Dotyk

Dotyk
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379518/bmid_dotyk-evB-379518.jpg 4 54 54

Dotyk vás zavede hluboko do šílené mysli sériového vraha. První případ detektiv inspektorky Savageové. Harry má rád pěkné věci. Rád se na ně dívá. Ale to někdy nestačí. Chce se dostat blíž… Detektiv inspektorka Savageová a její tým z britského Plymouthu se snaží vyšetřit sérii hrůzných útoků na mladé ženy. Oběti jsou zdrogovány, násilím odvlečeny, zneužity a poté pohozeny u cesty. Zůstává jim jen mlhavá vzpomínka na to, co se jim stalo. Když je však na pláži nalezeno mrtvé, zohavené tělo jedné z těchto žen, vyšetřování se změní v děsivý hon na vraha. Jenže jedna oběť nestačí… alespoň tomuhle vrahovi ne.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Práh
Originální název:

Touch , 2011


více info...

Přidat komentář

anej
14.06.2020 4 z 5

Po dlouhéé době jsem zavítala zpět k detektivkám a za mě super na to, že je to prvotina, což jsem se dozvěděla až po přečtení knihy. Dobře čtivé, příběh má spád.

Katania
05.06.2020 4 z 5

Nečetlo se to špatně, ale něco mi tam chybělo. Jsem zvědavá na další díl.


jpatr
05.05.2020 4 z 5

Docela mile mne kniha překvapila a rád si od autora přečtu další.

Petronela16
08.02.2020 odpad!

Asi budem za zlú, ale pre mňa bola táto kniha totálne stratený čas a peniaze.Dej sa síce začína sľubne ale potom je to už len nuda nuda ,v polovici som už mala nutkanie odložiť knihu, ale potom som ju horko-ťažko s preskakovanim strán dočítala.Pre mňa jedno veľké trápenie, nikdy viac.

petrpospa
22.12.2019 3 z 5

S ohledem na to, že se jedná o prvotinu, přidávám hvězdu navíc. Jinak by to byly jen tři. Neomdlévám, neusínám nudou, ani nejásám nadšením. Prostě jen další, naštěstí celkem slušně napsaný příběh o sexuálních úchylácích...
Nakonec přece jen tu hvězdu beru zpět. :-(

soukroma
26.06.2019 2 z 5

Nevím, čím by se měl tenhle thriller vymykat současnému "bestsellerovému" trendu: na začátku se vynoří magor traumatizovaný zneužíváním z dětství a divné sexuální zločiny. Do třetiny se nic dalšího nestalo, vyšetřování a postava inspektorky nic přínosného nepřinesly, takže nebyl důvod tyhle ohavnosti číst dál...

astra3
23.04.2019 5 z 5

Napínavé od začátku do konce. Jsem zvědavá na 2. díl, který má poměrně špatné recenze. Tak uvidíme.

JPBelmondo
21.02.2019 4 z 5

Na to, že je to prvotina, tak klobouk dolů! Akční, napínavé, čtivé, zkrátka skvělá detektivka. Těším se na další příběhy s inspektorkou Savageovou.

destapar.cielo
02.02.2019 4 z 5

Souhlasím. Na to, že je to prvotina je to vážně dobré. Přiznám se, že jsem kupovala podle hezké obálky s tím, že naslepo vyzkouším nového autora.
A nezklamal.

Costanzo
23.01.2019 5 z 5

Na prvotinu dost dobré, řadím do své krimi knihovny a určitě přečtu další díl. Čtivé, svěží, akční, žádné nudné pasáže, kapitoly tak akorát. Stojí za přečtení.

Pepina19
21.12.2018

Výborná, napínavá, inteligentní detektivka, co víc si přát. Skvělé čtení.

alzbeta4340
30.11.2018 4 z 5

Hodně povedená, napínavá a čtivá kniha. Přestože se zápletka týká hrůzných zločinů, autor nenastavuje děj podrobným popisem násilí. I tak se čtenář dozví vše a napětí se stupňuje. Bavily mě hlavně první dvě třetiny knihy, které jsou především soustředěny na policejní pátrání. Ke konci se už všechno točí kolem neznámého Harryho, jeho pohnutek a pocitů - to už mě tak nebaví, i když chápu, že to do příběhu patřilo.
Objevila jsem svého dalšího oblíbeného autora a těším se na příští případ inspektorky Savageové.

Hella
19.11.2018 5 z 5

Nečekaně velmi skvělé! A jsem moc ráda, že jsem se rozhodovala podle anotace a nikoliv podle obálky knihy, která není zrovna povedená. Nicméně příběh to absolutně spravil - věrohodné, napínavé a reálné. Těším se na další díl.

mája664
16.10.2018 5 z 5

Chytlavá knížka, kterou, kdybych měla čas ,přečetla na jeden dech. Čtenář je ihned zatáhnut do vyšetřování případu hlavní inspektorky, která se svým týmem pátrá po násilníkovi, dá se říct částečně i pedofilovi. Vyšetřování je zdlouhavé a je vydět že pachatel je chytřejší, než všichni policisté dohromady. Harry je jméno onoho hrozného násilníka- do posledních stran knihy, nemá policie o jeho existenci ani ponětí. Policie vypátrává menší stopy a díky nim odhaluju Harryho podařené kamarády, kteří po celém mětě v noci svádějí podnapilé holky. Hodí jim do pití drogy k omámení a pak jsou dívky najednou u nich doma, znásilněné a některé i bez toho aby chtěla hvězdami pornovidea. Charlotte- hlavní vyšetřovatelka vlastně přijde na spojitost Harryho a případu a snaží se ho dostat i s jeho poslední obětí, která je teprve v procesu očištění. Ano, je to tak Harry totiž své oběti očištuje. Doporučuji přečíst :)

alnahu
08.10.2018 4 z 5

Prvotina od britského autora se mi četla dobře i když se jednalo o hrůzné útoky na mladé ženy .První případ s inspektorkou Charlotte Savageovou, která odhalí sadistického šílence.

jana3099
03.10.2018 4 z 5

Noo, tak to tedy byla jízda ..... hrůzdné, kruté a někdy až ani nepochopitelné, co vše může udělat člověk člověku .....