Welinie Welinie komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Pěkná, průměrná detektivka. Ze začátku jsem se hodně nutila do čtení, ale nejspíš to bylo mým rozpoložením. Od půlky mě kniha vážně začala bavit. Zřejmé, kdo je vrahem bylo nastíněno velmi brzy. Už jsem jen čekala na rozuzlení.

04.01.2020 3 z 5

Otec prasátek Otec prasátek Terry Pratchett

Skvělá takhle před Vánoci (✷‿✷)

14.12.2019 5 z 5

Sucho Sucho Neal Shusterman

Nakonec se mi knížka tolik nelíbila. Očekávala jsem asi podobnou "pecku" jako byla Smrtka a Nimbus nebo Bez šance. Chvílemi jsem byla opravdu napjatá, ale chvílemi mi příběh připadal nesmyslný a nenutilo mě to číst dál.

27.10.2019 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Já asi nepochopila, co tím chtěla paní spisovatelka říci. Nedočetla jsem to, protože takhle jsem se dlouho u knížky nenudila .

17.10.2019 1 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Další nezaměnitelný příběh z válečného prostředí. Z koncentračního tábora v Osvětimi, hrůzy všech hrůz. Tématika mě opravdu baví, alespoň protože vím, že pro některé to skončilo dobře.

01.09.2019 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Dávám 4 hvězdy za velmi pomalý rozjezd, ale knížka sama o sobě byla skvělá, jen ten děj byl zajímavější až od druhé poloviny. Těším se na další díl s J. Bergmanem.

25.08.2019 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

ja nemam slov..

04.08.2019 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

U všech všudy.. kdy bude pokračování? ????

01.06.2019 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Sem tam nuda, sem tam vtípek. Prostě takové vyprávění.. Oddechovka. Nic extra.

23.04.2019 3 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Kniha měla zajímavý nápad. Hodně mě děsilo Jamesovi chování, něco jsem bohužel osobně zážila, takže mi příběh akorát vyvolával vzpomínky. Na druhou stranu to fázování nebo jak se tomu říká, prostě to natahování kouskovani vět mě naprosto štvalo. To snad nebyla stránka kde by v přímé řeči nebyla věta napůl. Zbytečné udržování, ale jinak to ušlo.

20.04.2019 3 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Škoda, tenhle díl s Lacey mě uchvátil že všech nejmíň. Nějak jsem pořád nemohla najít to správné tempo, chyběl mi tam ten náboj a spád, hlavně ze začátku. Přišli mi to dost nucený. Závěrem se to celkem povedlo, i napětí tam bylo, ale ne tolik, co v předchozích knihách.

09.04.2019 3 z 5

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Ze začátku mi trochu dělalo problém se začíst, ale s gradací příběhu už to bylo lepší a lepší. Nenechte se vyvézt z omylu! Už už si myslíte, že víte co a jak a ono je to vlastně úplně jinak. Neskutečně mě knížky s Lacey baví. Dalším díl čeká (☞゚∀゚)☞

31.03.2019 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Wow, opravdu. To by mě ani ve snu nenapadlo, jak parádní tohle bude. A že to byla jízda. Styl jakým autorka píše vás udrží v napětí po celou knihu. Fakt.

14.03.2019 5 z 5

Už mě vidíš? Už mě vidíš? Sharon J. Bolton

Snadno se četla, zápletka zajímavá, rozuzlení taky zajímavé. Kniha se nesla v duchu napění od začátku do konce.

28.02.2019 5 z 5

Mesiáš Mesiáš Boris Starling

Rozhodovala jsem se nad 4 nebo 3 hvězdičkama. A dávám 3, protože mě to vuuubec do poloviny nebavilo, pak se to teda trochu rozjelo a pak jsem zase věděla co a jak, v knížce se dalo předvídat.

16.01.2019 3 z 5

Pohádky do hajan Pohádky do hajan Zuzana Pospíšilová

Průměrné krátké pohádkové příběhy...

01.01.2019 3 z 5

Vánoční kuchařka pro dceru Vánoční kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Naprosto dokonale popsané recepty, hlavně pro začínající kuchařky.

01.01.2019 5 z 5

Kuchařka pro dceru Kuchařka pro dceru Jana Florentýna Zatloukalová

Nejlepší kuchařka pod sluncem ????

01.01.2019 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Klasika, moc se mi líbila.

29.11.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha mě víceméně bavila, ale ten utahaný začátek a urychlený konec byl spíš na škodu. I když myšlenka dobrá i celková zápletka, která mi byla tak trochu jasná, hned od začátku. V příští knize bych ocenila víc napětí, pokud chce autorka pokračovat v tomto žánru. Její první byla o poznání lepší.

13.06.2018 3 z 5