wendulka321 wendulka321 komentáře u knih

Bavila mě moc, tak jako ten první díl.

10.07.2016 5 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

Už jsem četla mnohem lepší thillery. Tenhle mě moc neohromil.

19.05.2024 2 z 5

Ostrov Ostrov Samuel Bjørk (p)

Moc mě nenadchla, předchozí díly mě bavily mnohem víc.
Ale asi to bylo mým rozpoložením, začátek celkem slibný, ale tak od půlky mě to už tak nebavilo v podstatě mi by bylo úplně jedno kdo to udělal....

05.05.2024 3 z 5

Hříchy otců Hříchy otců Martin Stručovský

Zase skvělá detektivka. Přečetla jsem ji za jedno odpoledne nemohla jsem se odtrhnout. Ale ten konec..... Doufám že to ještě není konec

16.07.2023 5 z 5

Odpočítávač Odpočítávač Amy Suiter Clarke

Jako takhle nenadchla, neurazila. Nic co bych už jinde nečetla. Ale i tak stojí za přečtení.

25.03.2023 3 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Nebylo to úplně nejhorší, ale jsem ráda že už je konec. Fabian Risk mi k srdci nijak zvlášť nepřirostl. Ale byla jsem jen zvědavá jak to celé skončí.

25.09.2022 3 z 5

Prezidentka Prezidentka Rudolf Havlík

Krásný příběh, prostě taková pohádka na jedno odpoledne.

19.08.2022 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

I když jsem už viděla seriál takže jsem věděla jak to bylo, ale i přesto mě to moc bavilo.

06.05.2022 5 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

První letošní přečtená, nadšení se nekonalo, ale byla fajn.

01.01.2022 3 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Milý sladký vánoční příběh. Nadšená z něj nejsem, ale účel splnil.

28.12.2021 3 z 5

Kořist Kořist Darcy Coates

Tak tahle kniha se mi moc líbila, rozhodně víc než autorčina série se strašidelnými domy.

13.11.2021 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

Tak to bylo to milé, sladké, hrozně moc se mi to líbilo. :)

03.07.2021 5 z 5

Heatová a žhavá odhalení Heatová a žhavá odhalení Richard Castle

Byla moc fajn,dobře se četla. Nemám co bych vytkla.

15.08.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Ne tak to rozhodně nebyla kniha pro mě. Chtěla jsem vyzkoušet žánr který normálně nečtu,ale tohle byl velký krok vedle. Celou dobu jsem čekala že to skončí tím že si z té holky někdo střílí a chce ji odtamtud vyhnat... Za mě to bylo až moc přitažené za vlasy.

28.06.2020 2 z 5

Najdi Rebeccu Najdi Rebeccu Eoin Dempsey

Tak mám dočteno, moc hezký příběh, velmi oceňuji že nebyl jen z války,ale že tam byl příběh hlavních hrdinů ještě před ní.

25.03.2020 4 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Určitě stojí za přečtení.

30.01.2020 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Příjemná oddechovka.

26.01.2020 4 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Byla docela fajn, dočetla jsem ji jen proto že jsem si chtěla potvrdit své podezření, nenadchla neurazila.

18.01.2020 3 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Měla jsem zůstat u původních tří dílů Stiega Larsona a do těch dalších se vůbec nepouštět, ale zvědavost byla silnější než já. Jediné pozitivum vidím v tom že jsem knihu poslouchala ve skvělém podání Martina Stránského.

23.10.2019 3 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Nebudu to dlouze okecávat, byla skvělá, poslouchala jsem ji jako audioknihu takže zážitek ještě o level výš díky hlasu Jiřího Dvořáka.

12.10.2019 5 z 5