AliceTief AliceTief komentáře u knih

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Musím říct, že od autorky jedna z těch slabších, téma nic moc, zvrat absolutně žádný a konec naprosto jasný hned na začátku. Každopádně děkuji za epilogy, těch už moc nebývá.

20.02.2022 3 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Silný příběh, naprosto mě dostal, od knihy se nešlo odpoutat. Už se opravdu těším na další díl, doufám, že to bude brzy.

18.02.2022 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Tak na tuhle knížku jsem se hodně těšila, čekala jsem jak si s touhle postavou autorka poradí. Krásně se četlo, je to taková slaďárna =D. Čekala jsem, že "její kluci" budou trochu více protestovat, ale bylo to mile napsásno.

05.02.2022 5 z 5

Zoufalá volba Zoufalá volba Barbara Cartland

Zase krásně napsané, takové odlehčující s happy endem, ale jak je již psáno, autorka má lepší knihy

18.01.2022 4 z 5

Asa Asa Jay Crownover

Za mě trošku slabší příběh, vzhledem k jeho minulosti a skutečnosti, že ona je policistka jsem to čekala trošku akčnější... Ale příjemné čtení.

10.01.2022 3 z 5

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

Za mě naprosto skvělá fantasy kniha. Hrozně návyková, musela jsem otáčet jednu stránku za druhou. Myslím, že každému kdo se do knihy začetl, Hawke tak trochu prohlédl, ale i tak.... Už se nemůžu dočkat dalšího dílu....

10.01.2022 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Naprosto parádní čtení, hlavní dvojici nejde nemilovat, opravdu krásný příběh, moc mě to bavilo

15.12.2021 5 z 5

Posedlost Posedlost Helen Hardt

Musím uznat, že je to napínavé počteníčko a jak čtenář postupně rozplétá příběh, opravdu moc se těším na další díl... Tak by mě zajímalo, když je to série a bratře h Steelových, jestli tam budou více bratři Steelové...

25.11.2021 4 z 5

Touha Touha Helen Hardt

Rychle se čte a příběh opravdu strhne do děje. Příběh je napínavý i vášnivý, za mě super oddechovka...

25.11.2021 4 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Strašně jsem se těšila na závěr této triologie, kniha ze strany Anny se mi ale líbila víc. Nevím, jestli to bylo tím, jak příběh vnímala Anna a že to působilo akčněji, oproti tomu jak vše vnímal Christian. První dva díly z jeho strany se mi určitě líbily více.

23.11.2021 3 z 5

Van Van Melanie Moreland

Autorka má krásný styl psaní, na ty dva jsem se opravdu moc těšila. Nejoblíbenější pár to není, ale krásně se četlo

08.11.2021 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Opět krásný příběh, moc dobře se četlo, sladká jednohubky =)

08.11.2021 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tahle série docela upadá,za mě nejlepší 1. a poslední kapitola, to jsem se fakt nařechtala. Jinak slabý průměr.

06.11.2021 3 z 5

Ten deň Ten deň Blanka Lipińska

Tak jako v první knize, jsem porno stránky přeskákala, přišlo mi to dost přitažené... Lauru jsem si neoblíbila ani teď. Ovšem přesto všechno, jsem byla rychle vtáhnuta do děje a rychle se četlo... Na 3 se těším

29.10.2021 3 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Začátky na mě byly trochu nezáživné, ale příběh jako takový se mi moc líbil. Rozhodně si přečtu další díly

29.10.2021 4 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Po dlouhé době kniha, která mě dostala od začátku do samotného konce. Opravdu mě bavil styl psaní, rozepsaný příběh od prvního pohledu až po epilogy. Doufám, že tu vyjdou další knihy této autorky.

26.10.2021 5 z 5

Nebezpečná touha Nebezpečná touha Marcy Jell

U knížky jsem se rozhodně nenudil, slupla jsem ji během dne, závěr mohl být lépe propracovaný a chyběl mi pohled i poslední 2,ale jinak za mě super počteníčko

21.10.2021 4 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Musím přiznat, že prvních 100 stránek pro mě bylo nezáživných, trvalo mi než jsem se jimi prokousala, ale zbytek jsem slupla jedna radost. Určitě se s chutí pustím do dalšího dílu

21.10.2021 4 z 5

Pan Romantik Pan Romantik Leisa Rayven

Musím se přiznat, že jsem knihu nechala několikrát rozečtenou. Přečetla další knihy a pak se k ní zase vracela. Kdyby byla kniha asi o polovinu kratší, vůbec bych se nezlobil, ale jsem ráda za happy end

13.10.2021 3 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Přečteno jedním dechem, velice hezky napsáno, nešlo se od knihy odpoutat. Už se těším na další příběh.

11.10.2021 5 z 5