Akléda_ Akléda_ komentáře u knih

Anežka Anežka Viktorie Hanišová

Anežka je za mě zajímavá knížka od které jsem ale čekala ještě malinko víc. Strašně se mi líbil styl psaní. Tím že to není překladová próza je styl psaní nádherně květnatý, rozvitý a bavily mě třeba i popisy což se mi většinou nestává. Postavy byly zajímavé, ale bohužel jsem se kvůli skákání z minulosti do přítomnosti často ztrácela, přesto ale knihu mohu doporučit.

31.03.2019 4 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Neskutečně zajímavý a originální nápad na příběh, který je skvěle popsaný a má skvělé postavy. Navíc se budete smát a čte se to rychlé. Škoda že nevyšly další díly...

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Nejlepší díl z téhle komiksové série, viděla jsem se na každé druhé straně a smála se fakt nahlas.

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Pokud jdete vyloženě po informacích, tahle knížka je super, ale pokud po informacích nejdete, nic moc vám nepřinese.

Vypálená nenávist Vypálená nenávist Angie Thomas

Super! Kniha která pojednává o rasismu a takhle brilantně podané! Trochu jsem se toho bála, ale autorka to popsala fakt skvěle a já s hrdiny soucítila. Tahle kniha by měla být v povinné četbě!

04.03.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Čekala jsem možná trochu víc, ale jako odpočinková kniha je to super.

04.03.2019 3 z 5

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Za mě průměr. Druhá polovina byla o hodně lepší ale asi jsem čekala větší bombu, no.

20.02.2019 3 z 5

Superstar Superstar Mandy Davis

Za mě trochu lepší průměr. Čekala jsem že tam bude více autismu který tam skoro nebyl. Kdyby tam nebyl vůbec, bude to naprosto průměrná knížka, bohužel.

08.02.2019 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Bylo to to co jsem od toho čekala. Jen se mi nelíbil konec, ale do dalších dílů se někdy pustím.

30.01.2019 3 z 5

Losos v kaluži Losos v kaluži Markéta Lukášková

Hezká, milá a hlavně vtipná oddechovka která se rychle čte. Nápad není nic extra, ale líbil se mi popis nebe. Při jízdě v MHD jsem měla co dělat, abych se nesmála nahlas ????

30.01.2019 4 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Bohužel mě kniha zklamala. Neorientovala jsem se v ní, nezsžila jsem se s postavama a tím pádem mi bylo jedno co se stane. Kdyby knížka byla poloviční tak bude mnohem lepší, takhle to byl akorát jeden velký zmatek. Chápu ale, že má knížka hodně fanoušků.

06.01.2019 3 z 5

Radosti zimy Radosti zimy Jeff Kinney (p)

Další klasický díl Poseroutky. Hezká odpočinková kniha, ale nic výjimečného.

29.12.2018 3 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Moc nevím co bych k tomu řekla, prostě průměr který se díky scénáři rychle četl.

29.12.2018 3 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Bohužel, kniha mě zklamala. Možná jsem na ní "malá", ale spíš mi nesedl styl psaní, přišlo mi to nereálné a nějak jsme si s autorem nesedli. Líbilo se mi ale, jak chování zvířat kopírovalo chování lidí.

15.12.2018 2 z 5

Spáčka a vřeteno Spáčka a vřeteno Neil Gaiman

Hezký retelling s nádhernými ilustracemi, který ale bohužel pro mě nenabízí nic víc. Pro dohnání čtecí výzvy je to ale super ????

15.12.2018 3 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Krásný hluboký a pravdivý příběh který si zamilujete! Moc doporučuji!

09.11.2018 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Tohle je tak něco božího! Povinnost pro všechny, hlavně pro milovníky vtipných, odpočinkových a romantických knížek. Miluju!

09.11.2018 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Příjemná oddechovka která mě tak trochu vytáhla že čtecí krize. Má velká písmenka, je vtipná ale není to nic obohacujícího.

09.11.2018 4 z 5