A jak se vám líbím teď?

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Lžeme si navzájem, ale především lžeme sami sobě. Tori je ve svém životě nadmíru úspěšná. Její autobiografie se vyhřívá na knihkupeckých pultech mezi bestsellery, navíc patří mezi oblíbené motivační řečníky — a to je jí teprve třicet. Dny tráví posíláním inspirativních zpráv zástupům svých obdivovatelek a nabádá je, aby „žily takový život, jaký chtějí“. Její fanynky už ale nevědí, že Tori samotné se podle těchto rad žít příliš nedaří. S mužem, o němž básnila na konci své knihy, už půl roku nespala. Většinu nocí tráví na sociálních sítích, zatímco Tom vedle ní spí jako zabitý. Vypadá to, že všichni kolem se vdávají a žení, mají děti a říkají, jak je svět úžasný… Ale Tori jim na to nemíní skočit. Naštěstí má Dee — jediného člověka, který nad vším tím blázněním taky kroutí hlavou. Jenže pak se Dee zamiluje a otěhotní a Tori najedou začne pochybovat o každém rozhodnutí, které v životě udělala… ---- Autentická a vtipná kniha, se kterou se určitě ztotožníte. Já jsem to taky všechno prožila. Bridget Jonesová nové generace! - Carmel Harringtonová, spisovatelka V této knížce se najde každý, kdo se musel projít po emočním minovém poli, jakým je život po třicítce. - Redonline.co.uk Tento román pozorně sleduje problémy v životě dnešních mladých žen — feminismus, vztahy, duševní zdraví a mateřství —, a navíc je velice, velice zábavný. - The Bookseller...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/400779/a-jak-se-vam-libim-ted-ELq-400779.jpg 3.912
Orig. název:

How Do You Like Me Now? (2018)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Host
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha A jak se vám líbím teď?

Přidat komentář
mySaints
22. dubna

Čtivá kniha, která obsahuje spoustu pravd o dnešním životě čerstvých třicátnic, a o tom, jak velký tlak musíme my ženy snášet. I když je napsaná lehkou formou a svěžím jazykem, a také obsahuje vtipné situace (možná proto je knížka srovnávána i s Bridget Jonesovou, i když dle mého názoru chybně), ve skutečnosti jde mnohem hlouběji. Až k depresi ze štěstí jiných, o tom, jak jim to přejeme i nepřejeme, jak moc toužíme nebýt samy ztracené a odmítané. O tom, jak nás sociální sítě tlačí do kouta, kde samy brečíme, dřeme si stehna do krve a zůstáváme ve vztazích s někým, kdo nás psychicky týrá či odmítá, jenom proto, abychom měly dokonalý život aspoň naoko. Vlastně to bylo až děsivé, protože přesně tohle je dnešní smutná realita a pociťujeme ji všichni. Každopádně hlavní hrdinka to na konci vzala za dobrý konec a já doufám, že ho někde s někým našla. :)

Ivuska.09
19. dubna

Velmi dobrý román pro ženy, které tápu v tom, zda jsem na tom správném místě. Ve třiceti od vás ostatní očekávají, že budete vdaná a mít děti. Jenže co když ani nevíte jistě, zda jste s tím správným mužem? Kniha plná úvah o vztazích, kterou jsem zhltla jedním dechem.

M_A_I_A_
12. dubna

Lehká čtivá knížka, ale trochu jsem čekala, že se do toho hlavní postava více (a dříve) opře.

a.a.candys.life
31. března

Konečně, někdo otřeně napsal o tom, jak doopravdy vypadá "šťastný" a "bez problémový život" a vypadá život mimo sociální sítě!

Upřímnost, vztahy, přátelství a mnoho v jedné knize.

Autorka má svižný styl psaní, kdybych nemusela chodit spát knihu bych měla hned přečtenou


Autor a jeho další knihy

Holly Bourne

Holly Bourne
britská

Kniha A jak se vám líbím teď? je:

v Právě čtených3x
v Přečtených14x
v Čtenářské výzvě4x
v Doporučených3x
v Knihotéce4x
v Chystám se číst75x
v Chci si koupit29x
v dalších seznamech1x