AliceTief AliceTief komentáře u knih

Tajemný pan Frost Tajemný pan Frost Sylvia Day

Měla jsem strach číst od této autorky tak tenkou knihu, ale opravdu mě příběh strhl. Vůbec jsem něco takového nečekala a byla jsem velmi příjně překvapená.

28.12.2022 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Penelope Ward

Krásná slaďárna, určitě doporučuji všem romantikům, za mě byl ale Leo strašný srab. Rozhodně bych si ale přečetla knihu o Sigovi

20.12.2022 3 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Ještě lepší než díl, který jsem četla jako první. I když to teda není série. Styl autorčina psaní, se mi opravdu zalíbil a doufám, že napíše knihu o dalším z těchto postav

20.12.2022 5 z 5

Sladký nepřítel Sladký nepřítel Kristen Callihan

Tak toto bylo opravdu krásně napsané, díl předtím jsem nečetla, narazila jsem na něj až tady v komentáři, ale vůbec mě to neomrzí. Určitě se do něj pustím, protože autorka opravdu čtivě píše

13.12.2022 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Tak nějak jsem doufala, že to bude navazovat na svatbu o Vánocích, to sice ano, ale asi až od půlky knihy. Jinak přečteno velmi rychle, autorka se čte sama =) Už se těším na Rorana =)

10.12.2022 4 z 5

Hudba z vedlejšího kupé Hudba z vedlejšího kupé M. K. Hardy

Krásná oddechovka, pěkně se četlo. Když si chce člověk odpočinout od nějakých dramat, moc nepřemýšlel, za mě super volba

30.11.2022 5 z 5

Koruna z kostí a zlata Koruna z kostí a zlata Jennifer L. Armentrout

Konečně jsem se dočkala 3.dílu,během týdne jsem přečetla, málem dostala infarkt, trochu si pobulela a teď zas s nervičkama čekat na další díl. Když jsem knihu dočetla, jen jsem seděla a říkala si WOW, tahle autorka má opravdu brutální fantazii, stejně jako pro mě Ch. Paolini, že dokáže vytvořit takovýhle svět. Ano, občas tam byla zbytečná hluchá místa, občas už se taky ztrácím v božích, božstvech atd... Ale za mě, je to opravdu krásný, propracovaný příběh

30.11.2022 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Já tuhle bandu prostě miluju. Bylo by super, kdyby autorka jednou za čas přidala další knihu, třeba po roce nebo po dvou, o téhle partě bych si to dala klidně každý rok. Moc jsem se nasmála, jsou dobře bláznivý, ale zároveň je tam i romantika. Super počteníčko.

08.11.2022 5 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Tak tohle mě opravdu bavilo. Za mě, nejlepší kniha od autorky, vtipné přestřelky, láska, nenávist. Pěkně se četlo, doufám, že bude další díl o jiném z párů.

08.11.2022 5 z 5

Svatba o Vánocích Svatba o Vánocích Melanie Moreland

Krásná slaďárna, za den přečteno. Komu chyběla parta BAM určitě se bude moc líbit. Těším se na další dílyje to úžasná rodina

22.10.2022 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Tak byla jsem docela natěšená, protože příběhy této autorky doslova miluju a často se k nim i vracím. Série Z krve a popela je pro mě momentálně TOP, o to víc jsem přemýšlela, jestli to psala stejná autorka. Psala, její styl psaní je zjevný, píše opravdu čtivě. Nakonec jsem dočetla jen díky Rothovi o to víc mě ten konec naštval. Nevím jestli sáhnu po dalším dílu...

19.10.2022 3 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Ano i když už je toto téma trochu klišé, šéf vs. podřízená, autorce se příběh opravdu povedl. Nemohla jsem se od knihy odpoutat a doslova to za den přečetla. Za mě opravdu poutavé čteníčko =)

06.10.2022 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Moje první kniha této autorky a prostě Bomba!!! Naprosto skvěle se četlo, nemohla jsem se od knihy odpoutat, krásný příběh a víc než sympatické postavy, nejde je ne milovat. Opravdu moc se těším na pokračování, ale tuto knihu jsem určitě nečetla naposledy

04.10.2022 5 z 5

Ramsay Ramsay Mia Sheridan

Tuto autorku opravdu zbožňuji, kniha krásně napsaná, za mě i krásný příběh. Ke konci se mi místy zdálo, že autorka trochu natahuj ale dalo se =). Každopádně miluji epilog =)

02.10.2022 5 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Příběh neměl chybu, moc pěkně se četlo. Co mě trošku mrzelo, tak že už se tam moc neobjevovali předchozí postavy.

28.09.2022 5 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Tijan (p)

Mě osobně autorka vůbec nezklamala, konečně děj plný napětí,intrik i vášně. Kash a Bailey mi k sobě skvěle pasují, kvůli tomu, že je tak chytrá zároveň hodně citlivá, líbili se mi to. Jediné co mi vadilo v ději, tak pořád to běhání za Mattem?.... Dále popis erotických scén, nevím jestli to bylo špatně přeloženo, nebo to bylo takové chaotické.

19.09.2022 5 z 5

Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Pomsta Mafie: Příběh lásky a nenávisti Natálie Soldátová

Musím přiznat, že ten potenciál tam opravdu byl. Téma mafie je se dá uchytit mnoha způsoby, mělo by tam být spousta napětí, akce, vášňě.....Za mě, tady toho moc nebylo a všechno se samo jednoduše vyřešilo. Myslím, že si s tím autorka mohla trochu více pohrát a ten příběh více propracovat.

29.08.2022 2 z 5

Malvína Malvína Anna Szafrańska

Za mě teda brutální propad. Na rozdíl od prvního dílu, kdy jsem četla jedním dechem, u Malvíny jsem se musela vyloženě nutit do čtení. Dočetla jsem jen ze zvědavosti, jestli natuknou třetí díl. Malvína je za mě nemastná neslaná a Arek? ano něco zažil, ale na to jakej je tu kus chlapa, hrozná cíťa. Doufám,že Jasmína bude aspoň stát za to.

21.08.2022 2 z 5

Rytíř Rytíř Devney Perry

Tak můžu říct, že za mě jednoznačně vede druhý díl, polovinu jsem probulela, ale nakonec se smířila s osudem... Přečteno jedním dechem a opravdu se už těším na pokračování..!!!

22.07.2022 5 z 5

Král Král Devney Perry

Na knihu jsem se hrozně těšila, téma bylo dost zajímavé a hlavně jsem od autorky nic nečetla, takže jsem nevěděla co čekat. Každopádně mě autorka rozhodně nezklamala, bylo to napínavé, vtáhlo mě to do děje hned od první stránky...a co miluju... Epilogy!!! :-)

22.07.2022 5 z 5