Radosti zimy

Radosti zimy https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390609/bmid_denik-maleho-poseroutky-radosti-zim-MUz-390609.jpg 4 194 33

Třinácté dobrodružství malého poseroutky. Sněží a nelítostné koulovačky začínají! Když Gregovu školu zasypou hromady sněhu, promění se čtvrť Heffleyových v jedno velké zimní bojiště. Nepřátelské skupiny soupeří o území, staví obrovské sněhové pevnosti a válčí v mnoha nezapomenutelných koulovačkách. V nastalém zmatku čeká Grega a jeho nejlepšího kamaráda Rowleyho Jeffersona boj o život. Dokážou navázat důležitá spojenectví a vyhnout se zradám? A co až sníh roztaje? Stanou se z nich hrdinové?... celý text

Humor Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , CooBoo

The Meltdown , 2018

Lachtaan
04.02.2019 5 z 5

Začínám se domnívat, že stejně nesmrtelná jako tahle série je i autorova vynalézavost. Pořád mi v 75% připadá, že se pohybujeme v těch inovativních vodách první trilogie. Sem s dalším dílem!

postrach
29.01.2019 5 z 5

Co říct?Další dobrá kniha dobrý díl tohoto autora.I když jsou knihy psány pro děti a dospívající.ráda si poseroutky kupuju a ihned čtu.

Antonella
27.01.2019 5 z 5

Tyjo divím se, že autor má pořád nápady. Ale jinak skvělý díl.

JanaDor
20.01.2019 3 z 5

Deníky malého poseroutky čtu ráda. Je to zpestření a hodně mě baví jeho máma, která je mi sympatická. Ani v tomto třináctém díle nezklamala, i když jí tam byl dán velmi malý prostor, proto mě to mrzelo. Celkově tento díl byl pro mě slabší než díly předešlé.

Knižní střípky
19.01.2019 3 z 5

Klasický Poseroutka, přečetla jsem všechny díly, i když nejsem cílová skupina. Některé byly hodně slabé, tento pro mě patřil k těm lepším, ale možná jen proto, že se odehrával v období sněhové kalamity a donutil Grega a jeho kamarády opustit televize, herní konzole, mobily apod., jít ven a zúčastnit se pořádně sněhové bitvy.

Korsika
18.01.2019 2 z 5

Můj první Poseroutka ... dostala jsem se k němu náhodou a mám dost smíšené pocity, ale pro mladší mládež asi dobrý. Jen ta sprostá slova mě překvapovala.

fiki64
09.01.2019 5 z 5

Tato kniha vypráví o příběhu jednoho kluka který zažívá samé dobrodružství, ale také i průšvihy nebo se někdy ztratí se svým nejlepším kamarádem Rowleym.
Překvapilo mě že nemá vůbec rád zimu. Radši jen sedí doma a hraje videohry.
Nejvíc mě bavila velká sněhová bitva která byla proti druhé půlce ulice protože bydlí v Surreystreet která je rozdělená na dvě poloviny- na kopec a na rovinu a kopec a rovina se navzájem nesnášejí a proto udělali velkou sněhovou bitvu.
Tuto knihu doporučuji, protože jako všechny ostatní díly je velice zábavná a zajímavá ale, je i docela dlouhá, ale přečtete ji za chvilku.

Viki0
05.01.2019 5 z 5

Po dlouhé době bylo fajn si přečíst něco odpočinkového. Zasmála jsem se, ale už to není, co to bývalo. I tak potěší.

Akléda_
29.12.2018 3 z 5

Další klasický díl Poseroutky. Hezká odpočinková kniha, ale nic výjimečného.

Liliana2006
28.12.2018 4 z 5

Taková jeho jedna z průměrných knih...

hogo
07.12.2018 5 z 5

Předchozí díly (některé) byly fajn, takže doporučuji.

buldozer5
07.12.2018 5 z 5

Když si člověk jako já potřebuje odpočinout od detektivek a od thrillerů, které obyčejně čtu, je poseroutka tou pravou volbou! Když jsem byl menší, hltal jsem ty díly jeden za druhým, teď už to celé vnnímám trochu s odstupem, ale stále jde o super čtivo, hlavní postavy mě zkrátka nikdy neomrzí. Jako oddechovka opravdu ideální, a jako plus navíc jsem se dokonce i v hodně vtipných pasážích nahlas zasmál. Taky se mi líbily odkazy na předchozí díly, které autor do příběhu zakomponoval. Knize prostě těch pět hvězdiček dát musím, jinak to nejde! :D

wyzzardy
03.12.2018

Když jsem tu knihu uviděl by jsem rád že vyšla další kniha od autora. myslím že to bude zajímavé to číst.

zima

Jeff Kinney (p)