zimolka zimolka komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Moje první kniha od této autorky a určitě si ráda přečtu další.Kniha se mi četla velmi dobře.

07.12.2019 5 z 5

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Kdybych si předem přečetla o čem kniha je,tak bych si ji nevybrala.Tchán na tuto nemoc zemřel před dvěma lety,tak se mě vracely veškeré vzpomínky a u knihy jsem brečela hodně často.Ale jinak je příběh opravdu krásně napsaný.

22.11.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Zajímavý příběh,konec překvapivý,přečteno velice rychle.Určitě si ještě někdy přečtu.

18.08.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Tady ubírám hvězdu za popisky okolí , prostorů atd., kdyby bylo v knize aspoň sto stran méně , nic by se nestalo.

10.06.2024 4 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Tak i druhý díl byl opravdu čtivý ,hned začínám další .

04.06.2024 5 z 5

Hluboký sníh Hluboký sníh Brian Freeman

Moje první kniha od autora a jsem tedy opravdu mile překvapená. Knihu jsem téměř neodložila a ráda si přečtu další napsané knihy.

06.03.2024 5 z 5

Andílek Andílek Roman Horňák

Tak tuto knihu si budu pamatovat opravdu dlouho. Opravdu drsný příběh, výborně napsaný.

04.02.2024 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Úžasná série a ani tento díl není výjimkou.

17.10.2023 5 z 5

Lovkyně Lovkyně Kate Quinn

Moje druhá kniha od autorky a opět úžasná.Je to další z těch na které člověk nezapomíná.

23.09.2023 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Přečteno za jeden den, jdu hned na další.

02.09.2023 5 z 5

Nové nebe Nové nebe Margit Steinborn

Nádherně napsaná kniha.

22.05.2023 5 z 5

Loď plná nevěst Loď plná nevěst Jojo Moyes

Ze začátku jsem se nemohla začíst. Být to jiná spisovatelka, tak nevím jestli knihu neodložím ,ale protože od Moyes jsem toho přečetla už více, tak jsem pokračovala a jsem za to ráda. Nakonec hezký příběh.

17.05.2023 4 z 5

Nacistova snoubenka Nacistova snoubenka Barbara Wysoczańska

Další krásně napsaná kniha na toto téma.

12.05.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Poprvé ubírám autorovi jednu hvězdu,v příběhu bylo strašně moc popisu místa činu a souhlasím s Irsaf hodně předvídatelné.

17.04.2023 4 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Další kniha co se autorce moc povedla.Doporučuji přečíst.

13.04.2023 5 z 5

Ty chladné oči Ty chladné oči Scarlett Wilková

Další úžasná kniha od této autorky.Příběh je čtivý od začátku do konce.Doporučuji přečíst.

11.04.2023 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Knihu jsem si poslechla jako audio a jelikož je to moje první, tak jsem byla nadšená.

13.05.2022 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Mě se líbili všechny tři díly, nemůžu říct ani že by byl některý lepší. Je to takové oddechové četní, kdy už je předem známo, že to dobře dopadne.

05.04.2022 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Anděla mě někdy hoodně rozčilovala svým přístupem k dětem,ale jinak je to nádherně napsaný příběh.

26.03.2022 5 z 5

Rybí krev Rybí krev Jiří Hájíček

Strašně mě bavila kniha ze začátku vzpomínky z minulosti,tak mě to vrátilo do mého mládí.Ke konci se to pro mě trochu táhlo,ale za přečtení rozhodně stojí.

21.03.2022 4 z 5