ydnac ydnac komentáře u knih

Krutá kniha aforismů s lehkými úvahami o těžkém životě Krutá kniha aforismů s lehkými úvahami o těžkém životě François de La Rochefoucauld

Vzpomínka na Sněženky a machry:-)

01.02.2020 4 z 5

Jsem zlomená Jsem zlomená Tahereh Mafi

Líbily se mi všechny 3 díly:-) trochu předvídatelné ale prostě se mi to dobře četlo a chtěla bych další knihy od této autorky. Vlastně vcelku fandím těmto příběhům kdy hrdina se jeví jako padouch a na konci padouchem není nebo ne tak jednoznačně:-)a samozřejmě když je tam láska tak to je taky pěkné:-)

Magie ničivá Magie ničivá Ilona Andrews

Hledáte nové fantasy knihy? Tak tuhle si rozhodně nenechte ujít :-) Hlavní hrdinka Kate je super :-) akční, nebojácná,vtipná, drsná, soucitná, prostě moje oblíbená a bavil mě každý díl.

Magie spojuje Magie spojuje Ilona Andrews

Křišťálové království Křišťálové království Amanda Hocking

Další hezká pohádka :-) Mně se líbila celá série, znovu jsme v novém světě a hezky se to četlo.

01.09.2020 3 z 5

Levandulové ráno Levandulové ráno Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Jude Deveraux (p)

Magie střelného prachu Magie střelného prachu Ilona Andrews

Magie útočí Magie útočí Ilona Andrews

Magie zabíjí Magie zabíjí Ilona Andrews

02.09.2020 5 z 5

Navždycky a věrně Navždycky a věrně Jude Deveraux (p)

07.09.2020 4 z 5

Očarovaná země Očarovaná země Jude Deveraux (p)

Vodopád Vodopád Lauren Kate

02.09.2020 4 z 5

Magie krve Magie krve Ilona Andrews

Magie na vzestupu Magie na vzestupu Ilona Andrews

Pekelná kuchyně Pekelná kuchyně Jeffery Deaver

Občas se mi zcela vyjímečně stane, že mě kniha nebaví a přesto, že Jeffery Deaver je jeden z mých oblíbených autorů tentokrát toto byl ten případ...Ještěže všechny jeho ostatní knihy jsou SUPER

27.08.2020 2 z 5

Slza Slza Lauren Kate

02.09.2020 4 z 5

Beze snů Beze snů Josephine Angelini

Horká půda Horká půda Thomas Enger

Dobré čtení, doporučuji :-)

01.09.2020 5 z 5

Proroctví Proroctví Josephine Angelini