Zrůdné zrcadlo

Zrůdné zrcadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8692/bmid_zrudne-zrcadlo-WOa-8692.jpg 3 115 20

Eroticky laděný horor o ďábelském zrcadle, které se v rukou londýnského starožitníka promění ve vražedný nástroj hrůzné smrti jeho ženy. Prastarý předmět, který ožívá a sytí se lidskou vášní se však stává silnější s každou kapkou prolité krve. Jeho zvrácené kouzlo si žádá dalších obětí...

Literatura světová , Horory

Vydáno: , Cesty

Image , 1991

m2056
10.09.2023 3 z 5

Tak tohle je lepší průměr od autora čte se poměrně dobře.

daza.dt
21.06.2023 2 z 5

Narovinu se přiznám, měla jsem nějakou vleklou čtecí krizi a šla jsem čistě po totálním braku na vyčištění hlavy, na dobrou noc a aby mě to nakoplo ke čtení. Nějaký to upírek, vlkodláček, démonek, lehké posednutí, kletba,...však to jistě znáte. Toto brak je a divný k tomu, ale četlo se to rychle a účel to splnilo. Chudák tedy Mr. Dee a historická linka, .....

klmonkaa
26.01.2023 3 z 5

Uff... Softporno, dalo sa. :-D

igor6114
02.09.2022 2 z 5

Taká trošku blbost no :) ale na zabitie času v metre pri ceste do práce to stačí...

Madi
17.03.2022 2 z 5

Blbina, která vás na pár večerů docela zabaví. Kvalitou a dějem mi to připomínalo Stopy hrůzy...teda až na tu neustálou masturbaci.
A nevím proč tam bylo xkrát napsané, že měla žluté zuby, těžká prsa a černé vlasy. Stačí to napsat jednou, ok?

Meda77
22.11.2021 3 z 5

Prostě takový příběh o zrcadélku, který se snaží o napětí ze všech sil. Víc se mi k tomu ani psát nechce. Opravdu snad jen pro fandy.

cziss
04.06.2021 3 z 5

Je to taková zábavná "prasárnička".

Afilada
29.10.2020 4 z 5

Pokud nehledáte vysokou literaturu, ale vzrušující kratochvíli, tak jste tady správně.

kercah
09.01.2020 4 z 5

Knihu jsem kdysi četla, ale už je to tak dávno, jako bych ji teď četla poprvé. Je poutavá a snadno se čte, hlavně také kvůli tomu, ze chcete vědět, jak vše skončí.

Syny007
29.04.2019 1 z 5

Od této knihy jsem čekal daleko víc. Znovu ji číst určitě nebudu.

Nikusha
16.01.2019

Tak tuhle knihu jsem kdysi přečetla jedním dechem jako puberťák. Pak po letech jsem se k ní zase dostala v knihovně. Možná, že se k ní z nostalgie zase někdy vrátím. Každopádně pro mně nezapomenutelná :)

beruskovana
31.08.2018 3 z 5

Knihu jsem četla před mnoha lety a pamatuji si, že se skvěle četla. Napínavé až strašidelné. Dodnes si vzpomínám na ten mrazivý pocit..

zbožňuju_knihy
01.03.2017 5 z 5

Četla jsem, když mi bylo asi 16náct a tehdá mi to přišlo trochu úchylné, přesto jsem to hltala a s chutí dočetla až do konce. Na obsah si vzpomínám do dnes a proto dávám 5*

Jája92
23.02.2017 4 z 5

Zaujalo mě označení erotický horor a proto jsem se rozhodla si Zrůdné zrcadlo přečíst a přesvědčit, co je na tom pravdy. Líbilo se mi, jak se střídaly erotické pasáže s těmi hororovými a s napětím jsem četla, jestli se podaří zrcadlo ve svém vraždícím běsnění zastavit či ne. Konec knihy mě poněkud zklamal, čekala jsem lepší konec, uvidím, jestli se mi podaří přečíst i další díl...

vendy.b.
24.03.2015 4 z 5

Zajímavé čtení, ale líbil by se mi jiný a promyšlenější konec.

eraserhead
11.11.2014 3 z 5

Hodně, hodně váhám, zda nepřihodit i tu čtvrtou. Klasicky působivý devadesátkový horror v knižní podobě, na devadesátá léta ještě hodně příjemný. Pohodobá kombinace čistě dějových a horrorových scén, v nichž se mísí brutalita s erotikou (a to je výborná kombinace) a to vše v zajímavě promyšleném příběhu, těkajícím ze současnosti do minulosti. Co mě však zklamalo byl závěr, zbytečně rychlý a jaksi nedořečený. Omluvou by mohlo být, že má kniha ještě pokračování, ale ne zase tak působivou, protože to nutně kazí docjem z celé knihy. Ale chcete-li kvalitní dávku bezproblémového horroru, dobrá volba.

jesuswlasac
18.10.2013 4 z 5

Jednoduché , napínavé a trosku aj hororové čítanie. Obzvlášť ocenujem prerývanie súčasnosti s historiu.

Ceeca
25.09.2013

Dobře čtivé, četla jsem moře negativních komentařů, ale já byla spokojená :-)

růža
07.11.2012 3 z 5

Docela se to dobře četlo. Svižně napsané.

tygrilady
27.10.2012 5 z 5

Super kniha,opravdu se mi velice líbila!!!!

erotika irská literatura horory

Michael Scott