Ywonek Ywonek komentáře u knih

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Stara zlata Lanczova. Autorka meho mladi .Nezklamala.

08.10.2019 5 z 5

Kroky ke slunci Kroky ke slunci Corban Addison

Vse uz bylo napsano . Nahodou jsem na tuto knihu narazila v knihovne a jsem za to rada.

29.07.2019 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Uplne jina Camilla, ale musim rict , ze se ji kniha neskutecne povedla. Nemohla jsem se odtrhnout.

16.07.2019 5 z 5

36. týden 36. týden Sofie Sarenbrant

Byla to fajn detektivní oddechovka, ale ten konec mě rozsekal :(

24.05.2019 4 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Skvela knizka, ktera nastini problematiku autismu. Rodice to bohuzel nemaji vubec lehke.

19.03.2019 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Od této autorky jsem četla úplně všechno, její knížky mi přijdou skvělé, ale tato pro mě byla nejlepší ;)

01.11.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Knížka se mi líbila, velice dobře se četla, ale pět hvězdiček bych jí nedala. Hlavní hrdinka mi byla silně nesympatická a příběh mi přišel trochu přitažený za vlasy. Rozhodně jsem se u ní nebála. Ale konec byl hodně překvapivý. Pořád jsem přemýšlela kdo to je a jak to dopadne, ale toto ne.

23.10.2018 4 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Táňa Keleová-Vasilková

Nemuzu si pomoct, ale prijde mi ze autorku uz nebavi psat, nebo ji dosli napady.Posledni tri knizky od ni byly vylozene slabe,potom co jsem precetla vsechny predchozi. Jedno vim jiste. Dalsi uz cist rozhodne nebudu.

30.12.2017 3 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Úžasný rodinný příběh, který zachycuje období obou světových válek.

06.08.2017 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Knížka se mi líbila rozhodně víc jak Dívka v ledu.

11.06.2017 5 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Připojím se s hodnocením k ostatním. Vypadalo to spíš jako prvotina, takové amatérské. Sice se kniha četla sama, ale pět hvězdiček si rozhodně nezaslouží. Jinak Camilla píše skvěle, ale tady jakoby to ani nepsala ona .

20.05.2017 3 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Moje první knížka od této autorky. Moc se mi líbila, nicméně jsem čekala že se budu bát a nebudu moct číst po tmě atd, podle toho co jsem všude četla a ono nic ;) Určitě si přečtu i další knížky .

27.04.2017 5 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

Knizka se mi cetla velice dobre, byla zajimava. Rozhodne bych ji netitulovala jako thriler. Proto jedna hvezda dolu.

28.12.2016 4 z 5

Vůně života Vůně života Táňa Keleová-Vasilková

Tak nevim co bych rekla. Vasilkovou miluju a jeji knizky beru jako super oddechovky. Tato knizka mi prisla jako rychlokvaska, jakoby rychle potrebovala napsat novou knihu , tak ji teda napsala. Tema by mohlo byt zajimave, ale tentokrat me kniha zklamala a nic ve me nenechala. Skoda

03.12.2016 3 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Nádherná a dojemná kniha. Cítila jsem u ní hroznou bezmoc, stejně jako hlavní hrdinka :(

10.11.2016 5 z 5

Dívka od vedle Dívka od vedle Jack Ketchum (p)

Silena kniha u ktere se mi delalo spatne. Nicmene, presto jsem ji nejakym zpusobem chtela docist.

08.09.2016 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Úžasná knížka. Ten konec mě tedy neskutečně. Překvapil. Doporučuji.

24.01.2016 5 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Pekny pribeh. Neurazi , ale ke konci uz jsem se do cteni docela nutila.

03.03.2023 3 z 5

S večerem přichází tíseň S večerem přichází tíseň Marieke Lucas Rijneveld

Tak tohle byla jedna velka deprese.

22.10.2022 4 z 5

Uzdravení Rose Gold Wattsové Uzdravení Rose Gold Wattsové Stephanie Wrobel

Uz dlouho me zadna knizka takto nechytla.

01.03.2022 5 z 5