Superstar

Superstar https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/384294/mid_superstar-58g-384294.jpg 4 11 2

Lester nikdy nechodil do školy, vždy ho učila jeho maminka. Ale nyní nastal čas, aby nastoupil do páté třídy do jedné z londýnských základních škol. Ale nic není tak, jak si představoval – jídelna je příliš hlučná, všude je příliš mnoho dětí a nikdo nemá čas si s ním popovídat o nejnovějších poznatcích o vesmíru, který miluje. Zdá se, že vše je špatně – tedy až do okamžiku, kdy se v okolí koná vědecký veletrh. Dojemný příběh autistického chlapce, který čelí každodenní realitě života základní školy, ukazuje, že není ani tak důležité, jak si vedete při vyučování, jako spíš to, kým doopravdy jste.... celý text

Literatura světová Romány Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Superstar , 2017

Akléda_
08.02.2019 4 z 5

Za mě trochu lepší průměr. Čekala jsem že tam bude více autismu který tam skoro nebyl. Kdyby tam nebyl vůbec, bude to naprosto průměrná knížka, bohužel.

Zmiu
19.09.2018 4 z 5

Milá knížka, která trochu připomíná jiné knihy s podobnou tématikou, např. Podivný případ se psem, ale naštěstí jen ze začátku. Pak už si jde vlastním směrem a příběh je víc o kamarádství než o Lesterových odlišnostech.

autismus

Autorovy knížky