Radosti zimy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají! Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště. Nepřátelské skupiny soupeří o území, staví obrovské sněhové pevnosti a válčí v mnoha nezapomenutelných koulovačkách. V nastalém zmatku čeká Grega a jeho nejlepšího kamaráda Rowleyho Jeffersona boj o život. Dokážou navázat důležitá spojenectví a vyhnout se zradám? A co až sníh roztaje? Stanou se z nich hrdinové?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390609/denik-maleho-poseroutky-radosti-zim-MUz-390609.jpg 4.454
Série:

Deník malého poseroutky/Denník odvážneho bojka (13.)

Žánr:
Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo
Orig. název:

The Meltdown

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Radosti zimy

Přidat komentář
radus
09. června

Za mě malinko slabší než ostatní díly, ale pořád dobrý. Co by taky autor měl pořád vymýšlet za koniny, že? Jako oddechovku doporučuju.

Netopyr07
05. června

Jako vždy dobrá oddechovka. Ale jsou lepší díly :-)

TimeLord
04. června

Po predchádzajúcich troch dieloch som si hovoril, že už z toho asi pomaly vyrastám, pretože ma už nebavili tak ako kedysi. Ale pri konci tohto dielu, pri „snehovej bitke", som sa dosť nasmial, takže vidím, že to stále ešte pre mňa je :D

Kiwi328
05. března

Jako vždy Jeff Kinney překvapí mě a mé kamarády. V každém díle něco nového. Jen tak dál!
Jen na Dášenku to pořád nemá, to je klasika. ;-)

Lachtaan
04. února

Začínám se domnívat, že stejně nesmrtelná jako tahle série je i autorova vynalézavost. Pořád mi v 75% připadá, že se pohybujeme v těch inovativních vodách první trilogie. Sem s dalším dílem!

postrach
29. ledna

Co říct?Další dobrá kniha dobrý díl tohoto autora.I když jsou knihy psány pro děti a dospívající.ráda si poseroutky kupuju a ihned čtu.

Antonella
27. ledna

Tyjo divím se, že autor má pořád nápady. Ale jinak skvělý díl.

JanaDor
20. ledna

Deníky malého poseroutky čtu ráda. Je to zpestření a hodně mě baví jeho máma, která je mi sympatická. Ani v tomto třináctém díle nezklamala, i když jí tam byl dán velmi malý prostor, proto mě to mrzelo. Celkově tento díl byl pro mě slabší než díly předešlé.