Zrůdné zrcadlo

Eroticky laděný horor o ďábelském zrcadle, které se v rukou londýnského starožitníka promění ve vražedný nástroj hrůzné smrti jeho ženy.
Prastarý předmět, který ožívá a sytí se lidskou vášní se však stává silnější s každou kapkou prolité krve. Jeho zvrácené kouzlo si žádá dalších obětí...

https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/8692/big_zrudne-zrcadlo-WOa-8692.jpg 3.499
Literatura světová, Horory

Vydáno: , Cesty

Image, 1991

Kniha Zrůdné zrcadlo

cziss

Je to taková zábavná "prasárnička".

evineckY
14.11.2020

Bez komentáře...

Afilada
29.10.2020

Pokud nehledáte vysokou literaturu, ale vzrušující kratochvíli, tak jste tady správně.

kercah
09.01.2020

Knihu jsem kdysi četla, ale už je to tak dávno, jako bych ji teď četla poprvé. Je poutavá a snadno se čte, hlavně také kvůli tomu, ze chcete vědět, jak vše skončí.

Syny007
29.04.2019

Od této knihy jsem čekal daleko víc. Znovu ji číst určitě nebudu.

Nikusha
16.01.2019

Tak tuhle knihu jsem kdysi přečetla jedním dechem jako puberťák. Pak po letech jsem se k ní zase dostala v knihovně. Možná, že se k ní z nostalgie zase někdy vrátím. Každopádně pro mně nezapomenutelná :)

beruskovana
31.08.2018

Knihu jsem četla před mnoha lety a pamatuji si, že se skvěle četla. Napínavé až strašidelné. Dodnes si vzpomínám na ten mrazivý pocit..

Lenica2010
04.11.2017

Knížku jsem dostala od mamky, že si ji mám přečíst, protože i ona ji přečetla jedním dechem. Miluji napínavé knihy, do kterých se "dostanu" a nevím, kdy přestat číst.....prosím vás, jaký název knihy má pokračování Zrůdného zrcadla?