Vlaďkaa4 Vlaďkaa4 komentáře u knih

Fáma Fáma Lesley Kara

Určitě jsem četla i lepší knihy. Tady jen přemýšlím nad tím jak blbá veta může ničit lidi a dokonce i ty co ji vyrkli.

02.11.2020 3 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Postav bylo mnoho, ale na posledních 50 stránkách to do sebe zapadne. Jen si nemyslím, že by se vrah dal uhodnout předem. Je tam sice o něm nepatrná zmínka, ale to jako vodítko fakt nestačilo

13.10.2020 3 z 5

Dvakrát dole, jednou nahoře Dvakrát dole, jednou nahoře Marcela Mlynářová

Zase tak zábavné i to nepřišlo.Velmi dlouhá souvětí. Dočetla jsem to. Hvezdicka navíc za popis mě známých míst. Doporučila bych to pouze v případě, že nemáte co číst.

24.08.2020 3 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Výborná kniha, čím více se blížíte ke konci, tím je napínavější. Celou dobu jsem čekala, kdy se provalí Paulovi lži. A doufala jsem , že podpis bude takový, jaký byl.

10.08.2020 5 z 5

Kavky Kavky Ken Follett

Musela jsem se začíst, druha polovina už byla na jeden zátah. Musím přiznat, že když gestapo zatklo Ruby, tak jsem se podívala na konec knihy. Tak jsem byla nedočkavá a obávala jsem se osud zúčastněných.

01.08.2020 4 z 5

Porodní bába od řeky Hope Porodní bába od řeky Hope Patricia Harman

Asi bych to nedoporučovala čtenářkám, které nerodily????. Nic méně jako antikoncepce pro mladistvé ideální. Ne teď opravdu, četlo se to hezky a ma to happy end.

26.06.2020 4 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Bylo to opravdu strhující. Psychika je zrádná. Oběť nebo viník hranice je velmi tenká.

07.06.2020 5 z 5

Hodinky smrti Hodinky smrti Peter James

Trochu nerealny my prisel vek sourozencu. Cekani na pomstu nebo splneni slibu 90 let my prijde skoro až nemožné. Ale pribeh super zase se to cetlo samo. Osobni pribeh Roye je stale otevreny a v zari vychazi dalsi dil serie????

21.05.2020 4 z 5

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Me se kniha dlouha nezdála, četla se moc dobře. Jen občas naskakovala husí kůže????

06.05.2020 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Mela jsem nejspis velka ocekavani, precist se to dalo docela rychle, wau nenastalo

19.03.2020 4 z 5

Minulost Minulost Lee Child

Kde je Jack, tam to musi dopadnout dobre. Takova drsna pohadka pro dospele. Prave proto mam tohoto hrdinu moc rada

04.03.2020 4 z 5

Sedmikrásky Sedmikrásky Kristina Ohlsson

Dobre to bylo :-). Na zacatku trochu zmatek, ale pak to do sebe zacne zapadat jak ozubena kolecka.

10.12.2019 5 z 5

Za cenu života Za cenu života Lee Child

Zase jednim dechem, byla jsem hodne zvedava jak se Reacher dostal z bunkru, ktery horel, v minulem dile. Uz to vim.....

18.10.2019 5 z 5

Zlá krev Zlá krev Mark Sennen

Do sebe to začne zapadat až po polovině. Smysl odplaty a sloni paměti je zde hlavním mottem.

03.09.2019 4 z 5

Podvedená Podvedená Charlotte Link

Strašné jak jedna nepozornosti a roztočí kolotoč událostí a zničí mnoho lidí. Stačilo by nést následky svých skutků.

17.08.2019 5 z 5

Past Past Magda Váňová

Několik stránek před koncem jsem oplakala vyústění děje s tím, že už je vlastně vyřešeno. A autorka pak stihla ještě "pěkně" dějem zamávat. Strhující konec

30.06.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Zase dobra knizka. Dej pekne odsypa. Ja se jen hrozim az si moje deti budou hledat partnery:-(

31.05.2019 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Posledni dil AKTA ENZO, pribeh je z uplne jineho prostredi a Enzo je porad stejny. Je to svizne a urcite to stoji zaprecteni. Konec se zase trochu zamotal;-)

27.05.2019 4 z 5

Černé světlo Černé světlo Peter May

Dalsi dil z AKTA ENZO, trochu pomaly rozjezd. Od poloviny jsem knizku do docteni skoro neodlozila:-) . Na posledni chvili se objevil nebezpecny souper. A konec je otevreny, pripraveny na dalsi pokracovani. Tak jdu na nej.

19.05.2019 4 z 5

Okamžik pravdy Okamžik pravdy Steve Berry

Strhujici cteni ma to spad. Konec se da trochu predvidat. Coz vubec nevadi. Davam plny pocet.

28.03.2019 5 z 5