Magie ničivá

Nezáleží na tom, jak moc se paranormální politika v Atlantě změní, jedním si vždy můžete být jistí… Pokud se vyskytnou potíže, Kate Danielsovou najdete přímo v srdci jejich dění. Bývalá žoldačka má nyní jako družka Pána šelem víc povinností, než se zdá možné zvládnout. Nejenom, že stále bojuje, aby udržela svou vyšetřovací agenturu nad vodou, ale teď navíc musí řešit i záležitosti Smečky. To také znamená připravit je na útok Rolanda, krutého prastarého mága s téměř božskou mocí. Jelikož vyšla najevo Katina spojitost s ním, nikdo není v bezpečí, zvláště její nejbližší. Jak Rolandův dlouhý stín sahá čím dál blíž, Kate je povolána, aby se zúčastnila Konkláve, shromáždění vůdců nejrůznějších nadpřirozených mocenských frakcí v Atlantě. Když se tam objeví tělo Pána mrtvých, který byl podle všeho zavražděn kožoměncem, Kate dostane pouhých čtyřiadvacet hodin, aby pachatele dopadla. Pokud tentokrát selže, rozpoutá to válku, jež by mohla zničit vše, co je jí drahé…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234709/kate-daniels-magie-niciva-VhI-234709.jpg 4.8350

Kate Daniels 7.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fantom Print

Magic Breaks, 2014

Kniha Magie ničivá

Luigi1

Nevím co víc psát je pohodový čtení

marie2577

Není co dodat . Plná zážitků a emocí během čtení. Baví mě to a je tam vše a ještě i vic

denniys
04.12.2020

Kate už nepřekvapí ani nezklame..pořád stejně super čtivé..a konečně se ukázal Roland a ten mě teda sakra bavil..

johana3160
12.11.2020

(+ SPOILER) Tenhle dil mam rada, do ted si pamatuju kdyz jsem ho hltala poprve a Kate se ocitla v Mismaru, fandila jsem ji v te vode, prekvapeni z babicky. Nevim proc ale tahle cast patri k nejoblibenejsim asi tim jak je napinava a dobre popsana ale pritom to neni zbytecne natahovane. Navic kniha krasne vtahne a nepusti az do konce, takze cloveka ani nenapadne nic jineho nez sahnout po dalsim dilu:)

Jass
15.10.2020

Znovu číst tenhle díl bylo naprosto skvělé, protože jsem si skoro nepamatovala o čem byl a překvapení tudíž nebylo málo. Stále mi chybí řada mých oblíbených postav, nicméně autoři mi pod nohy neustále hážou další. Neuvěřitelně žeru přátelství Dereka a Ascania, v tomhle díle jsou zkrátka k popukání a pak taky... ne tak k popukání. Celkově je tenhle díl vážně jízda a už se těším až se pustím do dalšího, protože kromě epilogů si z nich taky pamatuju velké prd.

Elea
09.09.2020

Tento díl se mi líbil, měl úžasný spád, Hugh opět nezklamal, zajímavé bylo zapojení dalších postav.

ydnac
02.09.2020

Hledáte nové fantasy knihy? Tak tuhle si rozhodně nenechte ujít :-) Hlavní hrdinka Kate je super :-) akční, nebojácná,vtipná, drsná, soucitná, prostě moje oblíbená a bavil mě každý díl.

kklepkaa
30.03.2019

Skvělý "původní" závěrečný díl. Fakt jsem se bavila. Konečně je na scéně Roland. Hugh nezklamal. No a závěr byl doslova epický.
Jediný co mi trochu vadí, ale fakt jen malinko, je rozsah magických schopností Kate, který je tak velký, jak se autorům hodí...