Zuzanka46 Zuzanka46 komentáře u knih

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Fajn tečka za celou sérií. Kniha ničím nepřekvapí, nabídne čtenáři přesně to, co chce slyšet - žili šťastně až do smrti :-)
Myslím si, že těch pár stránek mohlo být klidně pojato jako elipog u předposledního dílu série.

05.03.2018 3 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Váhám nad tím, jak knihu ohodnotit. Vzhledem k tomu, že nakonec mé kladné pocity zvítězily nad těmi smíšenými, dávám čtyři hvězdy.
Příběh je čtivý a napínavý. Chvíli jsem fandila Nickovi či Amy a chvíli jsem je zase nenáviděla. Nicméně konec mě hodně zklamal. To jako vážně?

02.03.2018 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Skvělá knížka, dojemná a vtipná zároveň... Tahle série od A. Clayton mě vážně baví :-)

26.01.2018 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Po pomalejším rozjezdu následuje šokující příběh plný beznaděje, nad kterým nevěřícně kroutíte hlavou. I když se jedná o knihu, která rozhodně není určená slabším povahám, měla jsem ji během pár hodin přečtenou.

14.01.2018 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Po trochu slabším druhém dílu této série mě Hřebec opět nadchnul! Vtipné, čtivé, prostě paráda. Vivian jsem si oblíbila úplně stejně jako Caroline a už se těším, až si přečtu další díl.

07.01.2018 5 z 5

Doktor Smrt Doktor Smrt Jonathan Kellerman

Nuda, nuda. Bohužel, tento díl s detektivem Milem mě vůbec neoslovil. Knihu jsem dočetla jen proto, že nemám ráda nedokončené příběhy...

16.12.2017 2 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Skvělá knížka, Caroline a Nabíječ udělali posun ve svém vztahu a Clive jim při tom asistoval :-) Občas během čtení jsem si říkala, jak je možné, že tak mladá Caroline toho už tolik dokázala a vše bravurně zvládá, ale na zasnění je to fajn čtení.

19.11.2017 4 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Nejsem si jistá, jak tuto knihu ohodnotit. Některé její části jsou velmi čtivé a dojemné. Místy je ale příběh až absurdní a hlavní hrdinové mění svůj postoj a názor na situaci v každé druhé kapitole. Navíc nutno dodat, že kromě Toma a Claudie mi byli všichni hlavní hrdinové svým chováním až protivní.

10.11.2017 3 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Vtipná, pohodová a čtivá knížka. Při čtení jsem se skvěle bavila.

19.10.2017 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Skvěle napsána knížka s velmi silným příběhem. Člověka nutí k zamyšlení, jak by se asi on sám v podobné situaci zachoval - ať už jako nemocné dítě nebo jeho rodič.
Další skvělá knížka od Greena.

19.10.2017 4 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Skvělá detektivka, tým Holger - Mia mě neustále baví :-) Jediné co bych vytkla, byly velice časté otázky typu Co? Cože? Proč? Co?, jak tu bylo zmíněno už několikrát. Z toho důvodu hodnotím o maličko hůře než první díl, který byl absolutně nepřekonatelný :-)

05.10.2017 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Moc pěkná knížka, skvěle se četla, moje první od Greena a určitě ne poslední :-)

20.09.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Paráda! Jedna z nejlepších detektivek, které jsem kdy četla! Kniha je napinavá od první stránky, nejsou v ní žádná hluchá místa a děj má spád. Konec byl nepředvídatelný a Holger s Miou mi přirostli k srdci ☺ Snad jediné, co mi v knize chybělo, bylo vysvětlení, kam zmizeli rodiče Tobiase a jeho brášky. Nicméně i přes to mě takhle knížka nadchla a už se těším, až si přečtu další autorův počin.

20.08.2017 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Po Dívce ve vlaku přišlo velké zklamání... Posledních 20 stran jsem už ani nečetla, nemělo to smysl. Vyprávění kolem Leny mě docela i bavilo, ale zbytek byla hrůza, chaos ve jménech tomu taky nepomohl. Proč je tato kniha bestseller, to opravdu nechápu, snad jen díky provedenému obalu ☺

30.07.2017 2 z 5

Kdo miluje jinak Kdo miluje jinak Karin Fossum

Skvělá detektivka! Knihy od K. Fossum mě baví ☺

25.06.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Přečetla jsem necelých 50 stran a dál to nešlo... Do knihy jsem se vůbec nemohla začíst, nevěděla jsem kdo je kdo a ani autorčin způsob psaní se mi nelíbil. Bohužel

13.06.2017 1 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první kniha s detektivem Holem a za mě velké zklamání... Do knihy jsem se nemohla vůbec začíst, ztrácela jsem se v norských jménech a místech. Jediné, co mě z knihy bavilo, byly kapitoly, které vedly k dopadení sněhuláka, to co bylo potom, jsem v podstatě už ani nečetla, nebavilo mě to. Škoda, těšila jsem se, že se nebudu moct od knížky odtrhnout... Za mě ne, jediné co jsem si touto knížkou potvrdila je to, že severské krimi mě fakt nebere :-)

29.05.2017 2 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Šokující příběh malého chlapce, který máte během jednoho odpoledne přečtený, protože tuhle knihu jednoduše nelze přestat číst. Během čtení jsem neustále nevěřícně kroutila hlavou, nechápu jak muže být člověk něčeho takového schopný. Možná by bylo dobré, kdyby v knize byl rozveden i vztah matky a otce a co způsobilo její náhlou změnu chování ke svému dítěti. Nicméně snad ještě horší než chování matky mi přišlo jednání otce. O všem věděl, nic neudělal a zbaběle utekl?! Šílené...

07.05.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Čtivá, napínavá detektivka. Poslední kapitoly, které vedly k dopadení vraha, jsem přečetla jedním dechem. Akorát bych uvítala více kapitol psaných z pohledu vraha, byly fajn zpestřením ☺

01.05.2017 4 z 5

Stalo se včera v noci Stalo se včera v noci Adele Parks

Kniha mě cca do poloviny vcelku bavila, hlavní hrdinky mi byly sympatické a děj docela fajn, ale ve druhé polovině to šlo z kopce... Děj až vtipně předvídatelný, nudný, ničím zajímavý. Nesedl mi ani styl psaní autorky...
Bohužel, po dalších knihách už nesáhnu.

18.04.2017 2 z 5