Zuzi_cte Zuzi_cte komentáře u knih

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

Noo tak joo, cetla jsem nejake komentare takze jsem vedela zhruba do ceho jdu. Amo Jones se mi necte tak dobre, to musim priznat. Tohle byla fakt pecka! Ale co me hodne stve: original ma tak krasnou obalku a u nas tohle?! Me se k tomu proste vubec nehodi...

20.12.2023 5 z 5

Drahá Avo Drahá Avo Ilsa Madden-Mills

Autorciny predchozi dve knizky me moc nenadchly ale rekla jsem si proc ne, zkusim to.
No ty blaho, to ale bylo neco uplne jineho. FAKT povedeny!
Ke konci se mi na chvilku zastavilo srdce kdyz potkala toho kluka - nez jsem pochopila.
Mozna bych klidne vynechala Epilog 2 (to uz na me bylo moc cukrkandlove) ale jinak bezvadny :-)

04.02.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

To by me zajimalo kdo si myslel, ze tahle obalka je to prave orechove. Kdybych nevedela, ze knizka je od Elle Kennedy tak se u ni ani nepozastavim.
Nicmene pribeh je to uzasny. Trochu mi ta dohoda a vse kolem ni zavanelo After. Ale to jen okrajove. Elle opet nezklamala.

24.01.2023 5 z 5

Jeden rok Jeden rok Eleanor Corvin (p)

Sakra jo! Dlouho jsem nepotkala v knizce tak sarkastickou postavu jako je Ema a bylo to UZASNY! Tady mi sedlo uplne vsechno a hlavne humor :) Prosim, vic takovych knizek.

30.07.2022 5 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Páni, jak jsem mohla chodit tak dlouho okolo téhle serie a nepustit se do ní? Nečekala jsem nic a dostala tolik! Bylo to úžasný, skvěle vykreslené prostředí, vztahy mezi postavami, zápletky. Perry a Arie - srdcovka.
Připomínalo mi to trochu serii Ptačí zpěv od Meagan Spooner a ta se mi líbila hodně.
Takže určitě doporučuji přečíst :)

22.07.2021 5 z 5

44 kapitol o 4 mužích 44 kapitol o 4 mužích B.B. Easton

Skvely, skvely, skvely. ALE pouze za predpokladu, ze mate uz prectenou celou serii. Uz jste si zvykli na styl a zpusob jakym BB pise a tak tenhle "prvni dil" budete vnimat spis jak doplnkovy "posledni dil"
Zamerne jsem si ho nechala na konec. Kdybych tuhle knizķu cetla jako prvni tak bych se do ostatnich dilu mozna ani nepustila. Nemluve o mnozstvi spoileru co by mi to pozdejsi cteni kazilo.

11.04.2021 5 z 5

Krev a med Krev a med Shelby Mahurin

Upřímně jsem se bála, že druhý díl bude roztahaný, děj se nikam moc nedostane a tak jsem tolik neočekávala.
ALE. Kapitoly byly krátké a zajímavé, děj překvapivě rychle odsýpal a nové postavy byly super. Občas jsem měla stejný pocit jako při čtení serie Skleněný trůn. Lou bych sem tam ráda profackala, jak se chovala ale stejně mám ráda tu její drzost.
No a ten konec? Čekání na závěrečný díl bude tedy dlouhé...

07.03.2021 5 z 5

No páni, kdy jsem naposledy přečetla knížku za jeden den/jedním nádechem? Moc jsem se na ní těšila. Na seriálu Gilmorova děvčata jsem vyrostla a i přesto, že k pokračování "Rok v životě" mám pár výhrad - jsem fanynka :-)
Kniha má krásnou obálku, upoutá na první pohled. A čte se s takovou lehkostí a úsměvem na rtech. Jako by jste si povídali s kamarádkou. Nejedná se o kdovíjaké hluboko myslné úvahy. Je mile napsaná a za mě účel splnila :-)

25.10.2017 5 z 5

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Neurazí, nenadchne - škoda! Tuto knihu jsem si chtěla přečíst už dlouho než jsem se k ní konečně dostala. Na první pohled mě zaujala obálka, která přitáhne jako magnet a slibuje zajímavý a živý příběh. Bohužel prostředí příběhu mi svým popisem připadalo šedé a depresivní. A děj jako takový se neskutečně vlekl - celý život jedné rodiny se točí jen kolem homolí cukru (!) :-) pořád jsem čekala na vygradování a nějakou super zápletku ale přišlo to pro mě příliš pozdě, už opadal můj zájem. Knihu jsem dočetla pro vlastní pocit dokončené "práce" než, že bych byla zvědavá na závěr. Je to opravdu škoda, na to jak jsem se na tuto knížku těšila.

