akcive11 akcive11 komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Z mé strany bylo větší očekávání na hlubší poznání spolků, které tvoří strukturovou linii děje.

04.09.2020 3 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Námět knihy není špatný, ale pravděpodobně ve mně nezanechá vzpomínku.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Kniha stojí za přečtení.

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Miluju miluju miluju :)
Obdivuji autorku, že dokáže vymyslet a napsat smyšlený příběh, který vás upoutá do posledního slova. V dnešní době již pravděpodobně neexistuje nikdo, kdo by neznal Hunger Games.

Vražedná pomsta Vražedná pomsta Suzanne Collins

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Divergence Divergence Veronica Roth

Jsem velikým fanouškem triologie + Čtyřky.
Autorka píše tak, že slova hltáte :) Pokud jste viděli pouze filmy, doporučuji přečíst knihy,.. poté se dozvíte, tak příběh skutečně skončí.

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Aliance Aliance Veronica Roth

Jsem velkým fanouškem triologie + Čtyřky.

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Preferuji příběhy uspořádané s koncem děje na konci knihy. Autor ve svém vyprávění užívá konce v úvodu. Ochuzuje vás o moment překvapení, vyvrcholení děje. Během čtení tak společně rozkrýváte jednotlivá fakta k dopadení zločince/zločinců. I přesto vás napínavým příběhem dokáže upoutat až k samotnému závěru.
Za mě byla kniha Zabijáci lepší.

30.08.2020 3 z 5

Zabijáci Zabijáci Jussi Adler-Olsen

Jak již bylo několikrát zmíněno:
+ velmi čtivé
+ rostoucí napětí do posledních stran knihy
- autor hned na úvod prozradí vraha
Četla jsem i Ženu v kleci a za mě byli Zabijáci lepší, co se týče příběhu.

30.08.2020 4 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

kniha je strop! dobrých knih je celkem hodně, ale těch vynikajích je pomálu a tato kniha je jednou z nich

21.08.2020 5 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa