adevis adevis komentáře u knih

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Neuvěřitelně mě Hadrový panák chytl. Přečteno jedním dechem. Mě se kniha líbila od začátku do konce a určitě ji doporučím všem knihomolům v mém okolí :-)

27.12.2017 5 z 5

Toxický squat Toxický squat Hana Kavurová

Toxický squat jsem četla před několika lety a uchvátil mě. Vím, že bych tuto knihu chtěla určitě pořídit do mé knihovny, i když čtení.... to stačilo jednou.

21.12.2017 5 z 5

Z prvního dílu jsem byla nadšená a z druhého jsem VELMI nadšená. Moc se mi knihy líbily. Četly se krásně, rychle, doslova jedním dechem. Jak je již zmíněno v komentáři o něco níže, autorka by mohla (měla) napsat další díl, jelikož mě děsně zajímá, jak postavy žijí dál.
A co ta poslední věta v knize? Neznamenalo to, že je Diane těhotná?
To si může každý jen domýšlet.... :-) Každopádně námět na pokračování by to byl moooc pěkný a zajímavý! Jednoznačně 5/5.

21.12.2017 5 z 5

Tuto knihu mám v knihovně už dlouhou dobu a jsem moc ráda, že na mě počkala. Kniha totiž neuteče. Líbilo se mi každé slovo a věta už od začátku. Ještě mám před sebou další díl, tak jsem zvědavá, jaké bude pokračování :-) Rozhodně doporučuji. Byla to skvělá oddechovka od těch thrillerů, co pořád čtu...

18.12.2017 5 z 5

Příšerné příběhy vánoční Příšerné příběhy vánoční Chris Priestley

Kniha se mi četla moc dobře, rychle. Už na mě doma čekala rok, tak jsem ráda, že jsem se konečně rozhodla ji přečíst.

18.12.2017 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Naprosto skvělý. Od Moriarty jsem ani nic jiného neočekávala. Bavilo mě postupné odkrývání toho, co se vlastně v ten "obyčejný den" stalo.
A opět by mě zajímalo, jak postavy žijí třeba za rok, za dva... Dokonce bych uvítala, kdyby Moriarty napsala k nějaké knize pokračování :-)

04.12.2017 5 z 5

Tvé překrásné já Tvé překrásné já Chuck Palahniuk

Tato kniha je dost nechutná, ale na druhou stranu to mělo něco do sebe. Závěr se povedl, ale bohužel více jak 3 hvězdy dát nemůžu. Každopádně obálka, ta je TOP! :-D

29.11.2017 3 z 5

Dobře mi tak Dobře mi tak Radka Třeštíková

Třeštíkovou a její knihy mám moc ráda. Tato její prvotina na mě čekala v knihovně už déle, tak jsem se do ní pustila, ale bohužel jsem ji za půlkou musela odložit, jelikož kniha o rozvodu, nevěrách, alkoholu a depresích není zrovna to, co teď potřebuji. A to je velká škoda. Čekala jsem víc, snad se k ní v budoucnu vrátím a dočtu ji.

19.11.2017

Alenčina čítanka Alenčina čítanka Eduard Petiška

V dětství to byla má úplně první přečtená kniha. Zdědila jsem ji po mamce a jsem ráda, že ji mohu mít v knihovně, kde čeká na mé děti :-)

18.11.2017 5 z 5

Ubulená hromádka štěstí Ubulená hromádka štěstí Sarah Andersen

Sice je to záležitost na "pár minut", ale pobaví a potěší. V mnoha komiksech jsem viděla sebe samu, ale to byl autorčin záměr. Popřemýšlím o koupi prvního dílu :-)

10.11.2017 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Prostě Moriarty, má nejoblíbenější, která nikdy nezklame. Na co Alice zapomněla na mě čekala dlouhou dobu v knihovně, ale konečně jsem se do ní pustila a přečetla ji bleskovou rychlostí. Zaujalo mě téma celého příběhu, Alice byla dokonalá, ale po nehodě už tolik ne, bylo zajímavé sledovat vývoj jejího nadcházejícího žití. Její sestře Libby jsem z celého srdce fandila, aby s Benem uspěli. Sama jsem teď v onom stavu, tak jsem to s nimi velmi prožívala. Jsem opět moc nadšená, ale stále vedou Sedmilhářky :-) Už se těším na Šílené výčitky, které vychází v ČJ za pár dní.
Doporučuji a dávám 5/5!