26.07.2017 3 z 5

Vždycky není navěky Vždycky není navěky J.C. Cervantes (p)

Jee to bylo hezky :) Jsem mekkota, slza ukapla nejednou. Ale moc se mi to libilo!

17.05.2024 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

WOW! Naprosto chapu ten hype kolem! Tohle melo uplne vsechno! Po Dvorech je tohle moje nova posedlost :)

17.04.2024 5 z 5

Šťastně až po smrti Šťastně až po smrti Eleanor Corvin (p)

(SPOILER) Teda cela tahle serie je vazne skvela. Presne jak autorka zamyslela, je to jine nez klasicka YA dila s predvidatelnymi hrdiny. Jen se nemuzu zbavit pocitu, ze bych vypraveni z pohledu Emy nechala pouze v prvnim dilu. Tam jsem ji mela nejradeji. A co me trochu mrzelo bylo jak se na konci rozdelili do sidel smrtek. Chapu duvody ale stejne no.
Takze kdyz to shrnu, vsechny dily jsou super a slupla jsem je jak malinu :-)

25.01.2024 5 z 5

Návrat z nicoty Návrat z nicoty Martin Pistorius

Sakra...jeste nez jsem zacala cist tak mi bylo jasne, ze to je presne ten typ knizky, ktery me rozplace a budu smutna. A tak to bylo. Martinova neuveritelna sila a cesta vratit se do zivota je uzasna, plna nadeje a ma stastny konec. Fotky v knizce jsou prijemnym bonusem.

19.01.2024 5 z 5

Z popela Z popela Aly Martinez

(SPOILER) Jo, tohle bylo dojemny, silny a misty az neuveritelny. Je tam velka podobnost s knizkou Nelituju niceho od Colleen Hoover (v tom zakladnim zvratu). Ale presto se mi pribeh Bree a Easona moc libil.

07.01.2024 5 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Ja ty mafiansky romance fakt zboznuju. Zvlast kdyz jsou napsany takhle skvele. Chemie mezi Nerem a Elisou na jednicku. Jeji ostry jazyk nema chybu :-) zaroven to nebylo prehnane preslazene a to je fajn. Jsem moc rada, ze jsem na tuto autorku narazila a tesim se na dalsi jeji knizky.

02.07.2023 5 z 5

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Celkem dlouho jsem tuto serii odkladala, nevim ani proc. Rozhodne me knizky prekvapily. U prvniho dilu jsem mela trochu problem se zacist, trvalo pro me dyl nez se to rozjelo. Ale zase ten konec byl pekny sesup.
Luca je neuveritelne uzasna postava. Cekala jsem namysleneho frajirka ale on je sympaticky, ferovy a hrozne hodny. Celkove mam fakt dobry pocit po precteni teto serie :-)

18.05.2023 5 z 5

Bunny Bunny Lydia Strong

Jee to bylo tak svezi, mily a vtipny :-)
Sebastian je naivka a bojko ale takovou dysfunkcni rodinu si chudak nezaslouzil.
Rush je ve vsech smerech skvelej.
Jak tu uz zaznelo v kometari niz, tak gramatika, preklepy a slovosled jsou vazne otresny ale ten uzasny pribeh to vykompenzuje :-)
Moje prvni ale rozhodne ne posledni knizka od teto super ceske autorky.

02.02.2023 5 z 5

Dívky z Roanoke Dívky z Roanoke Amy Engel

Tohle bylo tak syrovy, zvraceny, tajemny a zaroven smutny. Cetlo se to jednim dechem. Libi se mi kapitoly z pohledu ostatnich divek. Je to pekne doplneni skladanky jejich ocima.
Po docteni mi urcite zustane jeste nejakou dobu v hlave.

06.10.2020 5 z 5

Belmondo o Belmondovi Belmondo o Belmondovi Jean-Paul Belmondo

Zbožňuji Belmonda :-) Ať je to starší tvorba nebo novější. Je to pro mě Ikona. Knížka je jedním slovem nádherná. Velké rozmanité fotky i s popisem - naprostá spokojenost!

25.12.2017 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Tak tedy. Po delší době, se mi povedlo přečíst knihu doslova jedním dechem za jeden den. Je kouzelná a bez nějakých vleklých pasáží, což vždy ocením :-) Zbožňuji, když autor vystihne špičkování mezi hlavními postavami. A v tomto případě to mezi Philipem a Annie fungovalo na jedničku.On je dokonalý pravý gentleman a ona zas trochu naivní stydlivka, která se červená více než je třeba. Tolik jsem se nasmála. A zápletka ze mě super, do poslední chvíle jsem netušila. Nepředvídatelné, krásné!

23.10.2016 5 z 5