Uzdravení Rose Gold Wattsové

Rose Gold osmnáct let věřila, že je nemocná. Jenže to její matka jen uměla dobře lhát. Zvracení, padání vlasů, výživové sondy, operace, invalidní vozík… To všechno začalo, když byla Rose Gold ještě malé dítě. Sousedé považovali její matku Patty za světici a snažili se jí ze všech sil pomáhat. Jenže pak Rose Gold přišla na to, že vůbec nemocná není. Matka jí dávala do jídla jed a lhala lékařům i všem okolo — především své dceři. Po pěti letech ve vězení, kam ji dostalo dceřino svědectví, je Patty propuštěna na svobodu. A k úžasu všech se stěhuje zpátky do města Deadwick k Rose Gold a jejímu novorozenému synovi. Zdá se, že všechny křivdy jsou zapomenuty a matka s dcerou si k sobě opět hledají cestu. Jenže dokázala se Patty ve vězení opravdu změnit? A je Rose Gold vážně připravená nechat minulost minulostí a dát své matce druhou šanci?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476601/big_uzdraveni-rose-gold-wattsove-qbX-476601.jpg 4.26

Vydáno: , Host

Darling Rose Gold, 2020

Kniha Uzdravení Rose Gold Wattsové

agatha2

Pro mě osobně v knize nebylo ani na chvíli nic pozitivního, byla to učiněná depka, ale skvěle napsaná. Nikdo mi tady nebyl sympatický, dokonce ani Rose Gold coby oběť, všichni mi přišli totálně ujetí, to se jinak nedá napsat, přečtěte si knihu a pochopíte, co mám na mysli.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.

mysterygirl

Tak nejak predvitalne, az na 1 prekvapeni na konci. Byl by to skvely psychothriller, ale trochu by to chtelo vypilovat ten pribeh.. Neco mi tam chybelo.. Rozhodovala jsem se mezi 3-4.*
Chvílema jsem se nudila