adela2230 adela2230 komentáře u knih

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Kniha se dobře čte, zápletka je zajímavě napsaná. Pokud člověk neví, do jakého příběhu se pouští, velmi to zaujme a je konec relativně napínavý. Taková oddechová kniha.

15.07.2020 4 z 5

Hell Boys Hell Boys M. T. Majar (p)

Moc jsem neočekávala po prvním díle. Ale dost mě to překvapilo. Je to sice více kriminálka, ale to té knížce dodává jiný směr.

26.04.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Zajímavý příběh, sice se to dala předpokládat, ale i tak kniha upoutá a dobře se čte.

08.02.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Taková oddechová kniha, děj plyne, čte se relativně dobře. Příběh by mohl být lepší, ale není nejhorší.

19.01.2020 3 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Po první knize jsem čekala asi něco víc. Trochu mi neseděla hlavní hrdinka, ale kniha se dá přečíst, a je to i zajímavý příběh.

19.01.2020 4 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Ze začátku mi v knize asi neseděla hlavní hrdinka a musela jsem si zvyknout na styl psaní. Ale bylo to velmi zajímavé sledovat vývoj postav. Celkově se kniha četla dobře.

26.12.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Krásný příběh. Není to úplně klasické podání, jako u jiných příběhů, což díky tomu knihu dělá velmi zajímavou. Skvěle se čte, a člověk je napnutý až do konce.

06.10.2019 5 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Moc zajímavý příběh, je skvělé, jak se dají spojit dvě různé povahy. Je skvělé, jak je příběh protkaný tetováním, dodává to příběhu jiný rozměr.

24.08.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Zajímavé spojení ohledně tetování a lásky, sice název mírně zavádí, ale příběh je propracovaný až skoro nereálný. Autor dokázal vystihnout tetování i bezpodmínečnou lásku.

20.08.2019 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Tenhle díl byl ze začátku super, ovšem pak začal upadat. Ne moc, ale těhotenství bylo poměrně rušivým efektem, což ovlivňovalo i můj postoj k postavám. Ale i přesto se kniha dala přečíst jedním dechem.

29.07.2019 4 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Poměrně jednoduché dílo, není to nějak velké literární dílo, ale přečíst se to dá. Navíc to vzbuzuje divné pohledy lidí okolo, když se to čte mimo domov...

10.07.2019 4 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Člověk si u této knihy odpočine, první díl jsem měla do Čtenářské výzvy, ale neodolala jsem a musela dočíst celou sérii. Dobře napsaná.

30.05.2019 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Klasická zápletka. Kniha je takové oddychové čtení. Nijak zvlášť vybočující kniha

19.05.2019 4 z 5

Šílené výčitky Šílené výčitky Liane Moriarty

Zajímavě zpracovaný příběh, po Sedmilhářkách člověk ví, co čekat. Nejen samotný hlavní příběh, ale i jednotlivé příběhy tří rodin, je to poutavé až do konce.

17.05.2019 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Skvěle napsaná kniha, člověka vtáhne. Knížka je i velmi vtipná. Výborně se čte.

18.04.2019 5 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Zajímavá kniha, moc hezky napsáno, člověk se díky tomu musí zamyslet, jaké to je být závislý.

08.04.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Normálně tenhle styl nečtu, ovšem tahle kniha mě překvapila a upoutala. Velice zajímavý pohled na budoucnost, člověk neměl jinou možnost než to zhltnout. Opravdu dobrá kniha.

17.03.2019 5 z 5

Lituji, čekají mě Lituji, čekají mě Agnès Martin-Lugand

Na knihu jsem narazila náhodou, a velmi mě překvapila. Nic jsem neočekávala, ale četla se velmi dobře a az na par častí byla velmi poutavá.

23.01.2018 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha se mi moc líbila, velmi poutavě napsaná, sice se to mírně podobá seriálu Myšlenky zločince, ale čte se to báječně.

11.09.2017 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Poměrně dobrá oddechovka. Jen je škoda, že tam není více sportu, jako v předchozích knihach. A taky než se příběh někam posunul byla víc než půlka knihy.

02.05.2024 4 z 5