Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Nevím co napsat, spousta žen se honí za dokonalostí a nakonec je to jen ničí.

13.04.2024 4 z 5

Ledoborec Ledoborec Kristina Ohlsson

Vše co jsem od autorky četla bylo výborné. Jen jsem tady nějak nepochopila proč ten název knihy..., že by to byl Gunnar

06.03.2024 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Díl od dílů lepší. Tak kdy bude další....?

07.02.2024 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Pro mě to byl vánoční dárek. Detektivové jsou zatím takový nijací. Ježíšek přinesl hned 3 díly. Za což jsme ráda. Protože ten konec mě donutil ihned otevřít druhý díl.

20.01.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Nejlepší ze všech dílů.

12.01.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Mě se to líbilo moc. Dej odsýpa a moc se mi líbí jak se jednotlivé kapitoly prolínají. A vrátíte se v čase. Super.

08.11.2023 5 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Jedna hvezdicka dolů za mnoho postav a konec co byl jak z bondovky. Nic méně dobře napsané a dobře se to četlo.

07.07.2023 4 z 5

Učitelka angličtiny Učitelka angličtiny Magda Váňová

Co napsat, historie se opakuje. Zkušenosti jsou nepřenositelné. A nejdůležitější je odpustit sám sobě.

04.06.2023 5 z 5

Neřízená střela Neřízená střela Mark Greaney

Budu se opakovat pohádka pro dospělé. Šedý muž je mozaika všech akčních hrdinů. Ale čte se to jedna báseň

23.05.2023 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Otevřený konec, jak se bude vyvíjet vztah Ava Luca... no ni jdu na další díl.

20.03.2023 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Začala jsem druhým dílem a tento první četla, až jako druhý. Ale líbil se mi více a jdu na třetí.

21.02.2023 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Tak musím říct, že tahle dvojce, trojce mě baví více a více..

03.11.2022

Na mušce Na mušce Mark Greaney

Další pohádka pro dospělé. Court je James Bond Jason Bourn a Ethen Hunt dohromady. Ale mě to baví.

31.08.2022 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Souhlasím, tak jsem se párkrát chytla. Minimálně na začátku a na konci. Spousta domněnek byla špatně. Výborně.

29.06.2022 5 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Souhlasím postav zde bylo zbytečné moc. Asi 3x jsem si myslela, že vím jak to dopadne, ale nakonec to byli trochu jinak. Určitě ti stojí za přečtení. Spíše čtu knížky z druhé strany, jak trpěli za války ostatní kromě Němců. Tohle bylo naopak.

12.04.2022 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Detektivka je super, akorát mě trochu otravovala neustále řešená Harryho závislost.

23.02.2022 4 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Mám ráda ty knížky, kde příběh prostě plyne. Dvě knihy na sebe navazující.

03.12.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Souhlasím, že to bylo hodně drsné. Nicméně to byli fakt napínavé a naštěstí to dopadne docela dobře.

03.09.2021 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Další díl výborné série, bohužel jsem četla díly na preskáčku takže jsem část věci dost tušila.

14.08.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Pohádka pro dospělé ženského rodu. Četlo se to pěkně. Jen mi připadá,že si občas děláme život složitější než je třeba.

10.07.2021 5 z 5