Kde stoupá dým

Kde stoupá dým https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47200/bmid_kde-stoupa-dym-c7P-47200.jpg 4 24 10

Tales of the Pacific série

2. díl

Paige přijede na Nový Zéland prodat pozemky, které tu zdědila. Exotický ostrov plný domorodých kouzel a pověstí jí učaruje – a ještě víc maorský průvodce Adam, který chce zabránit zneuctění půdy. Posvátné území s horkými gejzíry skrývá poklad, ale i něco podivného, co před ní rodiče úzkostlivě tajili.

Literatura světová , Romány

Vydáno: , Alpress

Smoke Screen , 1988

Kaja1
10.01.2021

Příběh lásky uprostřed nádherné přírody Nového Zélandu opředený tajemnými maorskými legendami. Znovu mi připomněl naši nezapomenutelnou dovolenou.

georginaa
20.11.2020 4 z 5

Jak již bylo řečeno, překrásná příroda Nového Zélandu upoutá jako první. Maor Adam má své kouzlo, které upoutá Paige natolik, že se do něj zamiluje. Taková romantika s tajemstvím.

Prateri
01.10.2019 4 z 5

Naše paní profesorka češtiny by řekla: nenáročné, předvídatelné, ale čtivé. Vždycky si na ní vzpomenu, když čtu takovouto knížku:-). Pěkně se mi při četbě odpočívalo, je to romantika s tajemstvím, Nový Zéland je přitažlivá země, maorský Adam byl sympaťák a prostě Paige byla nejkrásnější - tak jak to asi může dopadnout?

laura
09.06.2019 3 z 5

Příjemný oddechový příběh z Nového Zélandu plný divoké, drsné a přece dech beroucí přírody, nespoutané krásy a nebezpečí, které není radno podceňovat, stejně jako hrdé Maorské muže ;) Líbilo se mi to, četlo se to samo a bylo to sice předvídatelné, ale i tak to mělo své kouzlo...

suzanne1997
02.05.2019 4 z 5

I přes pozvolný děj dokáže kniha upoutat, chce to však trošku trpělivosti. Zpočátku se zdá velmi nudná a čtenář se zde nedočká ani žádné extra napínavé zápletky ani neprožije očekávaný zvrat. I přesto se kniha čte velmi dobře, zejména díky jednoduchému ději a malému množství postav. A na konci najde i avizovaný poklad.

polly43
09.06.2017 4 z 5

Bylo to mé seznámení s autorkou.Kniha se mi líbila,velmi dobře se mi četla a určitě si přečtu další.

abelmoony
09.12.2016 4 z 5

Tuhle knížku naprosto zbožňuji, třebaže se ke mně dostala naprostou náhodou. Krásný popis Novozélandské přírody, zvyků obyvatel.

jindra13
28.01.2014 4 z 5

Příjemná oddechovka, moc hezky se četla.

jindra13
28.01.2014 4 z 5

Příjemná oddechovka, moc hezky se četla.

Selinute
07.12.2012 3 z 5

Knížka mě trochu zklamala. Čekala jsem víc. Průměrná romantika. Úžasný je ale popis přírody Nového Zélandu a zvyků jeho obyvatel.