Magie ničivá

Nezáleží na tom, jak moc se paranormální politika v Atlantě změní, jedním si vždy můžete být jistí… Pokud se vyskytnou potíže, Kate Danielsovou najdete přímo v srdci jejich dění. Bývalá žoldačka má nyní jako družka Pána šelem víc povinností, než se zdá možné zvládnout. Nejenom, že stále bojuje, aby udržela svou vyšetřovací agenturu nad vodou, ale teď navíc musí řešit i záležitosti Smečky. To také znamená připravit je na útok Rolanda, krutého prastarého mága s téměř božskou mocí. Jelikož vyšla najevo Katina spojitost s ním, nikdo není v bezpečí, zvláště její nejbližší. Jak Rolandův dlouhý stín sahá čím dál blíž, Kate je povolána, aby se zúčastnila Konkláve, shromáždění vůdců nejrůznějších nadpřirozených mocenských frakcí v Atlantě. Když se tam objeví tělo Pána mrtvých, který byl podle všeho zavražděn kožoměncem, Kate dostane pouhých čtyřiadvacet hodin, aby pachatele dopadla. Pokud tentokrát selže, rozpoutá to válku, jež by mohla zničit vše, co je jí drahé…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/234709/kate-daniels-magie-niciva-VhI-234709.jpg 4.8281

Kate Daniels (7.)

Horory, Fantasy, Dívčí romány
Vydáno:, Fantom Print

Magic breaks (2014)

Kniha Magie ničivá

kklepkaa

Skvělý "původní" závěrečný díl. Fakt jsem se bavila. Konečně je na scéně Roland. Hugh nezklamal. No a závěr byl doslova epický.
Jediný co mi trochu vadí, ale fakt jen malinko, je rozsah magických schopností Kate, který je tak velký, jak se autorům hodí...

Leona91

Pro mě zatím top díl série, vůbec mi nevadilo že jsem četla méně o Curranovi a bylo tady více Hugha, který mě prostě nehorázně baví a díky něm knihy nejsou stále stejné. Nevím jakým způsobem se to stalo,ale preceptor železných psů je můj velký oblíbenec a značně mu fandím. Konečně se objevil i velký pan otec a jsem mile překvapená, poněvadž je mi docela sympatický. Konecne dostali svůj prostor i alfy krys a Robert je pro mě příjemně překvapení. Za mě prostě úžasná kniha

Lethania
03.07.2018

Opět parádní dil, který neztrácí ze své originality. Hugh a otec Kate jsou skvělí nepřátelé. U knihy jsem se vůbec nenudila a pořád jsem se potutelně usmívala. Za mě plný počet.

Aurorita
21.02.2018

Opět skvělý díl, nechybí napětí, akce, intriky, láska, prostě vše, jak jsme od autorského dua zvyklí. Minulý díl se mi možná líbil o kapičku více, nicméně i tak je tohle parádní jízda. Kniha se četla velmi dobře, nebyla zde žádná hluchá místa, při kterých bych se vyloženě nudila. Takže za mne rozhodně 5* a už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Turante
20.02.2018

Jen houšť, tahle série mě fakt dostala :-D

Jimm1
31.12.2017

Tak pro mě byl tento díl utrpením. Předchozí díly jsem vcelku dával v pohodě, ale tímto jsem se prokousával až moc dlouho. popisovat na více jak 50ti stranách útěk z až magické budovy bylo už trochu moc. Prostě zdlouhavé.

paprika75
02.12.2017

Parádní pokračování. Už jsem se těšila, až přijde R na scénu. Líbí se mi :-) a ostatní rodinní příslušníci byli taky super. Hugh u mne trochu klesnul, ale myslím, že ještě promluví do děje. Těším se na další díly. 5*

pejty
25.06.2017

Skoro u každého předchozího dílu jsem psal v komentáři, že série Kate Daniels je díl od dílu lepší. No a tady nemůžu jinak, než svůj výrok opět zopakovat.