Strašidelná vagina

Steve bláznivě miluje svou excentrickou přítelkyni Stacy. Jejich sexuální život však poslední dobou nestojí za nic, protože Steva trápí podivuhodné kvílivé zvuky, které se linou ze Stacyiných intimních partií. Stacy si je vědoma, že jí straší ve vagině, ale nedělá z toho žádnou vědu. Když se z ní pak jednou večer vysouká kostlivec, Stacy pochopí, že v sobě ukrývá obrovskou záhadu, a svého přítele přesvědčí, aby se do ní vplížil a zjistil, co je ono zvláštní místo zač...   Strašidelná vagina, jedno z vrcholných děl žánru bizarro fiction, nabízí příběh přesně o tom, co slibuje v názvu, v čtenářsky přívětivé kombinaci groteskna, hororu a erotiky. Titulní novelu doplňují neméně výstřední povídky Porno v srpnu a Fantastické orgie....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367501/strasidelna-vagina-JXt-367501.jpg 3.8110
Literatura světová, Horory, Erotika
Vydáno, Carcosa

The Haunted Vagina, 2006

Kniha Strašidelná vagina

Kluvo
02. prosince

Ked raz Mellick IV docita tuto tatovu knihu, tak len nechapavo pokruti hlavou: "A to isiel z koze vyskocit, ked ma vtedy pristihol v noci pozerat to porno na mobile!".

QEDS
18. listopadu

Snažil jsem se na tuhle knihu připravit předem než začnu číst. Teď už vím jedno. Na tohle se nedá připravit. Něco tak šíleného jsem ještě nečetl. Kniha se skládá ze tří povídek.

Ta první vystihuje název knihy a je hodně bizarní. Při popisování právě těch bizarních scén jsem nevěděl, jestli se mám smát, být překvapený nebo být znechucený.

Ta druhá..... U té jsem si jen říkal co to kur.... je?! Ani se jí nebudu snažit hodnotit. Raději si názor udělejte sami.

Ta třetí je v celku zajímavá. Samozřejmě je taky naprosto bizarní, ale má velice zajímavou myšlenku.

Na konec zmíním, že autor má velice osobitý styl humoru a hlavně naprosto zvrácenou mysl. Jsem rád, že jsem se do čtení nakonec pustil, protože něco tak bizarního si už asi nepřečetu.

Finn69

Asi nebudu nic moc vymýšlet a napíšu rovnou, že je to děsná krávovina, mizerně napsaná a ani ne moc vtipná. Zřejmě nebudu cílová skupina.

katchamccall

U jeho knížek se směju nahlas a fakt obdivuju jeho fantazii :D. Ale ráda bych znala jeho diagnózu, protože jeho příběhy jsou super cesty do hlubin šílencovy duše :D.

assenora

Kniha pozostáva z viacerých príbehov a každý je iný, ale spoločné majú jedno a to bizarné erotické fantázie autora, ktoré môžu odradiť slabšie povahy čitateľov. Je to niečo nové a svieže v tejto oblasti literatúry. Pre mňa je to autor, ktorý dokáže vtiahnuť do deja a nepustiť až po prečítaní celej knihy.

adela2230

Poměrně jednoduché dílo, není to nějak velké literární dílo, ale přečíst se to dá. Navíc to vzbuzuje divné pohledy lidí okolo, když se to čte mimo domov...

Janadvorackova

Děsivá frnda mě sice nevystrašila, ale když přijmu žánr a námět, číst se to dá.
Nesmíte v tom hledat kdovíco, už vůbec ne poselství :), spíš jenom dávku úchylnosti, ujetosti a sem tam vtipu.
Čekala jsem, že kniha bude plná vulgarismů na oko, aby autor dokázal, jakej je kolík, no. Ale nakonec ani tímhle směrem znechucení se příběhy nevydaly. Jely prostě podle svých pravidel a nezasahovaly do pravidel žánrů, jak je známe a máme rádi.
Je to jiné a svým způsobem zajímavé.

Kaik

Slušnej úlet! Můj záměr proložit seriózní četbu něčím lehčím se splnil beze zbytku. A bylo to i docela zábavné.

erotika fantasy bizarro fiction humor napětí

Carlton Mellick III
americká, 1977