zbožňuju_knihy zbožňuju_knihy komentáře u knih

Lucky Luk II Lucky Luk II Lenka Lanczová

Když mi byl -náct byla Lenka Lanczová top :-D a konkrétně tahle kniha je moje srdcovka :-D.

15.05.2017 5 z 5

Lucky Luk I. Lucky Luk I. Lenka Lanczová

Lanczovou jsem četla jako náctiletá a tuhle knihu + pokračování Lukáše Luckého jsem úplně zbožňovala - srdcovka

15.05.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

SPOILER: červená knihovna jak vyšitá a ten závěr? A žili spolu šťastně až do smrti. Za mě zklamaní, příště si dám Večery pod lampou a bude to totéž :-D.

11.05.2017 2 z 5

Zpackaný život Zpackaný život Yvonne Keuls

Pokud se Vám líbí knihu ve stylu "My děti ze stanice ZOO", bude se Vám líbit i toto.

01.05.2017 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Četla jsem před několika lety a stále mám některé stránky v živé paměti. Doporučuji přečíst, ale nedoporučuji číst před spaním.

01.05.2017 5 z 5

Pohřbený život Pohřbený život Allen Eskens

Kniha je naprosto skvělá, čte se jedním dechem, vše do sebe pěkně zapadá a zhruba v půlce nabírá vše rychlý spád-Joe to bere do svých rukou, tlačí ho čas a on se snaží přijít na kloub tomu, jak to před 30 lety vlastně bylo, aniž by domýšlel, co se nejen jemu může stát. Kniha mne bavila jako celek a byly chvíle, kdy jsem měla chuť přetočit listy a zjistit KDO teda? a JAK vlastně? Teď už se jen můžu těšit na pokračování :-).
Nesmím zapomenout na uvedené zážitky z Vietnamu, které knihu posunuly ještě výš a díky kterým jsme si mohli udělat obrázek o "vrahovi" Carlovi.
Určitě doporučuji ;-)!

30.04.2017 5 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Kniha mne zaujala, myslím, že to mohl být slibný děj, za mě se tak bohužel nestalo, někde za půlkou jsem začala číst méně a méně a pak už jsem se nemohla dočkat-kdy bude konec?? Čekala jsem víc a nedočetla jsem.
Koukám na ty komentáře tady a říkám si, že tam někde musí být v ději zvrat, nebo to není možné, že má ta kniha takový ohlas, musela jsem ji odložit těsně před něčím zásadním nebo fakt nevím :-D.

26.04.2017 2 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Dala jsem na recenze a koupila si ji a ... je prostě super. Každý den si přečtu kousek, je to takové odpočinkové, oddechové, pohodové čtení. Styl psaní je super, jediné, co mě trochu vadí, je používání sprostých slov, která podle mne nejsou až tak potřebná. Rozsekal mne hned začátek - konkrétně str. 17 Carevna a taxík :-D. Fakt super, doufám jen, že se mi neojí styl psaní a bude mne tak bavit i další díl.
Pokud hledáte knihu, která bude mít dobrý děj - tato kniha to není, čtu tady komentáře, že něco nedává smysl, či že se někdo nad tím do hloubky zamýšlel, zda je to možné - mám pocit, že záměr knihy je čistě pobavit. Hloubku v tom nehledejte, je to četba na zlepšení nálady, tak to vidím já.

26.04.2017 4 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Závěr mě překvapil a co se tady kritizuje: skákání ze současnosti do roku 95 mě bavilo :-), neměla jsem pocit, že to nedává smysl, naopak četla jsem s nadšením a touhou dozvědět se, jak to bylo. SPOILER: před nákupem knihy jsem v ní listovala a pročítala, zda mi bude sedět styl psaní: bohužel-bohudík jsem přečetla i větu na str. 362 a tento kousek "Chci dokončit příběh, který jsem začal, o smutném chlapci, který po škole přicházel do osamělého domu a zapnul TOPENÍ" mi zůstal v paměti-zhruba v půlce mi tedy bylo jasné, která bije, možná proto mi to všechno zapadalo a skok sem-tam mi vůbec nevadil :-). Doporučuju ;-)

26.04.2017 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Super! Nemohla jsem se otrhnout! :-)

Vzdálené hlasy Vzdálené hlasy Barbara Erskine

Erskinovou čtu moc ráda, tohle mi ale přišlo zatím od ní nejslabší.

01.03.2017 3 z 5

Dům ozvěn Dům ozvěn Barbara Erskine

Tak tohle mě bavilo! Moc! :-)

Na pokraji temnoty Na pokraji temnoty Barbara Erskine

Stejně dobrá jako všechny knihy od této autorky.

01.03.2017 4 z 5

Žila jsem již před staletími Žila jsem již před staletími Barbara Erskine

Kniha dobrá na dovču, odreagování - super:-)

Zrůdné zrcadlo Zrůdné zrcadlo Michael Scott

Četla jsem, když mi bylo asi 16náct a tehdá mi to přišlo trochu úchylné, přesto jsem to hltala a s chutí dočetla až do konce. Na obsah si vzpomínám do dnes a proto dávám 5*

Zlé sny Zlé sny Peter James

Knihu jsem četla asi před 15 lety a dnes jsem ji dočetla znovu. Kdysi jsem z ní byla nadšená, dnes dávám 3*. Chvílemi to bylo nudné
Opravdu se pro mne něco začalo dít asi 100 stran před koncem knihy..

01.03.2017 3 z 5

Parazit Parazit Peter James

Prostě super!

Pomsta Pomsta Peter James

Peter James nezklame..

Posedlost Posedlost Peter James

Tahle knížka ze všech, které jsem zatím mohla číst od tohoto autora mi přišla jako nejslabší, ale stejně byla dobrá!

01.03.2017 4 z 5

Proroctví Proroctví Peter James

Super! Miluju všechny jeho knihy!