Na spadnutí

Na spadnutí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422647/bmid_wrecking-ball-OuA-422647.jpg 4 164 24

Nečekané dědictví umožní rodině Grega Heffleyho důkladně přestavět dům. Jenže brzo se zjistí, že taková rekonstrukce není žádná legrace. S každou zdí, která jde k zemi, se objeví nějaký nový problém: shnilé dřevo, jedovatá plíseň, nevítané potvůrky a ještě něco mnohem zlověstnějšího… Greg i jeho rodina začínají pochybovat, jestli to vůbec stálo za to. Až se prach usadí, ukáže se, zda budou moci zůstat… nebo se budou muset odstěhovat z města?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

Wrecking Ball , 2019

StateOliver
24.02.2024 5 z 5

Zápletka tohoto dílu byla v tom, že se Gregově rodině bortí dům a mají se stěhovat. Byl to jeden z mých nejlepších dílů poseroutky. Nejvíc mě pobavila příhoda, kdy se Gregova rodina ztratila na hřbitově. Byl to dobrý zážitek pro celou rodinu.

mythos91
30.01.2024 3 z 5

Naše druhá kniha, kterou jsme s dcerkou o Gregovi a jeho rodině přečetli. Slabší díl. Gregova rodina řeší prodej domu, stěhování a nebo to vše neklapne a budou „jen“ rekonstruovat svůj dům

haki34
26.12.2022 3 z 5

ježíšková..nenáročné čtení, zrovna jeden ze slabších dílů, ve kterém mě snad nic nijak extra nepobavilo..taková poseroutkovská vata...

Kopretina
02.11.2022 5 z 5

Pobavila jsem se, hlavně při stěhování.

dájavídek
21.06.2022 5 z 5

Řeknu k tomu jen šest slov. Vtipná a výborná kniha, velice doporučuji. :D

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Řeknu k tomu jen tohle: HAHAHA! SUPER!

Pert
28.01.2022 5 z 5

Dost dobré, jako většina autorových knih.

VeruMalfoy
02.01.2022 4 z 5

Tenhle díl se mi líbil o trošku víc než ten předešlý. Přišlo mi, že je zde mnohem více vtipných situací, což knize určitě prospělo. Připomnělo mi to fakt, který už jsem psala u předešlých dílů, že autor má lepší a horší díly tak nějak na střídačku, až si člověk přijde, jako by byl na houpačce.

marek53
26.12.2021 3 z 5

Tuto knihu neodsuzuji mám ji docela rád ale může mi někdo vysvětlit proč má tato kniha o 5 procent vyšší hodnocení než 1.díl a je na databázi knih nejlepší díl deníku malého poseroutky? Na tuto záhadu nejspíš nikdy nenaleznu odpověď. Kniha fajn 6,5/10

Lucissia
03.08.2021 4 z 5

Další díl přečten :-)

Netopyr07
29.07.2021 4 z 5

Jako oddechovka dobré, ale zdá se mi to kapku slabší. Na "Výlet" to rozhodně nemá :-)

Martiana
26.03.2021 4 z 5

Deník malého Poseroutky, čtu již od prvního vydání, první díly se mi zdály být lepší a vtipnější. Přesto mě příběhy Grega Heffleyho stále baví, neodolám a vždy se těším na nový díl.

wullcann38
14.02.2021 4 z 5

Nebudu recenzovat všechny starší knihy, ale ty novější.
14 díl se zabývá především stěhováním.
Tenhle díl mi celkem sedl.

Elizza
15.12.2020 2 z 5

Poseroutka mě nijak neohromuje už pár let, vlastně to čtu spíš ze zvědavosti, co si autor zase vymyslí. No, nic moc. Dost okaté vaření z vody. Situace, které už dávno nejsou vtipné, protože jsou otáčené už asi popáté
Upřímně? Neznámá tetička/strýček o jehož/její existenci nikdo neví do chvíle, kdy někomu odkáže peníze, to už je hrozné klišé. Konec přehnaný, tentokrát už úplně neuvěřitelný. Prostě už jsem moc stará. Víc než dvanáct let a víc, než tři mozkové buňky jsou jasnou překážkou v tom, si tuhle knihu užít.

Renda698
08.11.2020 5 z 5

nádhera krása

Akléda_
25.10.2020 3 z 5

Přijde mi, že autor už trochu vaří z vody. Chápu že ve 14 díle už je těžké vymyslet něco nového a co si budeme už jsem z toho taky vyrostla. Sérii sice budu číst dál, ale už z ní nejsem tak na větvi jako dříve.

Knihomolka506
21.08.2020 5 z 5

21.8. Denik malého poseroutky - Jeff Kinney
Žánr- denikové záznamy, humor , příběhy

Greg Heffley se rozhodne prodávat všechny své věci, aby měl nějaký prostor ve skříni. (v pokoji?) Jenže bleší trh nedopadne né zrovna nejlíp a rodině zemře příbuzný. Z dědictví, které zůstane po mrtvole se mamka rozhodne koupit něco nového do bytu nebo spíš rozšířit dům . Ale zbytek rodiny si to celé představoval trošku jinak... A začíná velká rekonstrukce domu! Jak dopadne ?
Ve svých denních měl Greg jako vždy svou roli. Ochotný, ale občas trochu drzý a sarkastický jako ostatní děti v jeho věku. Celý příběh je tak trochu parodie na podobné knížky a filmy . Například- Letopisy Narnie, Phineas a Pherb, ztresteny dům na stromě,...

jajsemenyk
09.07.2020 5 z 5

Další díl ze skvělé série Deník malého poseroutky.
Oddechová knížka, která se četla velice rychle a zároveň hodně bavila.

jahod2008
01.06.2020 5 z 5

mam ráda ty knihy a byla bych ráda kdyby takových bylo víc

Varjohukka
19.01.2020 5 z 5