Výprava za teplem

Blíží se Vánoce a Heffleyovi se rozhodli, že před zimou a svátečním stresem utečou na tropický ostrov, trochu si odpočinout a přijít na jiné myšlenky. Jenže brzy zjistí, že to tu nebude zase takový ráj. Rodinnou pohodu vytrvale kazí spáleniny od slunce, žaludeční potíže a jedovatí pavouci. Podaří se dovolenou nějak zachránit?

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356514/big_vyprava-za-teplem-cvk-356514.jpg 4.4208

Deník malého poseroutky / Denník odvážneho bojka 12.

Humor, Pro děti a mládež, Příběhy

Vydáno: , CooBoo

The Getaway, 2017

Kniha Výprava za teplem

Štěpinambura

Super! Opět naprosto božské!

Mistři

Moje první knížka z této serie kterou jsem četl. Proto se mi asi taky nejvíc líbí.

1evca1

Tento díl patřil k těm co mě pobavily. Rodina Heffleovi o Vánocích vyrazí na tropický ostrov a tam...Jenom tahle věta vás pobaví a vy si řeknete: ,,Tohle si chci přečíst.'' Velmi vtipná kniha. Určitě doporučuji. Kniha spíš pro děti (kluky i holky).

Pert

Nádhera, trochu mi to připomnělo naši dovolenou. Také se nám jeden kufr ztratil, ale my ho naštěstí dostali na hotel do pár dnů.

DK197
09.12.2021

AUDIOKNIHA: Ačkoli jsem tři díly za sebou číst neplánovala, neodolala jsem námětu letní dovolené. Ona ta změna prostředí sérii vážně pomáhá. Odehraje se tu spoustu nových komických situací... Je to milé, trochu ztřeštěné... A tak to má být. Možná jsou ty hvězdičky v plném počtu trošku slabší, než jindy, ale jo, užila jsem si to. A chci k moři!

Elulilinka1
11.07.2021

Milá letní oddechovka️.

Lucissia
02.07.2021

No, nedivím se, že se tyhle knížky synovi tak líbí. Tento díl je fakt zábavný. :-)

VeruMalfoy
19.04.2021

Tak tenhle díl mě hodně bavil, daleko víc než předchozí. Opět je znát, že se děj odehrává většinu knihy jinde. Tentokrát s rodinou vyrazíme k moři a řekla bych, že důvod, proč jsem si to tak moc užila, je mimo jiné fakt, že teď nemůžeme nikam cestovat.