AliceTief AliceTief komentáře u knih

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Zase krásný příběh, bylo to zajímavé. Skotsko mám ráda i z jiných knih a tady též. Co mi možná trochu vadilo byla matka hlavní hrdinky, takovou bych asi nesnesla, ale jinak by to asi nebylo ono...

22.03.2023 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

(SPOILER) Knihy Melanie se opravdu čtou sami. Na tento příběh jsem se opravdu těšila a vůbec nejsem zklamaná, právě naopak. Nevím proč, ale nějak jsem tušila díky těm předchozím dílům, že si najde ženu, která se bude starat o syna nebo bráchu a to jsem ani nečetla anotaci. Za mě super příběh a už se těším na Liama.

22.03.2023 5 z 5

Jasmína Jasmína Anna Szafrańska

Konec krásně započaté série, při první knize jsem autorku obdivovala, jak takový příběh dokázala naspat. Druhý mě moc nenadchnul a byla jsem zvědavá na příběh Jazz. 2 věci mě na tom opravdu zklamali a to ten závěr a epilog. Nemůžu si pomoct, ale na to jaký happy endy měli první dva díly, nepříjde mi, že tihle dva ho měli. A druhá věc, která mi vadila, byly ty sáhodlouhý poučný monology, který hlavní hrdinové neustále vedly, přiznám se to už jsem přeskakovala. Za mě tedy na první díl nemá, ale je o něco lepší než druhý.

22.03.2023 3 z 5

Past na knihomolku Past na knihomolku Emma Hart

Holley mi přišla o něco příjemnější než Kingsley z prvního dílu. Každopádně děj knihy určitě lepší, jen znám spoustu knihomolek, ale taková kozy jako tyto 3 jsem teda v životě neviděla. Nevím jestli, to čtenářům přijde super, ale za mě jsou to trapky.... Nevím jestli se pustím do 3 dílu..

17.03.2023 4 z 5

Rande s knihomolkou Rande s knihomolkou Emma Hart

Už se mi hodně dlouho nestalo abych si neoblíbila hlavní hrdinku. Fakt jsem se hrdinovi divila co na ní vidí. Mě přišla jako nepříjemná štěkna, jinak si myslím, že měl příběh potencionál

17.03.2023 3 z 5

Zbořené zámky Zbořené zámky Amo Jones

Jsem ráda, že nám autorka nabídla i pohled z její strany jak se vše odehrálo a taky za ten epilogy. Opravdu doufám, že tu vyjdou knihy o jejich dětech

07.03.2023 5 z 5

Ďábel a světice - část druhá Ďábel a světice - část druhá Amo Jones

Tak tuhle dvojku jsem si moc neoblíbila, bylo to celé přemrštěné, kdybych se ne dočetla i o těch předchozích párech asi bych tuto knihu klidně vynechala

07.03.2023 4 z 5

Děti Duny Děti Duny Frank Herbert

Musím přiznat, že tady to na mě bylo trochu víc zamotané, polovinu času jsem vůbec nevěděla co se tam děje.... zatím asi nejslabší díl

07.03.2023 3 z 5

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

Tahle kniha byla pro mě velice emocionální. Bylo to hořkosladké....Určitě jsem zvědavá, jak se bude děj dále vyvíjet..

22.02.2023 5 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Tahle série opravdu nemá chybu, Pres jsem si zamilovala už v předchozích dílech a na její příběh jsem se moc těšila. Vůbec mě nezklamal, jediné co mi tam vadilo byla její sestra a jak se zachovala, rozhodně jsem zvědavá na její příběh..

13.02.2023 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Myslím, že tohle je přesně ten typ knihy, které jednou četli naší rodiče, my a naše děti ji budou jednou také číst. Celý příběh mě zajímal až po shlédnutí filmu, takže jsem jakžtakž věděla co čekat. Pokud vás unavují knihy, které jsou pořád stejné YA, fantasy,thrillery,současná beletrie, tohle je určitě to pravé

12.02.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Nenáročné čtení, těžko uvěřitelné, ale autorka má dobrý styl psaní, takže se čte samo. Závěr se mi líbil, i když jsem byla chvíli zmatená-než se vše vysvětlilo, ale kniha se mi docela líbila.

11.02.2023 5 z 5

Tanec za odpuštění Tanec za odpuštění M. K. Hardy

Souhlasím s ostatními, že druhý díl je o něco slabší než ten první, ale pořád se to krásně četlo. Tuto partu lidí si nejde zamilovat, líbilo se mi tam, že se i v tomto dílu objevují stejní lidé, jako v jedničce.

10.02.2023 5 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Tak tohle se ovšem četlo samo. Konkurence ve fantasy je hodně veliká, ale autorce se opravdu povedlo napsat originální příběh. Četla jsem se zatajeným dechem a dokonce nevíte jak to dopadne. Už se těším na další díl.

19.01.2023 5 z 5

Seznam přání Seznam přání Sylvia Day

No povídky sice krátké, vzhledem k autorce bylo asi jasné kolem čeho se bude děj psát, ale za mě tahle autorka má navíc. Nejvíce se mi líbila druhá povídka, ale že bych tohle musela mít od autorky často se říct nedá.

19.01.2023 3 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Zase, krásně se četlo, ikdyž jsem autorku četla po zpátku a tohle by měla být její první kniha, tak mě to nezklamalo. Bylo to milé oddechové čtení, i když co mě vytáčelo asi nejvíce byla "Nejlepší kamarádka" hlavní hrdinky, ta byla prostě na ránu. Dále mi trochu vadí obálka. Ta mi prostě vůbec nesedí.

19.01.2023 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

Autorku jsem si velice oblíbila, i když čtu knihy zřejmě od nejnovější po nestarší =D. Krásně se čte, není to žádné velké drama, ale opravdu, mezi namáhavými thrillery, fantasy nebo těžkou tématikou, je tato jednohubka opravdu dokonalá. Hlavní aktéry nejde nemilovat a myslím že s Niki se spousta z nás ztotožňuje. Já tedy rozhodně ano =)

10.01.2023 5 z 5

Travis Travis Mia Sheridan

Jsem hrozně ráda, že vyšel další díl navazující na Archerův hlas. Archer byla a stále je jedna z mých nejoblíbenějších knih, takže jsem se na jeho bratra opravdu moc těšila a stálo to za to. Na Archera kniha určitě nemá, ale hrozně dobře se autorčiny knihy čtou a vezmou i za srdce. Jsem ráda za Travise =)

10.01.2023 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

První polovinu knihy jsem úplně hltala, vtáhlo mě to do děje a čekala jsem naplno krásný poutavý příběh. Z druhé půlky jsem však byla docela znechucená a musela se nutit do čtení. Ostatní knihy od této autorky mám ráda, ale jak sama uvedla o této knize, chtěla zkusit něco jiného a za mě se to teda moc nepovedlo...

06.01.2023 3 z 5

V ohrožení V ohrožení Julie Garwood

Tak tohle prostě nemělo chybu, opravdu doufám, že se dočkáme ještě dalšího pokračování v posledních 2 zbylých sourozencích. Její styl psaní prostě miluju a tuhle sérii také. Isabel a Michaela jsem si oblíbila stejně jako celý zbytek klanu

28.12.2022 5 z 5