a.a.candys.life

VrányVrányPetra Dvořáková

Upřímně nevím, zda dát plné hodnocení nebo žádné.

Jsem ráda, že je má kniha jen pár stran, i přesto jsem jí nemohla přečíst na jeden zátah, protože mě zní bylo špatně. Upřímně někdy až na zvracení.

11.02.2021

Hotýlek na IslanduHotýlek na IslanduJulie Caplin

Další díl opět nezklamal, popis krásných míst na Islandu, který jsem si díky JC napsala do seznamu míst kam si chci podívat a vidět polární září. Krásné čtení do tohohle zimního období. Miluju tyhle motivační romány.

26.01.2021

Temný stínTemný stínSylvain Reynard

Slabší díl než ten předchozí ale stále tu sérii miluju a mám nutkání di přečíst závěrečný díl.

Druhy díl byl už více zaměřeny na prince.

10.10.2020

Gump – pes, který naučil lidi žítGump – pes, který naučil lidi žítFilip Rožek

Strašně krásná kniha, která vás přivede na jiné myšlenky a pak si díky ní uvědomíte co je to život.

12.09.2020

To se může stát jen ve filmuTo se může stát jen ve filmuHolly Bourne

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala! Skvělý a především pravdivý příběh o lásce a manželství.

Přiznám se, že se mi to trochu těžce četlo ale realita je krutá! Děkuji Holly.

12.09.2020

ŠestkaŠestkaJody Houser

Komiks opět krásný. Příběh z pohledu dívky jménem šestka. Pro milovníky ST je to must have.

26.07.2020

Jedno obyčejný létoJedno obyčejný létoMariko Tamaki

Příjemné čtení na léto. Ilustrace jsou krásné a příběh se mi líbil moc.

23.07.2020

Život podle JulieŽivot podle JulieLaura Vanderkam

Krátký příběh o tom, jak si nastavit svoje priority.
Tato kniha měla být motivační. Pro začátečníky dobrý krok. Pro pro pokročilé bohužel.

23.07.2020

Orange. Kniha prvníOrange. Kniha prvníI. Takano (pseudonym)

Už teď vím, že mě tato manga citově zničí! Je to úplně jiný styl mangy než čtu. Jsem zvědavá na pokračování.

16.07.2020

Zaslíbená Země Nezemě 5Zaslíbená Země Nezemě 5Kaiu Širai

Tuhle mangu proste miluju !

05.07.2020

Zaslíbená Země Nezemě 4Zaslíbená Země Nezemě 4Kaiu Širai

Tento volume byl pecka, tolik emocí jsem zatím u žádného dílu nezažila.

03.07.2020

Šalina do stanice touhaŠalina do stanice touhaIva Hadj Moussa

Popravdě nevím co si to této knize mám myslet, asi to byl záměr, že se se jednalo o Antihrdiny. Příběh se mi zdál nereálný, trochu přeplácaný. Musím říct, že mě to bavilo číst a byla jsem zvědavá jak to skončí.

30.06.2020

Deset let se ségrouDeset let se ségrouNicole Ehrenbergerová

Knižka mě bavila, líbí se mi jak se holky nevzdávaly a šly si prostě za svým. Je to skvělý motor, když někdo chce začít blogovat. Nebo už bloguje a chce to dál posunout.
Některé části mě bavili, některé mě dojali.

10.06.2020

BaletkyBaletkyMiřenka Čechová

3,5*/5* - Knížka jako taková mě bavila, styl psaní je zajímavý a jen tak se nevidí. Očekávala jsem ale trochu víc, co se týče baletu. Tady se spíš jednalo o hlavní hrdinku, jak bojuje se studiem ve světě tanci a v osobním životě. Chtěla podrobnější popis v utrpení baletu. Knihu doporučuji !

