Zlá krev

Zlá krev https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391380/bmid_zla-krev-eet-391380.jpg 3 23 7

Nastal čas odplaty. Vražedné odplaty. Druhý případ detektiv inspektorky Charlotty Savageové. Na zahradě pod terasou je objeveno tělo šestileté dívenky a nikoho nepřekvapí, že zanedlouho dojde k vraždě místního pedofila. Když je však poté unesen jeden člen týmu detektiv inspektorky Charlotty Savageové a několik mužů je chladnokrevně popraveno, začne být zjevné, že se po okolí pohybuje psychopat, který nemá se svými oběťmi žádné slitování. Vrah si své oběti nevybírá náhodně a inspektorka Savageová brzy závodí s časem, aby ho zastavila. Ale co když má tento muž vzkaz i pro samotnou Charlottu? Vzkaz, na který jen tak nezapomene.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Práh

Bad Blood , 2013

ivzu77
28.06.2023 4 z 5

Kniha se mi líbila, četlo se do dobře, ANO, souhlasím, nejdříve se musíte zorientovat v množství jmen, ale děj a příběh byl OK.

Lumír23
14.11.2020 3 z 5

Nepřehledné. Asi pro mě příliš složitě konstruované, bez jiskry.

Vlaďkaa4
03.09.2019 4 z 5

Do sebe to začne zapadat až po polovině. Smysl odplaty a sloni paměti je zde hlavním mottem.

astra3
23.07.2019 5 z 5

Super počteníčko. Je tam sice spousta jmen, ale nakonec do sebe všechno hezky zapadá. Stačí se trochu soustředit a užít si četbu.

alzbeta4340
12.04.2019 3 z 5

V knize se splétá několik dějových linií, ve kterých se pohybuje takové množství postav, že jsem se při čtení špatně orientovala. Ke konci se všechno celkem umně spojí dohromady, ale pohár mé čtenářské trpělivosti už přetekl.
Chtělo by to pár úprav a částečné osekání košatého děje a kniha mohla být o dost lepší.

Costanzo
04.03.2019 3 z 5

První kniha mne velmi naladila a těšila jsem se na druhý díl. Bohužel euforie se nekonala. Mnoho postav, ve kterých jsem se začala ztrácet a s námahou knihu dočetla na 4x. V sérii již nebudu pokračovat.

Hella
27.12.2018 3 z 5

Moje nadšení z předchozího Dotyku se zde určitě neopakuje, byť kniha nebyla špatná. Jen mě tam vysloveně rušilo množství jmen padouchů a trochu více nepřehlednosti v ději, než mám ráda. Ale zcela jistě půjdu i do dalších pokračování.

Mark Sennen
britská