Yana-66 Yana-66 komentáře u knih

V ringu V ringu Katy Evans

Nedávno jsem viděla film Bojovník a možná právě proto jsem knížku četla s takovým zájmem. Krásný příběh, občas rozčilující, ale romantický :-)

03.01.2016 5 z 5

Nenasytná Nenasytná Sylvia Day

Absolutně zbytečný díl, neměl žádný děj mi příjde..

30.12.2015 4 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Naprosto perfektní! Čím dal lepší a lepší :-)

25.12.2015 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Skvěle! Nad očekávání , lepší díl než první.

26.11.2015 5 z 5

Za hranicí nevinnosti Za hranicí nevinnosti Abbi Glines

Opět krásné čtení. První díl byl o kapku lepší.

17.10.2015 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Protože jsem první viděla film, který byl krásný, tak jsem se na čtení těšila. Každopádně je knížka trochu odlišná. Zbytečně moc dlouha, nesnáším takové mrhání časem... Až je mi z toho smutno :(

22.09.2015 3 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Úžasné! Jak bylo řečeno v komentářích dole, zatím nejlepší díl ze série. ;-)

23.07.2015 5 z 5

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Varováni: nezačínejte se čtením, pokud nemáte po ruce další díl :-D

18.07.2015 5 z 5

Co s láskou Co s láskou Nicholas Sparks

Přečtení jedním dechem. Moje první kniha od Sparkse a musím říct, že předčila očekávání. Příště ale happyending prosím

22.06.2015 4 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Pěkné, zajímavým způsobem napsané. Takový průvodce mužským myšlením. Moc se mi líbila Drewova kreativita, když chtěl získat odpuštění :-)

02.05.2015 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Výborná knížka! Klasický styl Lanczové, který mám tak ráda. I když ten otevřený konec... Z toho zas nebudu spát :-D

28.04.2015 5 z 5

Jednoho dne, možná... Jednoho dne, možná... Lauren Graham

Nedočetla jsem... nechytlo mě to :-(

16.01.2015 1 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Ze začátku jsem si myslela že čtu detektivku, ale pak se to změnilo na čistou romantiku, což já ráda :-) Doporučuju si přečíst, je v tom nápad a parádní chlap - co víc si přát :-)

31.12.2014 5 z 5

Game Game Anders de la Motte

Nooooooo.... tak to byla pecka, hlavně ten závěr... potřebuju ihned druhý díl :-D Ale! Neskutečně, ale opravdu neskutečně mě vytáčely ty anglické slova a věty a to snad na každé stránce!

26.12.2014 5 z 5

Hon Hon Andrew Fukuda

Kniha se četla sama. Zase docela jiné pojetí upírů, což se mi líbilo a těším se na pokračování.

09.11.2014 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Za mě byla tato knížka trochu slabší než Zmizelá. Čekala jsem taky takový trochu jakože wow konec, ale nic takového se nekonalo... naopak to bylo dosti předvídatelné.

25.10.2014 3 z 5

Napůl zlý Napůl zlý Sally Green

Snad nikdy mi nebylo tak moc líto hlavního hrdiny jako v této knížce. Na Nathanovi nebylo zlého vůbec nic.

21.09.2014 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Opět knížka s klasickou pohádkovou tématikou. Vzala jsem si jí na dovolenou do Itálie a jelikož se tam děj odehrává, tak to pro mě bylo takové speciální a všem to doporučuji! Takže jestli se chystáte na dovču do Itálie, tuhle knížku s sebou :-)

29.06.2014 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Kniha s dobrým nápadem, která vás zabaví na pár hodin.

20.04.2014 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Mno... ze začátku jsem se nemohla začíst, zdálo se to býti nudné, ale pak.... prostě do detailu promyšlené naprosto všechno :-) i když ze zakončení jsem docela rozpačitá, ale nakonec, proč ne :-)

18.03.2014 4 z 5