zimolka zimolka komentáře u knih

Neviditelné kořeny Neviditelné kořeny Hynek Čapka

Jedna z mála knih na které se nezapomíná.

05.08.2023 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Já jsem nikdy nemohla říct o žádné knize , že je pro mě ta nej, protože prostě nešlo vybrat jen jednu.Po přečtení knihy Hana ten názor měním.Je prostě jedním slovem Dokonalá!!! Jsem ráda že ji vlastním a určitě se k ní zase časem vrátím.

10.04.2021 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Mojeprvní kniha od autorky a rozhodně neposlední.Opravdu poutavě napsaný příběh ,no a ten konec :)

05.02.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Tak tato kniha je jednoznačně nejlepší z těch co jsem zatím četla.Opravdu jsem se nemohla od příběhu odtrhnout.

14.06.2021 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Pro mě je to druhá přečtená kniha od autorky.Líbí se mě styl psaní,je to opravdu zajímavý příběh.Ráda si přečtu další knihy.

16.03.2021 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Další kniha na kterou od této autorky nezapomenu.Kniha Hana byla nádherná a tady to platí rovněž.Pribeh žen tří generací, smutný přesto nádherně napsaný.

27.05.2021 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tak opravdu si kniha tak vysoké hodnocení zaslouží.Hltala jsem stránku za stránkou.A jsem ráda, že mám hned další díly ,už doma.

24.04.2021 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Nádherný příběh,také jsem u knihy seděla do noci a nemohla se odtrhnout.Dle komentářů bylo už asi vše napsáno a nezbývá než jen souhlasit.

13.05.2022 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Tolik šílenství,zášti,zloby a negativismu v jednom příběhu jsem asi ještě nečetla.Ze začátku jsem knihu chtěla odložit,ale pak jsem byla ráda,že jsem to neudělala,opravdu poutavě napsané.

16.02.2021 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Opravdu velmi zajímavě napsaná kniha.Dozvěděla jsem se nové informace.A ten konec opravdu překvapil.

10.03.2022 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Knihu jsem si půjčila v knihovně kvůli čtenářské výzvě a jsem za to opravdu ráda.Něco jsem na téma války už přečetla,ne však z pohledu vojáka.Příběh byl samozřejmě hodně dojemný,ale nádherně napsaný.

29.03.2021 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Tři děsivé příběhy ze života.Skvělá kniha.

20.03.2021 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem si chtěla přečíst už jen kvůli hodnocení čtenářů a jsemopravdu ráda.
Od příběhu se nedalo odtrhnout,styl psaní opravdu zajímavý.

20.06.2020 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Knihy na toto téma se špatně hodnotí.Popisované příběhy jsou vždy smutné,někdy drsné.V každém z nás tato kniha něco zanechá,tak si myslím,kdo přečte litovat nebude.

07.06.2020 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Další ze silných, drsných příběhů od této autorky.

24.01.2024 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak tady věřím ,že se dá kniha přečíst na jeden zátah. Nemít povinnosti, tak se neodtrhnu od příběhu.

22.01.2024 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Já nemůžu napsat ,jestli byl lepší první nebo druhý díl, za mě jsou oba super a odtrhnout se nedalo ani od jednoho.A hned beru další :) .

25.08.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Robert Bryndza prostě umí,jdu rovnou na další díl.

23.08.2022 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Na hodnocení této kniohy mě chybí hvězdičky,tady by to chtělo aspon deset.Oba dva díly jsou úžasné čtení,moc se těším na další díl.Kniha se nedala při čtení vůbec odložit.

11.03.2021 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Přečetla jsem všechny tři knihy od autorky a rozhodně si ráda přečtu další co vyjdou.Příbehy jsou velice čtivé a napínavé.

29.02.2024 5 z 5