Samá voda

Samá voda https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454757/bmid_sama-voda-0Ix-454757.jpg 4 119 24

Malý poseroutka popatnácté! Užije si Greg s rodiči letní výlet? Greg Heffley a jeho rodiče se vydávají na výlet a hodlají si ho pořádně užít! Vysněný letní ráj ale vezme brzy za své, když se zaseknou v kempu. Do toho se přiženou mraky a začne pořádný slejvák, který Heffleyovým na náladě moc nepřidá. Dají se tyhle prázdniny ještě zachránit, nebo budou mít vody za chvíli až po krk?... celý text

Humor , Pro děti a mládež , Příběhy

Vydáno: , CooBoo

The Deep End , 2020

mythos91
18.12.2023 5 z 5

Přečteno s dcerou 8,5 roku. Příběh jak jela rodina hlavního hrdiny karavanem na dovolenou a zažívají nejrůznější lapálie. Vtipné příběhy doplněny trefnými komixovými obrázky. Naše první kniha o poseroutkovi. Jsme spokojeni, líbila se a jdem si půjčit další. :-)

MollyCornelia
18.09.2023 3 z 5

3*/5*
Přišlo mi, že tehle díl byl o něco slabší bez předchozí díly, ale stejně jsem si čtení moc užila. Poseroutka je prostě poseroutka, a ty jeho vylomeniny mají v mém srdci svoje místo :).
Doporučuji dětem cca od 10 let a náctiletým, kteří se potřebují pobavit.

AmeQ
06.04.2023 5 z 5

můj první poseroutka, byl super!

Netopyr07
29.08.2022 4 z 5

Toto jsem potřebovala jako oddechovku na víkend. Vcelku vydařené. Skunk je bezva :-))

dájavídek
21.06.2022 5 z 5

Dalši díl velice vtipného vydání poseroutky. Velice doporučuji. :D

Štěpinambura
04.05.2022 5 z 5

Samá voda, púřihořívá, přihořívá - hoří! Naprosto nej kniha!

Pert
28.01.2022 5 z 5

Hodně dobré

VeruMalfoy
02.01.2022 4 z 5

Tenhle díl byl plný akce a docela srandovních situací. Celkově si myslím, že “deníky” jsou dobrou cestou k tomu, jak naučit dnešní děti číst. Nevím ale, jestli je hlavní hrdina dětem dobrým příkladem. Myslím si, že moc není, protože mu hodně špatných věcí prostě jen tak projde.

kačuleee29
30.10.2021 5 z 5

Komfortní knihy :D. Čtu je už od druhé třídy. V jedné celé poličce v mé knihovně zabírají právě tyhle knížky :). Přečtené jsou za pár hodin, je to prostě pěkná oddechovka i teď, když jsem starší. Ilustrace jsou dokonalé a knížka vždy rozesměje :D. Dětství no :-)

Knihomolka506
20.09.2021 4 z 5

"víkendovka"
Nevím proč,ale už 15. díl o trapasech a omylech Grega Heffleyho mi hodně připomíná loňský lockdown. Jenže s tím rozdílem, že rodina Grega nebyla nakažena Covidem nebo snad zabarikadovaná z důvodu a strachu z karantény,ale zde byl důvod trochu jiný. Nemají finance (viz předchozí díl ) a proto bydlí u babičky ve sklepě. A protože už všeho mají pomalu dost rozhodnou se jít do přírody - Kempovat! Jak to dopadne a jestli vůbec šťastně, co pro tuhle rodinou není zvykem uvidíte sami.
Info : další díl vychází anglicky koncem října 21 takže si chvilku budeme muset počkat...

Argony
19.07.2021 4 z 5

Dneska už klasika pro děti. Přesto, pro ty kteří čtou všechny díly, už je to na jedno brdo. Tento díl je ideální na dovču nebo na koupák.

jajsemenyk
06.07.2021 5 z 5

Oddechová a humorná knížka s typickým poseroutkovským humorem. Heffleyovic dovolená mi úplně připomněla naše vlastní stanování a ukázala mi, že vždycky může být i mnohem hůř :-)

Kikulka97
22.06.2021 4 z 5

Dlouho jsem nesáhla po Poseroutkovi a je pravda, že mezitím opět přibylo opravdu hooodně dílu...každopádně u této série je parádní, že je vám prakticky jedno, kde jste skončili. A tento tématický příběh o letní dovolené mě ale opravdu bavil! Pocitově bych řekla, že je i srovnatelný s prvními díly (ty jsem si opravdu užívala, ale je pravdou, že jsem byla o pár let mladší).

lucie2371
05.05.2021 5 z 5

Další skvělé dobrodružství Grega Heffleyho.

Barabora
02.04.2021

Brácha to četl, a moc se mu to líbilo. Měl to přečtené za necelé 2 dny. Tak jsem se do toho pustila také. A nebavilo mně to. Nedočetla jsem. Takže, za bráchu 5*.
Za mně 3*. Ale nic ve zlém. Chápu ty vysoké hodnocení. Takže, mně berte s rezervou.

medlovice
18.03.2021 4 z 5

Chudák Greg má nemožnou , naprosto nemožnou matku !
Kdyby pořád nevymýšlela rodinné dovolené a rodinnou zábavu nemusel by chudák malý prožít takovou hroznou dovolenou , kde mu dokonce usilovalo o život. Zůstat doma a hrát hry by ho určitě bavilo víc...

Boku
18.02.2021 5 z 5

Poseroutka rozhodně nezklamal! Vždycky se nemůžu dočkat pokračování, prostě parádní!! :-D

nicolettkaa
27.01.2021 3 z 5

Všechny díly Poseroutky jsem nečetla, nemám tedy srovnání. Tento díl mě ale moc nebavil. Už to tak nějak není ono (přečteno prvních 9). Knihu mám ale pro synovce, který přečetl všechny, tak mu se snad líbit bude. Přece jen je pro něj kniha určena více.

Edit: Synovcovi si líbila. Už jí četl prý tak 20x :D

Varjohukka
23.01.2021 5 z 5

Poseroutka dokáže stále pobavit.

StarPopcorn
20.01.2021 3 z 5

Poseroutkové mě hodně bavili do těch novějších dílů (Výprava za Teplem, Na spadnutí) protože to byly "dobrodružství" pouze Grega a nebo ještě někdy Rowleyho. V posledních dílech (kromě Radosti Zimy) se do toho všeho zapletla celá rodina. ALE:
•Pořád tam byly nějaké konflikty Grega a Rodricka, Grega a rodičů atd.

Tento díl by se dal nazvat Deník Rodiny Malého Poseroutky.
Je to sice pořád Greg, ale pro mě to už není ten Malý Poseroutka, kde šlo o Grega a jeho problémy/vtipné situace na škole, popřípadě v okolí domu a na výletech.