Dotyk

Dotyk vás zavede hluboko do šílené mysli sériového vraha. První případ detektiv inspektorky Savageové. Harry má rád pěkné věci. Rád se na ně dívá. Ale to někdy nestačí. Chce se dostat blíž… Detektiv inspektorka Savageová a její tým z britského Plymouthu se snaží vyšetřit sérii hrůzných útoků na mladé ženy. Oběti jsou zdrogovány, násilím odvlečeny, zneužity a poté pohozeny u cesty. Zůstává jim jen mlhavá vzpomínka na to, co se jim stalo. Když je však na pláži nalezeno mrtvé, zohavené tělo jedné z těchto žen, vyšetřování se změní v děsivý hon na vraha. Jenže jedna oběť nestačí… alespoň tomuhle vrahovi ne....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/379518/dotyk-evB-379518.jpg 4.334

Detektiv inspektorka Savageová (1.)

Touch (2011)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Práh

Kniha Dotyk

astra3

Napínavé od začátku do konce. Jsem zvědavá na 2. díl, který má poměrně špatné recenze. Tak uvidíme.

JPBelmondo

Na to, že je to prvotina, tak klobouk dolů! Akční, napínavé, čtivé, zkrátka skvělá detektivka. Těším se na další příběhy s inspektorkou Savageovou.

destapar.cielo

Souhlasím. Na to, že je to prvotina je to vážně dobré. Přiznám se, že jsem kupovala podle hezké obálky s tím, že naslepo vyzkouším nového autora.
A nezklamal.

Costanzo

Na prvotinu dost dobré, řadím do své krimi knihovny a určitě přečtu další díl. Čtivé, svěží, akční, žádné nudné pasáže, kapitoly tak akorát. Stojí za přečtení.

Pepina19
21.12.2018

Výborná, napínavá, inteligentní detektivka, co víc si přát. Skvělé čtení.

alzbeta4340
30.11.2018

Hodně povedená, napínavá a čtivá kniha. Přestože se zápletka týká hrůzných zločinů, autor nenastavuje děj podrobným popisem násilí. I tak se čtenář dozví vše a napětí se stupňuje. Bavily mě hlavně první dvě třetiny knihy, které jsou především soustředěny na policejní pátrání. Ke konci se už všechno točí kolem neznámého Harryho, jeho pohnutek a pocitů - to už mě tak nebaví, i když chápu, že to do příběhu patřilo.
Objevila jsem svého dalšího oblíbeného autora a těším se na příští případ inspektorky Savageové.

Hella
19.11.2018

Nečekaně velmi skvělé! A jsem moc ráda, že jsem se rozhodovala podle anotace a nikoliv podle obálky knihy, která není zrovna povedená. Nicméně příběh to absolutně spravil - věrohodné, napínavé a reálné. Těším se na další díl.

mája664
16.10.2018

Chytlavá knížka, kterou, kdybych měla čas ,přečetla na jeden dech. Čtenář je ihned zatáhnut do vyšetřování případu hlavní inspektorky, která se svým týmem pátrá po násilníkovi, dá se říct částečně i pedofilovi. Vyšetřování je zdlouhavé a je vydět že pachatel je chytřejší, než všichni policisté dohromady. Harry je jméno onoho hrozného násilníka- do posledních stran knihy, nemá policie o jeho existenci ani ponětí. Policie vypátrává menší stopy a díky nim odhaluju Harryho podařené kamarády, kteří po celém mětě v noci svádějí podnapilé holky. Hodí jim do pití drogy k omámení a pak jsou dívky najednou u nich doma, znásilněné a některé i bez toho aby chtěla hvězdami pornovidea. Charlotte- hlavní vyšetřovatelka vlastně přijde na spojitost Harryho a případu a snaží se ho dostat i s jeho poslední obětí, která je teprve v procesu očištění. Ano, je to tak Harry totiž své oběti očištuje. Doporučuji přečíst :)