adela9782 adela9782 komentáře u knih

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Za mě prostě skvělé!

09.10.2017

Stínová královna Stínová královna C. J. Redwine

Příběh byl čtivý ,i když z většiny předvídatelný a místy mi připomínal pohádky od bratří Grimmů. Ale jinak super oddychová kniha. :)

12.09.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělá, skvělá, prostě skvělá :)

19.02.2017 5 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Kinga to prý vyděsilo k smrti, ano strašidelné to bylo, ale že bych se otřásala strachy, to ne. A ten blog? Zprvu jsem nechápala, kdo to píše, ale později autor to vysvětlil. Ale i tak mi to tam nesedlo. Kniha se sice četla lehce, ale čekala jsem něco děsivějšího.

29.01.2017 2 z 5

Napůl ztracený Napůl ztracený Sally Green

Tuto trilogii jsem si naprosto zamilovala. Na třetí díl jsem se nemohla dočkat a taky jsem knihu chtěla zároveň přečíst i nedočíst.
Konec jsem absolutně nečekala, za mě tedy rozhodně 5 hvězdiček!

08.01.2017 5 z 5

Vášnivý hříšník Vášnivý hříšník Christina Lauren

Tyto autorky mě prostě baví. Za mě skvělé oddechové počtení.

31.12.2016 4 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Další skvělé oddechové čtení. :-)

26.12.2016 4 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Čtení této knihy opravdu nikdy neomrzí! :)

25.12.2016 5 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Za mě opět úžasné. Strhující příběh, který vás dokáže do děje vtáhnout a poslední stránky? Ty jsem se bála dočíst do konce, protože jsem chtěla vědět více. A také velice oceňuji, jak se autor věnoval každé postavě zvlášť. Rozhodně pět hvězdiček!

04.12.2016 5 z 5

Temný stín Temný stín Sylvain Reynard

Tohoto autora prostě zbožňuji. Už si mne získal svojí první trilogií a touhle sérií také. Jednoduše a prostě skvělé.

24.10.2016 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Skvělé, úžasné, výborné. Nevím jak jinak vyjádřit pocity z této knihy. Rozhodně stojí za přečtení!

20.10.2016 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Jedním slovem, paráda. Čtivá, poutavá vůbec jsem nemyslela, kdo nakonec bude pachatel! :)

29.09.2016 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Trošku předvídatelný děj, ale jinak hezké a vtipné zakončení příběhu Simona a Caroline. Taková sladká tečka na konec celé série. :)

21.09.2016 3 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Tato kniha mě moc nenadchla jako předchozí, které mě bavili o něco více. Ale přesto je to oddechovka. :)

20.09.2016 3 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Jedním slovem bomba! Knihu jsem měla přečtenou za den. Už se těším až si přečtu další díly. :-)

17.09.2016 5 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Autorky opět nezklamaly, skvělé letní čtení! :-)

17.09.2016 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Opět nezklamali, jedním slovem páni! Vůbec bych nečekala, kdo bude stalker. :)

15.09.2016 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Opět, skvělá a úžasná knížka! Do poslední chvíle by mě ani nenapadlo, kdo je vrahem. :)

23.08.2016 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Naprosto fantastická knížka, četla se jedním dechem. Skoro každá kapitola mě nepřestávála překvapovat! :-) !

16.08.2016 5 z 5

Královna Tearlingu Královna Tearlingu Erika Johansen

Skvělá knížka, četla jsem ji jedním dechem. Už se nemohu dočkat, až si přečtu pokračování. Za mě pět hvězdiček!

21.05.2016 5 z 5