zbožňuju_knihy zbožňuju_knihy komentáře u knih

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čtivé, dobře napsané, hlavní hrdinka je v podstatě neustále v lihu a není si jistá ničím. Otázku kdo vraždil si můžeme zodpovědět poměrně brzy-vzhledem k počtu aktérů. I přesto byla knížka dobrá a já se nemohla odtrhout. Film jsem neviděla, bylo kolem něj tolik marketingu, že mě to odradilo.

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Četla jsem již 3x... Kniha se mi líbí, jen hlavní postavy mi připadají hodně naivní. Asi je to tím zamilováním, takže mi to vlastně ani nevadí. Zkoušela jsem číst i jiné knihy o Simmela, ale žádná mě tak nebavila a nezaujala.

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Taková ta kniha, kde nemůžete moc očekávat.. Nějak se prokoušete ke konci a jste rádi, že to máte za sebou :-D.

Otrok Otrok Sylva Lauerová

Místy dost kruté, ale čtivé + přímočaré. Líbilo se mi, jak se toho autorka nebojí, dávám 5.

26.02.2017 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Nelíbil se mi vůbec styl, jakým bylo napsané, celou dobu jsem měla pocit, že muži přemýšlí úplně jinak. Naprostá nuda a šeď.

26.02.2017 2 z 5

Něco naprosto jiného a nového, nemůžu jinak - doporučuji:-)!

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

U této knihy jsem se musela doslova nutit do přečtení. Knihu jsem odkládala a byla jsem šťastná, že jsem ji koupila v antikvariátu a ne za plnou cenu.. Dávám dvě hvězdy, víc si podle mne nezaslouží.. Čekala jsem víc.

26.02.2017 2 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

O téhle knížce jsem slyšela několikrát..už kdysi ve škole.. po letech jsem na ni narazila v levných knihách... Doma jsem se pak od knihy nemohla odtrhnout! Naprosto úžasně popsaný totalitní režim. Bavila mne od začátku do konce, nedávno ji četl přítel a když zrovna knihu odložil, znovu jsem se jen tak začetla, kdekoli v ději... Prostě naprostá bomba, vzhledem k roku kdy byla napsaná.. Myslím, že jedna z nejlepších knih, co jsem kdy přečetla. Nemůžu jinak, než doporučit.