Dobrá tak akorát

Ženy prý samy sebe kritizují v průměru osmkrát denně. Poprvé hned ráno v koupelně před zrcadlem. Ani mě to nepřekvapuje. Taky to dělám. Za to, že nejsem dost krásná. Za to, že nemám dost uklizeno. Za to, že nezvládám všechno v práci, že nejsem skvělá matka a že nežiju v harmonii s vesmírem. Dlouho jsem si myslela, že opravdový... celý text

Dlouho jsem si myslela, že opravdový a báječný život začne, teprve až to všechno napravím a zlepším. Až zhubnu, až si udělám pořádek ve skříni i v účetnictví, až konečně změním účes, až se naučím meditovat. Jenže pak jsem si všimla, že život už dávno začal i bez toho. A že je chaotický a někdy i dost stresující, ale taky skvělý a zábavný, i když jsem se nezlepšila vůbec v ničem z výše uvedeného seznamu.

Takže tahle kniha je plná historek o tom, co se mi nepovedlo. O tom, co všechno jsem nestihla, pokazila nebo to nedopadlo zrovna podle mých představ. Ale taky o tom, že právě takovýhle život je doopravdy můj a že přesně takhle mě to baví. Zkrátka že je dobrý tak akorát. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/343342/dobra-tak-akorat-uhg-343342.jpg 419
Fejetony, eseje, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Motto

Dadula118

jsem ráda,že v tom nejsem sama...nemám nic dokonalé,furt něco nestíhám,stále přemýšlím,jestli jsem dobrá matka,manželka,pracovnice,kuchařka,uklízečka....
pěkné čtení,i jsem se zasmála
"pro průměrného náctiletého je ideálem rodič,který se chová jako pokojová rostlina,třeba fíkus.nevyžaduje pozornost,zdržuje se v pozadí,nemluví,jen tam tak nějak je a provádí fotosyntézu"

Bertička

Bible pro všechny (ne)normální ženy! Bavilo!

Peace

"Dovolit si dělat chyby je ta nejkrásnější svoboda, jakou sama sobě můžu dát."

Od autorky jsem četla všechny její knihy a musím říct, že tato mi sedla nejlépe. Nejen, že jsem se u ní zasmála, odreagovala, dozvěděla nové věci, ale také mě vedla k zamyšlení nad řadou věcí.
Určitě se k ní opět někdy ráda vrátím!

Malachime

Pěkné pohodové a odpočinkové čtení, nic míň nic víc.

Barbora Šťastná

Barbora Šťastná