Zbouchnul jsem Satanovu dceru

Přišla si pro jeho duši, ale odešla s jeho srdcem. Román Carltona Mellicka III, autora s ohromující fantazií a nezaměnitelným stylem, je romantickou komedií, jaká tu ještě nebyla. Obyčejný mladík Jonathan vede bezstarostnou existenci v domě z lega. Přes den z kostiček staví nové modely, po večerech chodí do baru popíjet s kamarádem Šódžim, zápasníkem sumó, nad nímž pravidelně vítězí démon alkoholu. Život se Jonathanovi zvrtne ve chvíli, kdy se u něj doma objeví démonka Veška s úsměvem na rtech a překvapením pod srdcem. Jonathan se s ohromením dozvídá, že Veška s ním před devíti měsíci otěhotněla… ačkoliv on sám dosud žil v domnění, že se žádnou ženou nikdy nic neměl. Také si vždycky myslel, že stát se otcem a manželem bude peklo na zemi, ale opravdu neměl tušení, že takhle doslova…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/41_/412033/zbouchnul-jsem-satanovu-dceru-9km-412033.jpg 4.347
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Carcosa

I Knocked Up Satan's Daughter, 2011

Kniha Zbouchnul jsem Satanovu dceru

kaffa

VÝBORNÝ!!!!
zase sem se moc pobavila, doufám, že nakladatelství připraví další jeho díla do vydaní, sou neotřelá, originální, nápaditá a skvěle se to čte, úžasný relax ;-)

DiLay

Není to knížka pro každého to opravdu ne. Ale kdo má rád humor a chce být po kotníky v krvi…co po kotníky, po kolena v krvi, tak to bude kniha pro něj.
Čtení na jeden večer.
Je to ujeťárna a na to se připravte a Mellick je prostě borec.
100/5

BearBobo

Knihu jsem přečetl za dnešek , krátké čtení a natolik mne bavilo , že je mi teď teskno z toho že knížka nebyla delší nebo kdyby bylo alespoň měla pokračování , možná je to i tím že jsem se asi zamiloval Vešky . •́ ‿ ,•̀

jaroiva

Líbila se mi víc než Strašidelná vagína. Správná oddechovka.
Chtěla bych domeček z lega. Ostatní zajímavé nápady ať raději zůstanou jen v knížce :)
Snesla bych knížku i delší, bavila mě.

thorir

Plný počet hvězd pro tuhle nenápadnou knížku s usměvavou těhotnou démonkou na přebalu. Obvykle podobné věci nečtu, ale tentokrát mě anotace a obálka zaujali natolik, že jsem nemohl jinak. A je to masakr. Bizár je slabé slovo. Absurdita k popisu nestačí. Parodie na romantiku to nevystihuje ani omylem. Sex, krev, vnitřnosti, divné tekutiny a zapomenuté jazyky a ještě víc krve a k tomu lego, vše rozmazat a smíchat dohromady. K tomu trocha drsného krvavého a násilného humoru. Bavil jsem se, ale je to totální punk. Autor si trochu vyřizuje účty s některými tradičními skupinami obyvatel Spojených Států (ano, dojde i na obvinění z rasismu). Nezapře své současné působiště a bydliště, Portland, srdce amerického liberalismu, postmodernismu a progresivismu. A i přesto, že těmto sociálním trendům příliš nefandím, tentokrát jsem to v sobě potlačil a tento na kvadrát ujetý příběh si užil.

michal3736

Asi ztrácím nároky, ale až takový bizár mi to nepřišlo :D skvělé napsané a rychle přečtené. Super příběh.

encyklopedie

....pěknej frkot ....kniha na kousek odpoledne ...... zase přečtenej klenot nevšedního zážitku
stovák procent absolutně vyhovuje.....

Nevimm

Láska až do horoucích pekel. To je aspoň romantika.

erotika fantasy bizarro fiction romantika humor

Carlton Mellick III
americká, 1977