Strašidelná vagina

Steve bláznivě miluje svou excentrickou přítelkyni Stacy. Jejich sexuální život však poslední dobou nestojí za nic, protože Steva trápí podivuhodné kvílivé zvuky, které se linou ze Stacyiných intimních partií. Stacy si je vědoma, že jí straší ve vagině, ale nedělá z toho žádnou vědu. Když se z ní pak jednou večer vysouká kostlivec, Stacy pochopí, že v sobě ukrývá obrovskou záhadu, a svého přítele přesvědčí, aby se do ní vplížil a zjistil, co je ono zvláštní místo zač...   Strašidelná vagina, jedno z vrcholných děl žánru bizarro fiction, nabízí příběh přesně o tom, co slibuje v názvu, v čtenářsky přívětivé kombinaci groteskna, hororu a erotiky. Titulní novelu doplňují neméně výstřední povídky Porno v srpnu a Fantastické orgie....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367501/strasidelna-vagina-JXt-367501.jpg 3.6157
Literatura světová, Horory, Erotika
Vydáno, Carcosa

The Haunted Vagina, 2006

Kniha Strašidelná vagina

Tengrinor

Mě to hrozně bavilo. Není to utahané, je to čtivé a nepředvídatelné. První příběh hodnotím nejlépe. Na každý další jsem se pak hrozně těšila. Zhltla jsem jedním dechem a to se mi už dlouho nestalo.

Streva

Úchylný děj psaný bohužel příliš normálním jazykem, tak mě moc nechytlo. Má být něco mezi hororem a humorem, ale ani jeden prvek není dost silný, aby knihu utáhl. Ale jako kuriozitka, pokud nevíte co s časem ok.

Daorien

"jedno z vrcholných děl žánru bizzaro fiction" slibuje anotace knihy o své první povídce. No, dejme tomu, ale zřejmě jenom díky neobvyklému prostředí, ve kterém se děj odehrává. Porno v srpnu mi přišlo o dost koncepčně zajímavější. Fantastické orgie zase obsahově bizarnější a pokud bych je měl seřadit sestupně podle sympatičnosti tak rozhodně 2 - 3 - 1.

Celkově mi ale povídky připadají jako příběh fanouška magických fantasy světů a her na hrdiny, který sleduje příliš mnoho japonských seriálů, má excesivní zásobu kresleného porna v počítači, který zrovna do sebe v pokročilé hodině v baru lije svůj dvanáctý drink a vypráví svým přátelům o svém prvním sexu, který se odehrál ne později než v uplynulých 24 hodinách - což teda z hlediska žánru bizzaro je asi velice správně :)

Yaromil

Knihu jsem si pořídil spíše z recese, ale nakonec jsem dostal pořádnou porci nevšední zábavy, u které jsem rozhodně nenudil, naopak! Těším se na další bizarní dobrodružství, pane Carltone.

Sherosraz77

Kniha přečtená za jeden den. Celkem svižně napsaný, místy jsem se opravdu bavila. Titulní povídka mě bavila ze všech nejvíce. Ostatní trochu pokulhávaly, pokud ale chcete na chvíli vypnout, pobavit se a přečíst si něco jiného, tak tuto knihu doporučuji.

hanzmb

V žádném případě se nejedná o nějakou literární bombu. To si tohle bizarní dílko ani za úkol neklade. Ale několik dobrých nápadů tam je, to se autorovi musí přiznat. V 1. povídce to je určitě neotřelý nápad, jak se dostat do jiné dimenze vaginou. A určitě je mi sympatičtější předávání pohlavních chorob z 3. povídky, než některá česká dílka z poslední doby, založená na stovkách mrtvol. Když vynecháte 2. povídku o nic nepřijdete.

lofasovec

Literárně prenatální, textově nulově enumeratické a stylově odpovídající paraexistenciálně demonstrativní degeneraci. Zcela koncepčně disekliktické a pasivně ambivalentní. Textově-významová uchopitelnost prakticky nulová.

effa

Chcete opravdu pořádně ujetou knížku? Právě jste ji objevili. Něco tak šíleného jsem za posledních šedesát let nečetl.

erotika fantasy bizarro fiction humor napětí

Carlton Mellick III
americká, 1977