AliceTief AliceTief komentáře u knih

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Pustila jsem se do prvního dílu na doporučení a velice pozitivního hodnocení a už po první knize jsem si tuhle sérii zamilovala. Konečně originální prostředí, v příběhu se pořád něco děje a ten zvrat na konci....za mě TOP kniha po dlouhé době.

23.08.2023 5 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

No musím přiznat, že jsem od autorky čekala trošku něco jiného. Né že bych byla zklamaná, autorka píše čtivě, ale čekala jsem víc

07.07.2023 4 z 5

Princ Princ Devney Perry

Na tenhle díl jsem se hrozně těšila a vůbec mě nezklamal. Možná se mi tahle sestra líbila o něco víc a rozhodně doufám, že se o téhle partě ještě něco dočteme.

07.07.2023 5 z 5

Láska s Liamem Láska s Liamem Melanie Moreland

Krásná pohádka, autorka krásně jednoduše píše. Není to sice nikterak akční, ale za to pohodová oddychovka, navíc celkem krátká. Tuhle rodinku prostě nejde nemilovat.

07.07.2023 5 z 5

Eden Eden Mia Sheridan

Za mě určitě slabší díl, defakto řešily jen své trauma a co si počít a jak žít a co dělat. Sice hluboké, ale bez akce....Jsem ráda za happy end, ale zrovna k téhle sérii se asi vracet nebudu.

07.07.2023 3 z 5

Dvůr stříbrných plamenů Dvůr stříbrných plamenů Sarah J. Maas

Krásné završení série, i když doufám, že jednou bude další pokračování. Vzhledem k tomu, že spousta postav zůstala nevyřešená. Někdy mi příběh přišel trošku zdlouhavý, ale v závěru to byl úžasný příběh.

23.06.2023 5 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Čtu tuto sérii hned za sebou, takže moc nechápu co zamýšlela autorka touto knihou. Je to tak trochu postavené mimo hlavní dějovou linku a celkem nic nového se nedozvíme. Každopádně i tak stojí za přečtení =)

05.06.2023 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Je to trošku na delší čtení, ale v knize se opravdu stále něco děje. Vůbec jsem se nenudila a je super, že jsou v příběhu i ostatní přátelé a rodina, není to jen o 2 hlavních hrdinech. Co mi vadí, tak co se stalo z Tamlina, opravdu mi leze na nervy a asi i Lucien..

05.06.2023 5 z 5

Mstitelé Mstitelé Tijan (p)

Musím přiznat, že poslední díl se mi moc nelíbil. Celé to bylo takové chaotické, nic moc se nedělo, vše se jen chystalo, zvraty jednou tak potom zas jinak....Epilog natolik ve zkratkách, že se s toho člověk nestihl i zaradovat....Myslím, že kdyby celé story napsala do jedné knihy, bylo by to celé čtivější.

28.05.2023 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Tak tohle je úplně jiné kafe, než první díl. Hodně jsem byla překvapená co se v příběhu rozehrálo, ale stále příjemně překvapená. Krásně napsané, děj se rychle odehrává, pořád se něco děje, takže se od knihy těžko odchází...

18.05.2023 5 z 5

Calder Calder Mia Sheridan

Tento příběh mě opravdu dostal. Ze začátku pro mě byl opravdu problém se začíst, protože tyto náboženské kulty a vymývání mozků nesnáším. Každopádně ale když se soustředíte na tu romantickou linku a jen ty dva, je to krásný příběh. Moc se těším na další díl.

13.05.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Tato knížka se četla sama, děj je doslova strhující a líbí se mi, že se tam stále něco dělo. Nepřekvapilo mě jak to dopadlo, ale v dobrém. Určitě si přečtu další díl.

06.05.2023 5 z 5

Pod štítem magie Pod štítem magie KayLynn Flanders

musím přiznat, že začátek byl pro ně trochu těžkopádný, moc mě to nebavilo. Co jsem se ale prokousala prvními asi 100 stránkami, tak mě kniha začala opravdu bavit a příběh mě naprosto vtáhl do děje. Doufám, že se brzy dočkáme pokračování.

01.05.2023 4 z 5

Letní příběh Letní příběh Jen DeLuca

Krásná oddechovka, během dne přečteno. Autorka moc příjemně píše, nic přeznaného jen prostě hezký příběh. Jsem zvědavá na další díly a určitě si je ráda přečtu.

13.04.2023 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Musím přiznat, že druhý díl se mi líbil daleko víc než první. Možná to bude tím, že hlavní 2 postavy mi byly daleko sympatičtější, než v prvním díle. Už se těším na další příběhy Stelly a Jules.

12.04.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Musím říct, že příběh a postavy jako takové jsou zajímavé a opravdu dobře se kniha čte. Ovšem na Alexovi mi prostě něco vadí, nemůžu říct co. Tolik let ji zná, ale najednou si ji začíná všímat? prostě za mě je to nereálné. Chápu , že spousta knih jsou smyšlené příběhy, ale tady je to prostě přitažené za pačesy....Každopádně parta holek se mi moc líbila..

08.04.2023 4 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

Tuhle sérii začínám milovat. Hlavní dvě postavy mi připomínají Popy a Case, i když jsou úplně jiní. Autorka vás ihned strhne dějem, postavami, přátelstvím i nepřátelstvím, doufám, že co nevidět tu bude další díl, protože jejích příběhy miluju a tohle bude teda taky něco =)

30.03.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Wow, tohle je ale banda. Tuhle kapelu ale opravdu opravdu zbožňuju, jejich příběhy jsou super a tihle dva vůbec nezklamali. Strašně by mě zajímali Brenniny boty =). Každopádně, doufám, že nás brzo čeká Whip

30.03.2023 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Zapata je jedna z mých nejoblíbenějších autorek a vždycky se nemůžu dočkat, až si její novou knihu přečtu. Věděla jsem, že to pro mě bude rychlé čtení, vzhledem k tomu, že převážnou část je emailová konverzace. Za mě rozhodně příjemnější, než se potom viděli na živo a ten epilog. Ještě štěstí, že se o jejich budoucnosti píše i v S láskou, Lukov, jinak bych byla za ten konec asi zklamaná. Hvězdu ubírám kvůli obálce, ta se mi opět líbí více od Zapaty v originále

30.03.2023 4 z 5

Řekni, že mě chceš Řekni, že mě chceš Willow Winters

Kniha se rychle přečte, děj se mi líbil i hlavní hrdinové. Rozhodně měl příběh potenciál, kdyby autorka příběh doplnila o dalších cca 150-200 stran. Takhle je to povídka na 2 hoďky a je s toho lehce zapomenutý příběh...

22.03.2023 3 z 5