28.05.2020

Můj brácha se jmenuje JessicaMůj brácha se jmenuje JessicaJohn Boyne

Skvělá kniha transgendru. Bylo to super pozorovat příběh z druhého pohledu a ne z pohledu hrdiny, který se zrovna mění.

22.05.2020

Cukrárna v PařížiCukrárna v PařížiJulie Caplin

Strašně krásná a milá kniha! Tyhle příběhy mám moc ráda, těším se na Pláž v Chorvatsku.

09.05.2020

VzdělanáVzdělanáTara Westover

Opravdu silná kniha, knihu jsem musela číst po kouskách, jinak bych se zbláznila. Řadí se mezí mé top za 2020

04.05.2020

Někdy je hezké, že mě miluješNěkdy je hezké, že mě miluješMarie Vareille

Skvělá oddechová kniha! Díky příběhu jsem přála na jiné myšlenky. Je vtipná, milá, zahřeje na srdíčku. Rozhodně doporučuji.

19.04.2020

Poslední píseňPoslední píseňNicholas Sparks

Natož, že jsem viděla film, tak ta kniha byla skvělá a úžasná, chvílemi se mi zdála, že je zdlouhavá ale není, všechno co tam je, tam má být. Moje srdce bolí! ♥

02.04.2020

Náš Coney IslandNáš Coney IslandBilly O’Callaghan

Krásný příběh o dvou lidech! Po dočtení knihy jsem dokázala říct jen. Au

28.03.2020

ChirurgChirurgPetra Dvořáková

4,5*/5*

Skvělý životní příběh! Krásně se to četlo! Popravdě jsem o této knihy nic neočekávala ale příjemně mě překvapila! Doporučuji!

29.02.2020

Dívka v leduDívka v leduRobert Bryndza

3,5* Ze začátku jsem se do čtení musela nutit a nebavilo mě to. Ale za polovinou to už bylo rychlé a napínavé, rozhodně zkusím další díl a uvidím jak to dopadne.

20.02.2020

Jsme všichni sněhové vločky?Jsme všichni sněhové vločky?Holly Bourne

4.5/5* Holly Bourne mám prostě ráda! Její knihy dokážou pomoc mladým lidem a hlavně jim říct, že v tom nejsou sami!

15.02.2020

Sněží, sněží...Sněží, sněží...Lauren Myracle

JG patří k mým nejoblíbenějším YA autory ale jeho povídka byla nejslabší a ani tam nezapadala. Ale kniha se mi líbila. Může se číst i po Vánocích.

18.12.2019

Šest vranŠest vranLeigh Bardugo

Knihu jsem nečetla ale poslouchala. V audio verze byla skvělá, hudební doprovod a čtenáře byli skvělý! Nevěřila jsem, že jsem je konec knihy. Těším se na druhý díl!

24.10.2019

KirkeKirkeMadeline Miller

Krásná kniha a skvěle čtení! Kdo miluje řeckou mytologii tak doporučuji! Na konci jsem si knihu musela šetřit.

20.10.2019

Zaslíbená Země Nezemě 3Zaslíbená Země Nezemě 3Kaiu Širai

Tahle série je čím dál tím lepší

08.10.2019

Ve stínu HvozduVe stínu HvozduNaomi Novik

Knihu jsem četla strašně dlouho a konečně jsem jí dočetla. Bohužel mi příběh nic nedal.
Je krásně napsaná, ten svět je hezky vykreslený. Je to milé čtení na podzimní dny.

03.10.2019

RekonstrukceRekonstrukceViktorie Hanišová

Kniha mě dostala do pěkné deprese. Dost silný příběh. První setkání s autorkou. Její knihy budu číst postupem času. Protože se zachvili psychycky rozložim.

23.09.2019

Mořská pannaMořská pannaChristina Henry

4,5*/5* krásný příběh! Mořská panna byla dokonale ztvárněná, že já sama bych uvěřila, že existovala. Pro milovníky mystických příběhu a hlavně mořských pannen, tuhle knihu doporučuji.

20.09.2019