adela_02 adela_02 komentáře u knih

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Knihu jsem přečetla jednou a to mi stačilo. Nebavil mě děj a postavy mi nepadly do oka.

13.01.2021 2 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Musím říct, že do této knihy se mi moc nechtělo. O hudbě? to není můj šálek kávy :). Ale jakmile jsem ji začala číst, nemohla jsem odtrhnout oči. Moc se mi líbila a rozhodně doporučuji!

13.01.2021 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Od Elly Kennedy jsem si zamilovala většinu knih. Musím říct, že v porovnání s ostatními, nestojí za nic. Kniha nebyla tak špatná, jen mě prostě nenadchla. Ten děj mi přišel nudný. možná na to má někdo jiný názor. Nedoporučuji, ale jestli se nudíte a nemáte v ruce knihu tak přečíst!

13.01.2021 3 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Paráda! Od knihy jsem nemohla odtrhnout oči. Oblíbila jsem si děj i postavy. Kniha je sice úžasná, ale na první díl to stále nemá. Doporučuji, jak tuto knihu, tak celou sérii. :)

13.01.2021 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Kniha se mi sice líbila, ale podle mého názoru je první díl lepší. Bylo to poutavé a hezky čtené.
Doporučuji, ale upřímně ...znám lepší knihy.

12.01.2021 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Upřímně je to jedna z mých oblíbených knih. Hnedka jsem milovala děj, hlavní postavy a celkově celou knihu! Na 100% doporučuji.

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Od začátku jsem tu knihu milovala. Je to první kniha, kterou jsem od autorky četla a musím říct, že po přečtení jsem se musela vrhnout i na ostatní. Děj byl super a to samé i hlavní postavy. Knihu mohu jen doporučit.

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Za mě je to nejlepší kniha ze série. Od začátku jsem milovala obě hlavní postavy. Děj mě bavil. Kniha je úžasná doporučuji!!!

Návrh Návrh Elle Kennedy

Elle Kennedy opět nezklamala. Příběh je prostě super. Ani jedinkrát jsem se nenudila. Za mě nejlepší kniha z této série. Hlavní postavy nejde nemilovat. Každá stránka mě nutila číst dál a dál. Děj byl poutavý a reálný. Určitě doporučuji přečíst jak tuto knihu tak celou sérii.

12.01.2021

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Kniha se četla perfektně. Rozhodně doporučuji.

24.12.2020 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Knihu jsem si hned zamilovala. Jedna z mých oblíbených. Bavil mě děj i postavy. Ráda se k ní vracím. Rozhodně doporučuji.

24.12.2020 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Na knihu jsem se hodně těšila... bohužel jsem byla dost zklamaná. Záporák se hnedka chytil. Za mě strašná nuda a žádné napětí.

24.12.2020 1 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Čekala jsem, že bude stejně dobrá jako Turbulence. Není ani tak z poloviny dobrá. Čtení se táhlo a upřímně jsem ji dočetla, protože nemám ráda nedotčené knihy.

24.12.2020