a.a.candys.life a.a.candys.life komentáře u knih

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Upřímně nevím, zda dát plné hodnocení nebo žádné.

Jsem ráda, že je má kniha jen pár stran, i přesto jsem jí nemohla přečíst na jeden zátah, protože mě zní bylo špatně. Upřímně někdy až na zvracení.

11.02.2021 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Další díl opět nezklamal, popis krásných míst na Islandu, který jsem si díky JC napsala do seznamu míst kam si chci podívat a vidět polární září. Krásné čtení do tohohle zimního období. Miluju tyhle motivační romány.

26.01.2021 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Natož, že jsem viděla film, tak ta kniha byla skvělá a úžasná, chvílemi se mi zdála, že je zdlouhavá ale není, všechno co tam je, tam má být. Moje srdce bolí! ♥

02.04.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

4,5*/5*

Skvělý životní příběh! Krásně se to četlo! Popravdě jsem o této knihy nic neočekávala ale příjemně mě překvapila! Doporučuji!

29.02.2020 4 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Strašně krásná kniha, která vás přivede na jiné myšlenky a pak si díky ní uvědomíte co je to život.

12.09.2020 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Strašně krásná a milá kniha! Tyhle příběhy mám moc ráda, těším se na Pláž v Chorvatsku.

09.05.2020 5 z 5

Beze svědků Beze svědků Lisa Jewell

Ze začátku se to zda jako román. V polovině knihy se to hezky vyklube. Nemohla jsem přestat číst. Chvílemi to bylo dost nechutné a bizární. Na konci jsem to pobrečela.

20.07.2019 4 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

3,5*/5* - Knížka jako taková mě bavila, styl psaní je zajímavý a jen tak se nevidí. Očekávala jsem ale trochu víc, co se týče baletu. Tady se spíš jednalo o hlavní hrdinku, jak bojuje se studiem ve světě tanci a v osobním životě. Chtěla podrobnější popis v utrpení baletu. Knihu doporučuji !

28.05.2020 3 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Opravdu silná kniha, knihu jsem musela číst po kouskách, jinak bych se zbláznila. Řadí se mezí mé top za 2020

04.05.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Řekla jsem si, že si dám něco oddechového a ono houby. Kniha mě naprosto překvapila!! 4,5*/5*

26.05.2019 4 z 5

Orange. Kniha první Orange. Kniha první Ičigo Takano (p)

Už teď vím, že mě tato manga citově zničí! Je to úplně jiný styl mangy než čtu. Jsem zvědavá na pokračování.

16.07.2020 4 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Pane bože! Tak tohle bylo parádní čtení! Kniha se četla rychle a já si jí musela zezačatku šetřit ale nedalo mě to! Napínavý příběh, intriky.. tohle bylo fakt fakt boží!

09.06.2019 5 z 5

Atlas štěstí Atlas štěstí Helen Russell

Jestli k vám nesedí pojem Hygge nebo Lykke, ale přitom, hledáte špetku štěstí, tak si tady určitě najde význam slova, který vám bude blízký.

29.05.2019 5 z 5

Můj brácha se jmenuje Jessica Můj brácha se jmenuje Jessica John Boyne

Skvělá kniha transgendru. Bylo to super pozorovat příběh z druhého pohledu a ne z pohledu hrdiny, který se zrovna mění.

22.05.2020 5 z 5

A jak se vám líbím teď? A jak se vám líbím teď? Holly Bourne

Konečně, někdo otřeně napsal o tom, jak doopravdy vypadá "šťastný" a "bez problémový život" a vypadá život mimo sociální sítě!

Upřímnost, vztahy, přátelství a mnoho v jedné knize.

Autorka má svižný styl psaní, kdybych nemusela chodit spát knihu bych měla hned přečtenou

31.03.2019 5 z 5

To se může stát jen ve filmu To se může stát jen ve filmu Holly Bourne

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala! Skvělý a především pravdivý příběh o lásce a manželství.

Přiznám se, že se mi to trochu těžce četlo ale realita je krutá! Děkuji Holly.

12.09.2020 5 z 5

Šestka Šestka Jody Houser

Komiks opět krásný. Příběh z pohledu dívky jménem šestka. Pro milovníky ST je to must have.

26.07.2020 4 z 5

Jedno obyčejný léto Jedno obyčejný léto Mariko Tamaki

Příjemné čtení na léto. Ilustrace jsou krásné a příběh se mi líbil moc.

23.07.2020 3 z 5

Zaslíbená Země Nezemě 5 Zaslíbená Země Nezemě 5 Kaiu Širai

Tuhle mangu proste miluju !

05.07.2020 4 z 5

Deset let se ségrou Deset let se ségrou Nicole Ehrenbergerová

Knižka mě bavila, líbí se mi jak se holky nevzdávaly a šly si prostě za svým. Je to skvělý motor, když někdo chce začít blogovat. Nebo už bloguje a chce to dál posunout.
Některé části mě bavili, některé mě dojali.

10.06.2020 4 z 5