Vzdálené hlasy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nová knížka britské spisovatelky vznikla spojením vybraných povídek ze dvou publikací (Náhodná setkání, Vzdálené hlasy - Londýn 1990, 1996). Povídkové texty psala Erskinová paralelně se svými úspěšnými romány od začátku 70. let. Příběhy pokrývají celé spektrum různých prostředí, nálad a emocí počínaje láskou a romantikou, přes osamění, smutek, strach, až po zradu, vášeň či touhu po dobrodružství. Nechybí ani napětí a humor....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8310/big_vzdalene-hlasy-Sv7-8310.jpg 3.8131
Nahrávám...

Komentáře (16)

Kniha Vzdálené hlasy

Angelicca
08.12.2019

Knížka mě vůbec nebavila, příběhy byly krátké a nenavazovaly na sebe.

simonit
04.07.2019

Za mě průměrná knížka :)
Skládá se z různých povídek, které spolu nesouvisí...v podstatě jediné, co je spojuje, je právě jakýsi "vzdálený hlas", něco lehce nadpřirozeného.
Občas bylo složité přepnout z jedné povídky do druhé a zorientovat se...:-)
Každý si najde svou oblíbenou povídku. A určitě ne jednu. Samozřejmě jsou v knížce i takové, které za moc nestojí. Ale svým způsobem každá měla něco do sebe, některá více, některá méně... :)
Ještě bych chtěla dodat, že se mi líbilo tajemno, které bylo cítit téměř po celou dobu četby...což je pro tuto autorku typické:)


MirrorIsis
04.04.2019

Dobré čtení před spaním, dá se dočíst povídka. Ale jistě má lepší knihy...

PavlínaAlžběta
27.12.2017

Barbara Erskinová patří mezi mé oblíbené spisovatelky hlavně díky stylu psaní a námětům na romány. Tuto knihu jsem přečetla tak rychle až jsem se divila. Kniha plná povídek, některé zdařilé, některé méně čtivé, některé jsem přečetla v rychlosti, jelikož mě nezaujaly. Pro mě lehké zklamání, jelikož spisovatelku mám ráda, ale tento styl psaní, nezáživné povídky i náměty na povídky mě nijak neuchvátily. Rozhodně jsou mnohem lepší knihy od autorky, ke kterým se ráda vracím. Tuto knihu již po druhé neplánuji číst, ale jistě si najde své čtenáře, kterým se zalíbí.

wiana82
24.08.2017

Zase jsem se ujistila, že povídky nejsou nic pro mě. Jen se začtu, už končí...A tady bylo dost povídek až moc krátkých...Líbila se mi Když kaštany odkvétají - pohled milenka, manžel, manželka - dobrá pointa. Jinak nic moc.

1825
19.08.2017

Znam od autorky lepsi knizky..

zbožňuju_knihy
01.03.2017

Erskinovou čtu moc ráda, tohle mi ale přišlo zatím od ní nejslabší.

TheMelorry
29.07.2016

Některé povídky se mi moc libily. Myslím ale, že romány od autorky jsou mnohem lepší. Prostě povídka nikdy nebude tak propracovaná....

1