Lucky Luk II

Na konci prvního dílu se Lukáš ocitá ve vazbě, kde čeká na trest za spoluúčast na pašeráctví. Jeho další život po propuštění nejvíc ovlivní náhodná známost s prodavačkou Janou. Překotně uzavřené manželství se ovšem stane pouhou epizodou.

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95219/lucky-luk-ii-95219.jpg 4.1263

Lukáš 2.

Romány, Literatura česká, Pro děti a mládež
Vydáno, Víkend

Kniha Lucky Luk II

kralikova.Lú

Jak jsem psala u jedničky, tato kniha mi vstoupila do života před 20ti lety a zůstala dodnes. Silný příběh.

Lucissia

Jeden z mála dílů knihy, kdy je druhý díl stejně dobrý jako ten první. Dobře se mi četlo i po desetiletích. :-)

JancaMia

Další osudy Lukáše, Jana mi přišla jako prima holka a moc jsem mu ji přála,nicméně chápu i Lukáše a jeho pochody když objeví Sandru a malého Lukáška .. to pak může být Janička ověšená zlatem, posázená diamantem .. ale Sandra je Sandra ... životní láska a ještě s malým potomkem .. ruku na srdce kdo z nás by neodolal být na Lukášově místě .. :))

happy19
05.12.2018

Jak píši u jedničky...LEGEN-DÁRNÍ ;-))))

LeeLoo32
26.10.2018

Myslím že nejsem jediná kdo je rád že to Lukášovi se Sandrou vyšlo. :)

NymphMaeve
07.11.2017

Druhý díl mě zaujal mnohem víc, jen ta myšlenka, jak moc může minulost ovlivnit budoucnost mne dostala. Rozhodně jsem si ho užila mnohem víc než díl první. Sice se ani k jednomu dílu už nevrátím, ale i tak to rozhodně nebyla ztráta času. Lanczová asi nikdy nezklame :)

zbožňuju_knihy
15.05.2017

Když mi byl -náct byla Lenka Lanczová top :-D a konkrétně tahle kniha je moje srdcovka :-D.

EvikU.
07.04.2017

Lucky Luk I. i II. pro mě trochu slabší knihy od této autorky. Ale stejně dávám 4*.