abelmoony abelmoony komentáře u knih

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Musím uznat, že námět knížky se mi moc líbí. Horší už je její zpracování. Děj mi přijde zbytečně natahovaný. Některé pasáže mi nedávali moc smysl a tak pro mě bylo dosti těžké se do kniho pořádně začíst. Neustále jsem měla potřebu od knihy odbíhat a hledat si jinou zábavu.
Nemám moc ráda knihy kde se vyskytuje milostný trojúhelník a mám ten dojem, že kniha by se bez něj obešla.

04.03.2017 2 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi velice líbila. Skvělá kniha pro noci kdy nemůžete usnout a chcete zažít trochu vzrušení.
Osobně mám pro takové zadumané, tajemné kluky jako je Henry docela slabost, takže doufám, že v dalších dílech ho bude co nejvíc. Stejně tak doufám v co nejvyšší výskyt pasáží s Graysonem.
4*, protože jsem přece jen četla i lepší knihy.

04.03.2017 4 z 5

Kde stoupá dým Kde stoupá dým Emilie Richards

Tuhle knížku naprosto zbožňuji, třebaže se ke mně dostala naprostou náhodou. Krásný popis Novozélandské přírody, zvyků obyvatel.

09.12.2016 4 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Kniha je zajímavá. Bohužel po přečtení anotací dalších dílů zůstanu jen tu tohoto.

22.10.2016 3 z 5

Mezi elfy proti své vůli Mezi elfy proti své vůli Sandra Regnier

Knihu jsem dostala k svátku. Osobně bych si ji možná nekoupila, ale kniha velice překvapila. Felicity není prototypem hrdinky. Nemá dokonalou postavu, pomáhá mámě v hospodě a většinu času vypadá jak hastroš. A přesto to naše hlavní hrdinka je.
Některé pasáže by v knize být nemuseli, ale i přesto je kniha pěkná, čtivá. Jednoznačné plus je i cestování časem, které já kvůli Doctorovi miluji.

22.10.2016 3 z 5

Magie na vzestupu Magie na vzestupu Ilona Andrews

Tohle bylo vážně skvělé.
Christopher a Hugh. Bože. Jeho Chlupatost se znovu chovala jako naprostý idiot. Může být rád, že Kate je taková jaká je.

11.10.2016 4 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Konečně jsou Kate a Jeho Chlupatost pár. To jim to, ale dalo.
Tetička byla skvělá. Opravdu. Jestli je Katiin otec aspoň z poloviny takový máme se na co těšit.

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Tenhle díl mě zatím bavil asi nejvíce.
Čekala jsem kdy nám konečně bude poodhalena minulost Kate a konečně ses to stalo.
Teď už si jen počkat na to až Jeho Chlupatost nevydrží a odtáhne si Kate do Pevnosti.

11.10.2016 4 z 5

Magie spaluje Magie spaluje Ilona Andrews

Série prozatím baví.
Kate a Jeho Chlupatost jsou skvělí, oblíbila jsem si velice i Brana a "malou" Julii. Těším se co přinese další díl.

Blíženci z ledové pouště Blíženci z ledové pouště Zdeněk Jecelín

Oblíbená kniha mého dětství. I teď se k ní občas ráda vrátím.

Magie mrtvých Magie mrtvých Ilona Andrews

Vcelku příjemné fantasy. Trochu zmatené, ale když zvládnete přelouskat začátek trochu se i vyjasní.
Jsou i lepší díla, ale tato série rozhodně neurazí.

10.10.2016 3 z 5

Další kniha z mého milovaného kouzelného světa. Nemohla jsem odolat a rovnou jsem si ho přeobjednala. Nemůžu si stěžovat. Kniha byla pěkná, četla se skoro sama a rozhodně bych si ji koupila znovu.
Upřímně jsem si knihu ani moc nespojovala s předchozími příběhy. Brala jsem knihu jako další samostatný příběh, kde sice byly známé postavy, ale od našeho posledního setkání uběhlo několik let a oni zestárly.
Ráda si knihu přečtu znovu.

10.10.2016 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Kniha je hezká, čtivá, romantická. Rozhodně se zajímavě vyvíjel vztah mezi hlavními postavami.

02.10.2016 3 z 5

Čtvrtý rozměr lásky Čtvrtý rozměr lásky Meg Cabot

Celé série byla čtivá, skvělá a rozhodně zajímavá. Přečetla jsem ji jedním dechem a umím si představit, že se k ní ještě někdy vrátím.

V pasti V pasti Meg Cabot

Rozhodně zajímavé, čtivé a přečtené jedním dechem jako zbytek série.

Divergence Divergence Veronica Roth

Kniha byla hezká, ale nemyslím si, že bych si ji přečetla znovu.

02.10.2016 3 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Trochu jsem se bála jestli v knize, díky její tloušťce, nebudou prázdná místa a po přečtení jsem zůstala mile překvapena. Rozhodně jsem propadla kouzlu Jeřába a myslím, že by mu to s Aelin - Celeany jen prospívalo.
Těším se na další díl. ~