a.nnysek a.nnysek komentáře u knih

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Ze začátku nuda, pak se to trochu rozjelo. Takové jednoduché čtení, ale jako oddychovka posloužila :-)

28.07.2017 3 z 5

Priznanie tohto muža Priznanie tohto muža Jodi Ellen Malpas

V závěru se dozvídáme celou pravdu o Jessovi, konečně to do sebe zapadá. Až na četné erotické nudné scény, které jsem přeskakovala, se mi celá série líbila a v budoucnu se k ní určitě vrátím :-)

26.07.2017 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Jodi Ellen Malpas

I přes některé výtky,které ke knize mám, jsem ji za dva dny přečetla. Děj se zamotává, objevují se nové postavy, těhotenství, rodinné vztahy..Pořád mě příběh zajímá, těším se na závěrečný díl.

26.07.2017 4 z 5

Odhalení Odhalení Jodi Ellen Malpas

Jesse mi od začátku připadá jako vyšinutý blázen a Ava jako malá holka, která se nechá ovládnout úplně ve všem. Přesto jsem měla na tenhle žánr chuť a taky jsem byla zvědavá kam to povede, takže jsem přečetla celou sérii. Hodnotím kladně :-)

26.07.2017 4 z 5

Třešinka Třešinka Raine Miller

Příběh se mi líbil, je to propojené s mou oblíbenou Blackstone. Neil je sympaťák, Elaine mi tedy moc sympatická není, ale tak to i v životě chodí :-)

17.07.2017 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Pěkné čtení, četlo se samo. Určitě se ke knize ještě vrátím :-)

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

I příběh Matthewa mě vzal "za srdce", i když Dee mě neoslovila vůbec. Super pokračování :-)

Zaskočený Zaskočený Emma Chase

Líbí se mi styl, pohled, jakým je to psané. Trochu erotiky, trochu vtipu,..Stejné téma jako u obdobných knih, ale jinak napsáno, mohu doporučit :-)

Zapletený Zapletený Emma Chase

Skvělé odreagování, pobavila jsem se. Těším se na další :-)

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Celá série se mi líbila, dost jsem se nasmála, paráda !

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Super, možná o něco lepší než předchozí díl :-)

28.06.2017 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Další parádní knížka na oddych od Ch.Lauren, za mě super.

27.06.2017 5 z 5

Let v oblacích Let v oblacích R. K. Lilley

Zajímavý děj, trocha erotiky, trocha BDSM, trocha lásky, knížku jsem přečetla jedním dechem a chystám se na druhý díl.

26.06.2017 5 z 5

Oči dokořán Oči dokořán Raine Miller

Napínavé pokračování série, moc se mi kniha líbila, přečetla jsem za jeden večer a těším se na závěrečný díl.

Všechno, nebo nic Všechno, nebo nic Raine Miller

Vyprávění z Ethanovy strany pro mě bylo velké plus, pěkné pokračování

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Krásné čtení, nemohla jsem se odtrhnout, i když tento díl se mi líbil o něco méně než díly ostatní, stálo to za to :-)

Božský Božský Christina Lauren

Pěkný závěr celé série, která mi přirostla k srdci. Hodně jsem se nasmála a perfektně si oddechla.

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Kniha se četla dobře, občas jsem se zasmála, občas jsem se zastyděla za Hannu, co vypustí z pusy, ale i tak jsem knihu přečetla ze jediný den a užila jsem si to :-)

23.06.2017 5 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Knížka se mi líbila, přečetla jsem ji jedním dechem. Líbí se mi propojenost postav s předchozím dílem.

22.06.2017 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Super oddechovka, přečetla jsem za jeden večer :-) I jsem se místy pobavila :-)

15.06.2017 5 z 5