aljoska83 aljoska83 komentáře u knih

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Přečetla jsem za víkend. Alex mi byl sympatický už v cukrárně, takže jsem byla mile překvapená, že zde dostala jeho postava svůj prostor. Bylo to útulné čtení :) hned bych se do hotýlku vydala.

26.03.2023 4 z 5

Vstupte bez klepání Vstupte bez klepání Zuzana Hubeňáková

Čtivé, dobré, vtipné. Některé věty jsou fakt perly. Odpočinková kniha na deštivý den.

21.03.2023 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Začátek knihy mě moc nebavil, ale pak se to zlomilo a dočetla jsem, nakonec z toho byla fajn oddechovka. Jen ten konec byl takový odbytý.

14.03.2023 4 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Knihu jsem četla na základě recenze jak je to super dark romance, plná napětí. Je to žánr, od kterého čtenář nemůže nic čekat, beru to jako oddechovky....Ale tato kniha byla hrozná od začátku do konce. Trapné dialogy, stupidní děj. Další díly si opravdu nechám ujít.

11.03.2023 1 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Dobře se čte, skvělá oddechovka. Má vše, co člověk od tohoto žánru může čekat. A kdo ho nemá rád, ať ho nečte, ať pak nedává špatné hodnocení, že je to klišé nebo moc cukrové. To je jako si u detektivky stěžovat, že je tam nějaká mrtvola.

08.03.2023 4 z 5

Město páry Město páry Carlos Ruiz Zafón

Poslední kniha... vychutnávala jsem si každou stránku a snažila jsem se číst knihu pomalu, ale to u Zafónových knih prostě nejde. Knihu dávám na čestné místo v knihovně vedle celé série Pohřebiště zapomenutých knih.

05.03.2023 5 z 5

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Knížky od Karin mám ráda, ale tato mě vůbec nezaujala.

03.03.2023 2 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Průměrná kniha bez originálního námětu. Hvězdu navíc dávám, protože se to dobře četlo, i když posledních 50 stránek už to moc nešlo. Radši zůstanu u pohádek pro děti. Tohle bylo hodně naivní a do dvojky se mi ani nechce.

27.02.2023 3 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Dobrá oddechovka na víkend.

25.02.2023 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Dlouho jsem se u žádné knihy tak nepobavila :) Fakt super napsáno. I když námět teda není moc originální...

24.02.2023 4 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Druhá knížka, kterou jsem od autorky četla a bylo to zklamání. Čekala jsem víc. Přitom námět velmi dobrý.

21.02.2023 2 z 5

Docela mě zaráží tolik negativních komentářů. Knížka super. Typický humor obou autorů. Pokud někdo tento styl nemusí, v pořádku, každému se líbí něco jiného. Ale napsat třeba, že slabé jako všechny knihy autora? .... Tak je nečtu, když mi žánr nesedí.

07.02.2023 4 z 5

Gerbešín a hezouni Gerbešín a hezouni Ivanka Devátá

Mám ráda všechny knížky od Ivanky, ale tato mě trošku zklamala, tolik popisu oblečení mě moc nebavilo.

22.11.2022 3 z 5

Chalupářkou z donucení Chalupářkou z donucení Marcela Mlynářová

Četlo se rychle, ale do knihovničky bych si ji nevystavila. Kapitoly strohé, krátké, nic moc děj. Moje první knížka od autorky, ještě zkusím jinou.

30.12.2021 3 z 5

Výměna Výměna Beth O’Leary

Čekala jsem víc.

17.11.2021 3 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

První část knihy se mi líbila, část s architektkou pro mě bylo těžké dočíst.

23.03.2021 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Knihy od Hartla mám ráda, tato byla poslední, která mi chyběla a ze začátku jsem myslela,že nedočtu. Ale pak jsem ji dorazila za jednu noc.

12.03.2021 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Letní oddychovka. Nic hlubokomyslného.

27.07.2020 3 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Bohužel zklamání.

24.05.2020 1 z 5

Báječný krámek s čokoládou Báječný krámek s čokoládou Jenny Colgan

Na knihu jsem se moc těšila, ale zklamala mě. Třikrát jsem ji odložila a dočetla z donucení.

15.01.2020 2 z 5