Zbouchnul jsem Satanovu dceru

Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem. Román Carltona Mellicka III, autora s ohromující fantazií a nezaměnitelným stylem, je romantickou komedií, jaká tu ještě nebyla. Obyčejný mladík Jonathan vede bezstarostnou existenci v domě z lega. Přes den z kostiček staví nové modely, po večerech chodí do baru popíjet s kamarádem Šódžim, zápasníkem sumó, nad nímž pravidelně vítězí démon alkoholu. Život se Jonathanovi zvrtne ve chvíli, kdy se u něj doma objeví démonka Veška s úsměvem na rtech a překvapením pod srdcem. Jonathan se s ohromením dozvídá, že Veška s ním před devíti měsíci otěhotněla… ačkoliv on sám dosud žil v domnění, že se žádnou ženou nikdy nic neměl. Také si vždycky myslel, že stát se otcem a manželem bude peklo na zemi, ale opravdu neměl tušení, že takhle doslova…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412033/zbouchnul-jsem-satanovu-dceru-9km-412033.jpg 3.9157
Literatura světová, Romány, Fantasy

Vydáno: , Carcosa

I Knocked Up Satan's Daughter, 2011

Kniha Zbouchnul jsem Satanovu dceru

NemmamSlov

"Seš na špatný straně, kámo. Radím ti, aby sis na sebe dával ku*evskýho bacha. Démoni! Blíží sa démoni, ku*vadrát!"

Zo začiatku som bol skeptický. Jonathan, ktorý miloval lego, dokonca býval v dome z lega, nabúcha succubu. Dosť nepríjemné, keďže toto stvorenie čaká dieťa a chce si Jonathana vziať, pričom na koniec súhlasí aj on, no problém robí jeho kresťanská rodina. Páčil sa mi pohľad na nebo a peklo, hlavne téma, čo čaká ľudskú dušu po smrti. Nakoniec som sa zasmial a nechýbalo ani odrezaná končatina a trocha krvi. Nie je to Kotleta, ale 4* si to zaslúži. Hlavne cítiť pokrok po Strašidelnej vagíne.

ijcro

Tahle knížka se mi dostala do ruky nějak omylem.
Odhlédnu-li od bizáru jako gró příběhu, musím konstatovat, že Mellick píše velice čtivě a přitom jednoduše. On už domeček z lega je bizár sám. A v jednu chvíli jsem měl pocit, jako bych viděl scénář na nějakou italskou komedii. Zbouchneš a nechceš si ji vzít? Tumáš čerte krumpáč... i když se taky říká, že potvory mívají svoje vlastní plány a sex s démonem bude lepší než se saní, aspoň tak nebolí. Ale není to klasické multi-kulti přes dva pulty.

Každopádně, číst se to dá a myslím, že docela dobře. A supr je kouzlo zapomnění, v reálu tím byla určitě uhranutá velká spousta lidí, kteří to pak svádějí na sklerózu... :)

Finn69

Je potřeba Mellickovi přiznat, že umí vymyslet název knížky, to zas jo. Ale jinak nejsem cílová skupina. Byl jsem zvědavý, jestli je Satanova dcera stejná kravina jako Strašidelná vagína. Přátelé, je to tak, a možná je to ještě horší.

NightShade
22. únoraodpad!

Jestli tohle napsal strizlivy a cisty...co by dokazal napsat napriklad pod lds :-D to je takova kravina az z toho boli me cteraske srdce. Ale je to bizzare fiction takze super. Znovu to uz ale cist nebudu.

Ready_go

Jak se vyslovil autor - romantická komedie plná démonů a kokotin. První půlka plynula až příliš hladce, až jsem si říkala, že na mě je to příliš málo bizarní. Dokonce jsem se i párkrát romanticky dojmula. :-) Druhá půlka - akce, cákance krve, vyhřezlá střeva, vystříknuté mozky...konečně jsem poznávala autorův styl. Opět pěkná oddechovka přečtená za pár hodin.

cucik14

Romantická komedie plná lega a mrtvol...
Trošku mi vadila nezáživná první čtvrtina, ale pak to stojí za to. Čtyři hvězdičky :)

kokrokr

Co na to říct? Neuvěřitelné, pekelně praštěné. Příště si však radši přečtu dalšího „Kotletu”.

TeaPeter

Byl to opravdu bizááár. Ale v dnešní divné době docela dobře pobavil a osvěžil.