Očarovaná země

Očarovaná země https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15485/ocarovana-zeme-15485.jpg 4 71 5

polovina 19. století, Nové Mexiko, USA Krásná dívka Morgan Wakefieldová se ocitá v končinách ležících daleko od jejího rodného Kentucky, až pod hvězdami ozářenou oblohou Nového Mexika - a navíc v náruči Setha Coltera. Morgan uzavřela s pohledným rančerem obchod, který navždy proměnil celý její život. Navíc v ní Colter probudil vášeň ženy, rozdmýchal v ní smyslný oheň. Ačkoli z nich osud učiní na čas nepřátele, jejich láska přetrvá a nic ji nedokáže potlačit. ... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

The Enchanted Land , 1978

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Moc pěkné čtení ❤️❤️❤️

moudivlacek
25.12.2015 4 z 5

Naivní Morgan, žárlivý Seth, to je občas vražedná kombinace, ale nebyla by to romantika, aby to nedopadlo dobře. Docela slušná knížka, i když už jsem od této autorky četla i lepší.

Eviik
12.07.2014 3 z 5

Děj je napínavý, z prostředí rančů, plno dobrých, ale i špatných lidí. Všudy přítomná láska a i erotika. Konec je docela zdlouhavý i trochu trapný. Na odreagování je to dobrá kniha.

Evaevelína
20.11.2013 3 z 5

kniha je dějově na tři části..SVATBA,ODLUKA,SHLEDÁNÍ první část byla dobrá,druhá táhla a třetí tak trochu trapná..ale číst se to dá

historické romance

Jude Deveraux (p)