07.11.2017 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Má první kniha od Patrika, který je skvělý. Nechápu, že až teď jsem se k němu dostala. Shlédla jsem videa z Show Jana Krause a po seznámení s Patrikovým věčným optimismem a originálním smíchem jsem věděla, že knihu musím mít. Měla jsem ji jako úvodní, rozhodla jsem se, že ji přečtu a pak uvidím, zda pořídím ostatní dvě. A jak to dopadlo? Rozhodně pořídím!! Přeji si je k Vánocům. Prvok, Šampón, Tečka a Karel byla kniha příjemně čtecí, vtipná, dojemná a moc mě bavila. Proto všem, kteří ještě nečetli vřele doporučuji!

01.11.2017 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Tuto knihu jsem si pořídila především kvůli nádherné obálce, která mě okamžitě zaujala a věděla jsem, že ji musím mít. Obsah mě zas tak moc neuchvátil. První povídka se mi moc líbila, druhou jsem nedočetla celou a třetí jsem už ani nezačala číst. Každopádně ji dám určitě ještě šanci, jen čekám na vánoční období, až bude venku zasněženo a bílo, teď venku sice bílo je, ale jen proto, že je mlha jak mlíko. Však Vánoce jsou za dveřmi (skoro), tak se na dočítání docela i těším :)) Věřím, že na knihu změním názor.

19.10.2017 3 z 5

Čtení scénářů mě baví. Celou dobu jsem měla před očima film, který jsem viděla jen jednou, když ho vysílali v kině. A teď? Musím si ho jít pustit! :))

23.09.2017 4 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Na knihu jsem se těšila, takže jsem hned po výplatě utíkala do knihkupectví, kde na mě čekal poslední kousek.
Okamžitě jsem se pustila do čtení, snažila jsem se ji šetřit, abych ji nezhltla hned. Natáhla jsem to jen na 3 dny.
Hrozně moc mě příběh "studeného" domu chytl. V průběhu čtení jsem měla dost velké podezření na právě dotyčného vraha, ale přesto jsem doufala v opak.
Kniha se mi líbila, ale čekala jsem trošku víc. Možná je to tím, že jsem si ji moc nevychutnala. Proto 4/5.
Má čestné místo u mě v knihovně, takže se k ní jednou určitě vrátím a třeba to bude už 5/5.

18.09.2017 4 z 5

Ztracený slib Ztracený slib Kate Morton

Přítel mi často kupuje knihy, někdy i neznámé, ze kterých mám obavy a nevím co od nich čekat... ale teda! Ztracený slib byla po dlouhé době kniha, kterou jsem musela dost vstřebávat. Začátek byl trošku táhlý, ale po okamžitém začtení jsem ji nemohla odložit. Závěr jsem vůbec nečekala, moc mě překvapil. Všem knihomolům - doporučuji!

18.09.2017 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Psí cestu jsem přečetla jedním dechem stejně jako Psí poslání. Moc se mi kniha líbila a určitě se k ní ještě někdy vrátím :-)

20.08.2017 5 z 5

Dobrá tak akorát Dobrá tak akorát Barbora Šťastná

Po přečtení knihy od Barbory Šťastné Jak jsem sebrala odvahu jsem věděla, že to nebude kniha poslední. Jako druhou přečtenou se stala právě tato kniha a byla jsem moc nadšená. Babora opět nezklamala, její knihy mají spád, nenudí, potěší a dokonce i pobaví. Některé pasáže jsem si musela i vypisovat zvlášť na papír nebo jsem je používala k popsání mých momentálních myšlenek, autorka mi mluvila z duše. Ještě se chystám na Šťastnou knihu, která je sice nejstarší, ale bohužel jsem se k ní ještě nedostala... ale to nevadí, i tak jsem prostě Dobrá tak akorát!

08.08.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se četla dobře, měla spád, podle mě má dobře popsané postavy. Bavilo mě čekat na to, kdo použil zbraň. Po Bábovkách mě určitě nezklamala. Jsem ráda, že ji můžu mít ve své knihovničce společně s ostatními knihami Třeštíkové.

29.07.2017 5 z 5

Rekviem za Pluto Rekviem za Pluto Adam Chromý

Kniha mě jakžtakž bavila, četla jsem i horší. Bohužel obálka budí mnohem lepší dojem než samotný obsah. Kdyby měla více stran, tak bych ji nejspíš odložila.
Vztah, který trvá 5 let a nikam se neposunul, nemá cenu, takže problém Alice a Davida naprosto chápu.
Jsem zvědavá, zda autor napíše i další knihy :-)

28.07.2017 3 z 5