a.nnysek a.nnysek komentáře u knih

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Kniha se četla dobře, občas jsem se zasmála, občas jsem se zastyděla za Hannu, co vypustí z pusy, ale i tak jsem knihu přečetla ze jediný den a užila jsem si to :-)

23.06.2017 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Jedna z mých nejoblíbenějších knih.Super!

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Líbí se mi styl, pohled, jakým je to psané. Trochu erotiky, trochu vtipu,..Stejné téma jako u obdobných knih, ale jinak napsáno, mohu doporučit :-)

30.06.2017 5 z 5

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Vyprávění z Ethanovy strany pro mě bylo velké plus, pěkné pokračování

24.06.2017 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha, která to vše odstartovala. Určitě se k celé sérii jednou vrátím, i když už asi budu předčítat dětem :-)

05.06.2017

Velmi napínavý děj, který mě úplně pohltil.Klobouk dolů před autorkou, jaký svět vytvořila.

05.06.2017 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kniha se mi líbila, i když jsem od ní čekala něco jiného. Určitě si přečtu i další díly.

05.06.2017 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Za mě nejlepší kniha z celé série. Z pohledu Christiana to pro mě bylo zajímavější.

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Pěkné čtení, četlo se samo. Určitě se ke knize ještě vrátím :-)

30.06.2017 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Další parádní knížka na oddych od Ch.Lauren, za mě super.

27.06.2017 5 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Zajímavý děj, trocha erotiky, trocha BDSM, trocha lásky, knížku jsem přečetla jedním dechem a chystám se na druhý díl.

26.06.2017 5 z 5

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Krásné čtení, nemohla jsem se odtrhnout, i když tento díl se mi líbil o něco méně než díly ostatní, stálo to za to :-)

24.06.2017 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knížka se mi líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Líbí se mi propojenost postav s předchozím dílem.

22.06.2017 5 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Moc hezký a zajímavý příběh, Reece mi sednul :-)

15.06.2017 5 z 5

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Od posledního dílu jsem čekala trochu víc. Alespoň situace kolem ztráty dítěte a další těhotenství to trochu rozvířily. Až moc velká slaďárna, peníze vládnou světu, přehnaná péče Dominika a Katyina naivita a neschopnost (bože, ani si sama nevybere oblečení!) .Nicméně sérii jsem přečetla celou a možná se k ní někdy vrátím :-)

12.06.2017 3 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

Lehká oddychovka, příběh není moc rozvedený do detailů, což se ale od 280 stránek čekat ani nedá. Nenadchlo,ani neurazilo.

06.06.2017 3 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Úžasné zakončení celého příběhu.

05.06.2017 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Nejlepší díl, ke kterému se ráda vracím.

05.06.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Celá trilogie se mi líbila, ale tohle byl nejslabší díl.

Priznanie tohto muža Priznanie tohto muža Jodi Ellen Malpas

V závěru se dozvídáme celou pravdu o Jessovi, konečně to do sebe zapadá. Až na četné erotické nudné scény, které jsem přeskakovala, se mi celá série líbila a v budoucnu se k ní určitě vrátím :-)

26.07.2017 5 z 5