adela_02 adela_02 komentáře u knih

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

(SPOILER) Kniha mě okamžitě pohltila. V okamžiku kdy jsem ji začala číst jsem se nemohla soustředit na nic jiného. Upřímně mě docela štvaly ty Lucovi známosti. Zvlášť když má na gauči kamarádku svojí sestry! Jinak jsem děj hltala a oblíbila si všechny postavy. Jak teďka můžu fungovat s takovým zakoncem??? Počítám každý den do vydání pokračování! Nemůžu se dočkat. Snad to bude taková pecka jako první díl ???? Jestli mi někdo doporučí podobné knihy budu jen ráda.

15.01.2021 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Myslím, že se jedná o nejspíš knihu co Mia napsala. Děj byl prostě super, soucítila jsem s Archerem. Hned jsem milovala postavy a hltala jsem každé slovo. Určitě doporučuji!!

14.01.2021 5 z 5

Graysonův slib Graysonův slib Mia Sheridan

Kniha byla dobrá a čtivá. Nepatří však mezi mé favority.

14.01.2021 3 z 5

Rule Rule Jay Crownover

Kniha byla čtivá a plná emocí. Za mě nejlepší kniha ze série! Jestli váháte, zda číst, tak nemusíte prostě ji čapněte!

Inferno Inferno Catherine Doyle

Celá série je úžasná! Upřímně moje nejoblíbenější postava je Luca. Příběh přímo hltám. Je jasné, že tuto knihu si snad každý zamiluje!

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Paráda! prostě paráda! knihu jsem četla několikrát a rozhodně musím doporučit. Ke konci jsem už nemohla s dechem. Děj byl neobvyklý něco úplně jiného než jsem doteď četla.

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Travise jsem si zamilovala. Určitě doporučuji. Příběh mě zaujal a nemohla jsem se ho nabažit. Oblíbila jsem si i Travisovu mamku :) myslím, že s přečtení téhle knihy uděláte jen dobře.

London Road London Road Samantha Young

Líbí se mi jak autorka změnila děj. V první knize mají obě postavy dostatek peněz, zatím co tady sotva vyjdou. Prostě reálný život :) Musím říct, že tato kniha je moje nejoblíbenější z celé série. Doporučuji. Celá série překypuje emocemi a to přímo žeru!!

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Moje nejoblíbenější postava byla Ellie. Pravý opak Joss, která skrývala emoce. Musím říct, že kniha mě pohltila. Příběh byl velmi dobrý, plný emocí a ke konci?? To mě dostalo na kolena. Nemohla jsem od stránek odtrhnout oči. Pokaždé jsem si řekla "tak ještě jednu stránku" a skončilo to s dočtenou knihou. Četla jsem ji několikrát a rozhodně se k ní vrátím! doporučuji!!

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Kniha mě docela překvapila, čekala jsem horší. Upřímně se mi víc líbila kniha Struny lásky. S touhle jsem, ale nešlápla vedle! Kniha byla čtivá s dobrým dějem. Nemohu si stěžovat bylo to pěkné odreagovaní. Doporučuji! :)

13.01.2021 4 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Příběh byl prostě super! jinak to popsat nejde! Doporučuji, rozhodně nebudete litovat :)

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Do knihy se mi vůbec nechtělo. Nakonec jsem neměla co do ruky a popadla jsem ji. Rozhodně jsem měla dřív! příběh mě úplně pohltil a nemůžu nic jiného než doporučit! Pár věcí mi tam sice vadilo, ale komu někdy ne, že? :)

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Kniha byla dobrá, ale od autorky jsem čekala něco více. Doporučuji. Osobně se ke knize už vracet nebudu. Jedno přečtení je víc než dost. Někoho možná příběh nadchne více :)

13.01.2021 4 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Celá série dobře čtivá. Myslím, že tohle je druhý nejlepší díl po Divoké lásce.

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Emilii jsem si hnedka oblíbila, bohužel to nemůžu říct o její polovičce. Možná vzhledově pohledný, ale to chování?? Knihy byla velmi dobrá. Dobře čtivá. Celkově doporučuji celou sérii.

13.01.2021 5 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

První díl byl 100x lepší. Kniha se mi docela táhla. Rozhodně nehodlám číst znovu. Nebyl to brak jen znám lepší. Ovšem Tannera nejde nemilovat :)!

13.01.2021 2 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

O nejlepších přátelech? můj oblíbený děj. Kniha se prakticky četla sama. Postavy jsem si hnedka oblíbila. Doporučuji! Báječné čtení!!

13.01.2021 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Čekala jsem od této knihy víc. Byla dobře čtivá, ale není to můj šálek kávy :)

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Knihu jsem četla bez zastavení. Děj mě absolutně upoutal. charakter postav byl úžasný. Musím přiznat, že začátek byl pro mě nejlepší. Musím doporučit! nebudete litovat :)

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Kniha mě vážně dostala! Super postavy a děj :). Hned jsem si musela přečíst další díl. Knihu jsem četla několikrát a vím, že se k ní ještě vrátím. Můžu jen doporučit.