Zbouchnul jsem Satanovu dceru

Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem. Román Carltona Mellicka III, autora s ohromující fantazií a nezaměnitelným stylem, je romantickou komedií, jaká tu ještě nebyla. Obyčejný mladík Jonathan vede bezstarostnou existenci v domě z lega. Přes den z kostiček staví nové modely, po večerech chodí do baru popíjet s kamarádem Šódžim, zápasníkem sumó, nad nímž pravidelně vítězí démon alkoholu. Život se Jonathanovi zvrtne ve chvíli, kdy se u něj doma objeví démonka Veška s úsměvem na rtech a překvapením pod srdcem. Jonathan se s ohromením dozvídá, že Veška s ním před devíti měsíci otěhotněla… ačkoliv on sám dosud žil v domnění, že se žádnou ženou nikdy nic neměl. Také si vždycky myslel, že stát se otcem a manželem bude peklo na zemi, ale opravdu neměl tušení, že takhle doslova…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412033/big_zbouchnul-jsem-satanovu-dceru-9km-412033.jpg 3.9195
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Carcosa

I Knocked Up Satan's Daughter, 2011

Kniha Zbouchnul jsem Satanovu dceru

ctenar2846

Bizarro fiction? No super to bylo!
Originállní, vtipné, brutální,... prostě všechno co má správná romantická komedie mít. A happyend? No musel jsem zamáčknout slzu nad tím romantickým masakrem.
Rozhodně si přečtu něco dalšího od tohoto autora. A myslím že už mám i vybráno... Jdu do pi... ewwm... totiž vaginy.

Kaik

Démonicko-romantická komedie - to sedí. Strašidelná vagína byla relativně slušný bizár, ale tohle byla kravina. Bavilo mě jen Lego, sumo-kámoš Šódži a bezelstná naivita obou hlavních postav. Naopak závěrečné akční scény byly popsány jen tak šmahem a postrádaly jakékoliv napětí. A opět ten nešťastný přítomný čas... Naštěstí to bylo krátké a hodí se mi to do čtenářské výzvy.

Hellrampage

(+ SPOILER) Slušná oddychovka, na môj vkus príliš krátka. Prečítate ju na jedno posedenie, keďže má len 200 strán. Využitie lega a jeho oživenia sa mi páčilo, škoda len, že si s tým autor začal hrať až na konci. Kniha má niekoľko dobrých momentov - masaker v Legolande bol jedným z nich. Autor si u mňa šplhol, pretože má rád korejské seriály.

sissque
09.12.2021

Od Carltona Mellicka III. jsem již četla Lidožrouty z Lízátkova a Plyšákokalypsu a bizarro fiction se mi líbí čím dál tím více.
Vlastně je docela zvláštní, že to říkám zrovna já a navíc potom, co jsem zrovna před touhle knihou dočetla Deník farářky. :-)

Čím jsem starší, více vystupuji ze své komfortní zóny a snažím se objevovat mnou nepoznané.
Tohle byl zase velký oddych, kdy jsem mezi tím měla spoustu práce a na čtení bylo málo času.

Obecně musí člověk k těmto knihám přistupovat s nadhledem a nehledat v tom žádnou velkou literární kvalitu.
Já sama to vnímám jen jako prostředek, takový úlet, jak na chvíli "vypnout" a nechat pracovat jen fantazii.

"Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem."

Lego, těhotná démonka, pár vražd, věčně opilý zápasník sumó a romantika?
No, proč ne. Ve světě Mellicka III. se ničemu meze nekladou.

Opět jsem se u knihy dobře pobavila, odreagovala, výborně mi padla.
Tak už mi chybí přečíst jen Strašidelná vagina, té se stále trochu obávám a Dům na tekutých píscích, na který se těším teda moc!

kacenka6144
20.10.2021

Za mě prostě ne. Už jsem asi moc stará. :-)

DennisMoore
10.09.2021

No, je to takové... Pubertální. A spíš k zabavení než k pobavení. Ale neberte to nutně jako kritiku, protože od knihy jsem vlastně nic jiného ani nečekal. Napadá mě příměr ze světa filmu - když se v projektu Grindhouse Quentina Tarantina a Roberta Rodrigueze kromě dvou hlavních filmů objevily také brakové upoutávky na neexistující snímky Machete a Hobo with a Shotgun, byla to trefná legrace. Jenže když potom ty filmy na naléhání fanoušků opravdu vznikly, kouzlo se z nich jaksi vytratilo, protože na to, aby hodinu a půl bavily jen neskrývanou záměrnou hloupostí, prostě nestačily. Zbouchnul jsem Satanovu dceru ten problém nemá hlavně díky tomu, že je to krátká kniha, kterou přečtete maximálně za den. Jak moc a jestli vůbec se při tom čtení zasmějete, záleží čistě na vás. Ale úplně ztracený čas to snad nebude.____P.S. Díky za dárek!

NemmamSlov
22.03.2021

"Seš na špatný straně, kámo. Radím ti, aby sis na sebe dával ku*evskýho bacha. Démoni! Blíží sa démoni, ku*vadrát!"

Zo začiatku som bol skeptický. Jonathan, ktorý miloval lego, dokonca býval v dome z lega, nabúcha succubu. Dosť nepríjemné, keďže toto stvorenie čaká dieťa a chce si Jonathana vziať, pričom na koniec súhlasí aj on, no problém robí jeho kresťanská rodina. Páčil sa mi pohľad na nebo a peklo, hlavne téma, čo čaká ľudskú dušu po smrti. Nakoniec som sa zasmial a nechýbalo ani odrezaná končatina a trocha krvi. Nie je to Kotleta, ale 4* si to zaslúži. Hlavne cítiť pokrok po Strašidelnej vagíne.

ijcro
22.03.2021

Tahle knížka se mi dostala do ruky nějak omylem.
Odhlédnu-li od bizáru jako gró příběhu, musím konstatovat, že Mellick píše velice čtivě a přitom jednoduše. On už domeček z lega je bizár sám. A v jednu chvíli jsem měl pocit, jako bych viděl scénář na nějakou italskou komedii. Zbouchneš a nechceš si ji vzít? Tumáš čerte krumpáč... i když se taky říká, že potvory mívají svoje vlastní plány a sex s démonem bude lepší než se saní, aspoň tak nebolí. Ale není to klasické multi-kulti přes dva pulty.

Každopádně, číst se to dá a myslím, že docela dobře. A supr je kouzlo zapomnění, v reálu tím byla určitě uhranutá velká spousta lidí, kteří to pak svádějí na sklerózu... :)