Magie spojuje

Žoldačka Kate Danielsová ví až moc dobře, že magie v Atlantě po Změně je nebezpečná věc. Ale nic, s čím se kdy předtím potkala, ji nemohlo připravit na tohle... Kate a bývalý Pán šelem, Curran Lennart, konečně hodlají stvrdit svůj vztah i oficiálně. Ale na cestě k oltáři budou muset překonat pár hodně velkých překážek... Roland, Katin otec, unesl poloboha Saimana a teď ho pomalu nechává vykrvácet ve své věčné honbě za mocí. Věštírna čarodějek předpověděla, že pokud si Kate vezme muže, kterého miluje, Atlanta shoří na popel a ona ho ztratí navždy. A jediný člověk, jehož by Kate mohla požádat o pomoc, je dávno mrtvý. Vyhlídky jsou beznadějné. Budoucnost vypadá temně. Ale Kate Danielsová není z těch, kdo by hráli podle pravidel......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/356751/magie-spojuje-oK4-356751.jpg 4.8194

Kate Daniels 9.

Literatura světová, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno, Fantom Print

Magic Binds, 2016

Kniha Magie spojuje

Lenny33

Po předchozím (pro mě) slabším dílu, toto byla úžasná akční kniha, kdy nám celá série postupně spěje do velkého finále, kterého se zároveň nemůžu dočkat a zároveň jeho čtení odkládám, protože tak budu muset s našimi hrdiny rozloučit. 5*

kklepkaa

Já věděla, že dělám dobře, když si tenhle díl šetřim až vydaj ten poslední :-) Zase prostě parádní jízda ve stylu Kate Danielsové.

Gabriela456
11.05.2019

Tuhle sérii jsem přečetla jedním dechem. Jedna z nejlepších co jsem, kdy četla. Všem doporučuji.

Leona91
07.04.2019

Byla to velká jízda. Již od začátku knihy se neustále něco dělo. Žádnou stránku neměl čtenář čas se nudit. Představa Kate v baletní sukýnce mě dostala. Roman je mi stále víc sympatický, odhalení pravé identity Christophera byla překvapující vůbec jsem nečekala že bude tak mocný a třešničkou byli paní mrtvých v čele s Ghastekem, kteří podporovali Kate. Musím se přiznat, že mě ale nehorázně naštval Jim a Mahon v tomto díle dostal plusové body. Rozhodně se nemůžu dočkat posledního dílu. Jediné co bych knize vytkla je závěrečná bitva, která dle mého názoru byla nedotažená autoři ji měli věnovat více stran.

EwelynDark
11.02.2019

Milujem všetky tieto knihy, číta sa to jedna báseň. Nevie niekto, kedy by mala vyjsť 10. kniha?

Eponka
18.01.2019

Kdo četl všechny předchozí díly tak ví že tyhle knížky se čtou samy opět nezklamala. Čtivé napínavé a dost se toho tam dělo tak ze, žádná nuda . Plně doporucuji :)

Maitter
07.12.2018

Bože můj, Christopher!
Škoda nepřeložených novel Dali a Jima, Julie a Dereka, Curranových chvilek... angličtináři si minimálně Curranův úhel pohledu mohou přečíst na stránkách autorů.

Laf
09.11.2018

Super, super, super. Tento díl je ještě nabitější akcí než předešlé díly. Taky přinesl spoustu nových poznatků a o zvraty není nouze. Výborná série :)

Mrazivý oheň
Mrazivý oheň